Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?
 Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF
 Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...
 Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 

Discuții despre Digi Sport 1-4.

* * * - - 1 votes
  • Please log in to reply
29308 replies to this topic

#23869
Fly_85

Fly_85

    #5

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,263
  • Înscris: 15.06.2014
Zarnoiule, antrenorul ala de 2 lei cred ca e chiar Kovac ! ;)

Somn usor. Anul asta trofeul ajunge pe Signal Iduna Park !

#23870
Zarnoiu

Zarnoiu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 603
  • Înscris: 29.07.2018

View PostFly_85, on 10 noiembrie 2018 - 22:34, said:

Zarnoiule, antrenorul ala de 2 lei cred ca e chiar Kovac ! ;)

Somn usor. Anul asta trofeul ajunge pe Signal Iduna Park !
E de 2 lei Kovac, am zis anterior.
Dar la ei nu e o problema mare. Il cheama pe Heynkes si rezolva problema.
Sunt fan BVB deci astept titlul.
Dar mai e mult de jucat, iar apararea mi se pare inca imatura.
Vom vedea...

#23871
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,581
  • Înscris: 10.04.2009
Lewandowski vs Dortmund (0-1)
https://streamable.com/6m3e0

Reus vs Bayern (1-1) (P)
https://streamable.com/9a04t

Lewandowski vs Dortmund (1-2)
https://streamable.com/tmkr3

Reus vs Bayern (2-2)
https://streamable.com/nht5f

Alcacer vs Bayern (3-2)
https://streamable.com/vh59b

#23872
minereu

minereu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,659
  • Înscris: 22.02.2015
Ne sparge azi cu tennisu' digisportu. Da pana si un meci de dublu. Si mie imi place tennisu in oarecare masura dar sa ma scuze astia, la tennis dublu sunt 2 spectatori in tribuna si unu care a adormit cu telecomanda in fata televizorului.
Nu dau nimic la 4 din Italia, nici meciul de la 19.00, absolut nimic din bundesliga si aproape nimic din Franta(o amarata de premiera pe la miezul noptii).

Cred ca ne pregatesc de astazi pentru pauza asta de 2 saptamani dedicata nationalelor si in care ei dau...ati ghicit...nimic.

#23873
shaderlord

shaderlord

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 171
  • Înscris: 23.03.2018
Erau chiar 2 meciuri de top din Bundesliga duminica asta, tocmai acum si-au gasit sa nu le dea. Iar din Italia nu se dau meciurile Romei si a lui Lazio. Va fi multa lume nemultumita. Am avut ghinion ca am avut si Tenis, F1 si CL la handbal in weekendul asta incarcat.

#23874
minereu

minereu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,659
  • Înscris: 22.02.2015
Pe Digi 3 de la ora 15.00 pana la ora 19.30 nu dau nimic pentru amaratul ala de meci de tennis dublu feminin. Asta e deja...dar nu mai spun nimic. Si nu sunt un critic constant al lor, dar duminica asta au facut programul cu dosu'.

#23875
marius664

marius664

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,259
  • Înscris: 13.08.2017
Meciul  ala de dublu feminin, daca se ajunge acolo , este o finala de Fed Cup ajunsa in meciul decisiv , adica cum ar fi sa nu loviturile de la 11 m dintr-o finala de UCL.Totusi astazi sunt 22 de ore de fotbal, cat fotbal vreti sa fie??? .Mai sunt 2 de formula 1, 3 de handbal, 2 de baschet si aprox 10 de tenis-aici numai finale.Chiar le putem urmari pe toate? Adica fotbalul bate celelalte sporturi adunate... Iar meciul Federer-Nishikori cred ca este peste Dinamo-FCSB la spectacol, ar trebui mutat pe canalul 1 sa-l vada toti HD :)....

#23876
minereu

minereu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,659
  • Înscris: 22.02.2015
Fed Cup la tennis si Uefa Champions League la fotbal. Asta da comparatie.Riske, Kenin si Melichar. Ai auzit de ele? Probabil ca da de vreme ce au ajuns sa joace o finala asa prestigioasa ca Fed Cup. Asta e un fel de Liga Natiunilor, nu compara o portiera de la Logan cu una de la Mercedes ca sa.mi spui ca ambele sunt portiere.

Si apropo, sunt niste baieti pe aici care mai pun cateva statistici legate de audiente, chiar ii rog daca pot saptamana viitoare sa ne spuna ce audienta a avut finala asta milenara de Fed Cup.

#23877
marius664

marius664

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,259
  • Înscris: 13.08.2017
Are si tenisul audienta sa, chit ca vrei sa crezi sau nu.Si nu e vina nimanui ca principalele rachete nu au venit din diverse motive.Daca ajunge Portugalia in finala Ligii Natiunilor si nu joaca Ronaldo, nu te mai uiti la meci??? Sau cand joaca Barca te uiti pentru ca joaca Messi sau pentru cum joaca echipa??? .Apropo ai vazut ieri cele 2 meciuri de simplu? Si daca juca Pliskova sau Serena nu puteau fi mai tensionate si destul de spectuloase...Si apropo vreau sa vad ziua cand un meci de fotbal va fi intrerupt sa se dea alt eveniment...Asta n-o sa se intample niciodata, datorita cum ai zis si tu , audientelor.Dar asta nu inseamna ca fanii tenisului nu pot vedea si ei un meci in detrimentul fotbalului care oricum e destul.Pana la urma cum au mai zis colegii se numeste Digi Sport nu Digi Fotbal, iar fotbalul si sportul nu sunt sinonime,,,

#23878
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,581
  • Înscris: 10.04.2009
[ https://thumbs2.imgbox.com/9c/cc/QzTfdpIC_t.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

https://www.fullmatc...ts-full-match-2

Borussia Dortmund opened a 7-point gap over current Bundesliga champions Bayern Munchen yesterday with a 3-2 win.

#23879
minereu

minereu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,659
  • Înscris: 22.02.2015
Si eu ma uit cu placere Marius la un meci de tennis la turneele de mare slam, imi plac si cred ca sunt foarte tari si turneele de la Roma, Madrid, etc. Ai dreptate di cu turneul campionilor, sunt meciuri tari, frumoase, dar cu Fed Cup asta cred ca au exagerat.

#23880
minereu

minereu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,659
  • Înscris: 22.02.2015
Bun ca au dat macar Atalanta Inter. Un meci superb cu 5 goluri, ratari monumentale, penalty, eliminari, atmosfera exteaordinara in tribune si cam toate ingredientele unui meci bun. Roma Sampdoria si Sassuolo Lazio erau de asemenea doua meciuri foarte bune dupa parerea mea.

#23881
shaderlord

shaderlord

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 171
  • Înscris: 23.03.2018
Mergea si un RB Leipzig cu Leverskusen din Bundesliga. Chiar vroiam sa vad meciul asta. Se anunta multe goluri si aici.

#23882
marius664

marius664

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,259
  • Înscris: 13.08.2017

View Postminereu, on 11 noiembrie 2018 - 14:38, said:

Si eu ma uit cu placere Marius la un meci de tennis la turneele de mare slam, imi plac si cred ca sunt foarte tari si turneele de la Roma, Madrid, etc. Ai dreptate di cu turneul campionilor, sunt meciuri tari, frumoase, dar cu Fed Cup asta cred ca au exagerat.
Asta e nu poti multumi pe toata lumea niciodata.Poate daca iti faci 10 canale de sport si sa dai tot 100% din ce ai achizitionat.Si daca pui ceva in plus la abonament , chiar si sume mici iti sare lumea in cap...vezi cazul Telekom.Nici la Telekom nu este nimic astazi din Germania, iar tenisul campionilor nu intra de asemenea in grila.Asta e, din pacate inca un canal de sport costa destul de mult si sa aibe emisie doar 2 zile pe saptamana cand se suprapun transmisiunile...

#23883
raduors

raduors

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,108
  • Înscris: 13.07.2008
Barca-betis pe DS1, meciul lui Hermanstadt amânat din cauza ceții.

#23884
polatalemdar

polatalemdar

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,962
  • Înscris: 02.11.2017
Mai bine sa fie digifotbal decat digitenis.

#23885
simplul

simplul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,137
  • Înscris: 24.01.2007

View Postmarius664, on 11 noiembrie 2018 - 17:05, said:


Asta e nu poti multumi pe toata lumea niciodata.Poate daca iti faci 10 canale de sport si sa dai tot 100% din ce ai achizitionat.Si daca pui ceva in plus la abonament , chiar si sume mici iti sare lumea in cap...vezi cazul Telekom.Nici la Telekom nu este nimic astazi din Germania, iar tenisul campionilor nu intra de asemenea in grila.Asta e, din pacate inca un canal de sport costa destul de mult si sa aibe emisie doar 2 zile pe saptamana cand se suprapun transmisiunile...
Da, dar telekomul a cerut bani fara sa vina cu ceva in plus. Daca veneau cu inca 4 canale nu cred că se supăra cineva la 1 euro în plus.

#23886
crursu

crursu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,253
  • Înscris: 05.12.2010
Ce meci a prins Betis.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate