Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pagina Wikipedia

Masina veche sau indatorat in ban...

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...
 Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat
 Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...
 Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...
 

Comision transfer bancar

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
marmota05

marmota05

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 79
  • Înscris: 24.04.2006
Astazi a trebuit sa fac o plata in usd (am cont la bcr).ma duc, vb cu fata de la birou si imi spune comisionul... 40E pt orice tranzactie pana in 10.000E (parca). mi se pare f. mult. Aveti idee care sunt comisionalele celorlalte banci pentru transferul in alta tara? pe site uri nu scrie (sau nu am gasit eu) si pana luni sunt inchise mai toate bancile. ms anticipat pt info.

#2
dr_corina_nem

dr_corina_nem

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 21.05.2007

View Postmarmota05, on Apr 10 2009, 21:24, said:

Astazi a trebuit sa fac o plata in usd (am cont la bcr).ma duc, vb cu fata de la birou si imi spune comisionul... 40E pt orice tranzactie pana in 10.000E (parca). mi se pare f. mult. Aveti idee care sunt comisionalele celorlalte banci pentru transferul in alta tara? pe site uri nu scrie (sau nu am gasit eu) si pana luni sunt inchise mai toate bancile. ms anticipat pt info.

depinde de prostul car se afla la ghiseu. aia de la banca nu prea stiu ce fac, chiar daca nu dau impresia.
daca depui numerar in contul celui care primeste banii comision zero (0). daca e cu ordin de plata (OP), platesti comision.
oricum, dai tel dimineata la zece bani si vezi unde ti-e mai bine. :)

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate