Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Facultate din Bucuresti posibil o...

Eroare steering

Recomandare service pentru repara...

Premier Energy se listeaza la bursa
 Unde recomandati un CT cu Casa de...

Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315

Folie display laptop in Bucuresti?
 Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China
 Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED
 

card memorie

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
fast25

fast25

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 70
  • Înscris: 17.12.2008
pe piata sunt tot felul de carduri dar si tot felu de producatori exista vreo diferenta intre producatori adica kingmax kingstone si sandisk?

#2
beo

beo

    goldmember

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,887
  • Înscris: 03.05.2007
Da, Sandisk e (cel mai) bun.

#3
AdiFCD

AdiFCD

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,309
  • Înscris: 23.12.2008
Eiii , lasa ca nici Kingmax nu e de lepadat . Important e sa nu-ti cumperi vreun card no name ... ;)

#4
beo

beo

    goldmember

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,887
  • Înscris: 03.05.2007
Eu, ieri, mi-am cumparat Kingmax. Si nu degeaba, am mai avut. Proaste nu sint nici unele din toate astea 3. Dar un lucru pe care foarte multa lume il stie, e ca Sandisk e cel mai tare la calitate. Si cel mai inovativ, singurul inovativ de fapt, cred. Nu degeaba a fost acceptat de Sony, in colaborari strinse. Si nu degeaba e cel mai scump, bine mai scump, si totusi nu da faliment...

#5
stokarit_s

stokarit_s

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,200
  • Înscris: 05.01.2007

View Postbeo, on Apr 18 2009, 17:05, said:

Eu, ieri, mi-am cumparat Kingmax. Si nu degeaba, am mai avut. Proaste nu sint nici unele din toate astea 3. Dar un lucru pe care foarte multa lume il stie, e ca Sandisk e cel mai tare la calitate. Si cel mai inovativ, singurul inovativ de fapt, cred. Nu degeaba a fost acceptat de Sony, in colaborari strinse. Si nu degeaba e cel mai scump, bine mai scump, si totusi nu da faliment...
Sandisk se diferentiaza de restul prin faptul ca ei ofera carduri cu viteze de transfer mai mari. :)

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate