Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 

problema ING - Paypal

- - - - -
  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#37
RedCap

RedCap

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 87
  • Înscris: 28.08.2006
Hehehe... eu m-am intepat in martie de 150 RON cand am avut de plata 2401 USD si am folosit cardul in RON ca sa fac aceasta plata si ... o suma a aparut in asteptare si evident ca suma tranzactionata a fost mai mare... a fost chiar nesimtire ca facusem si o donatie de 1 USD catre paypal si a fost cursul cu 600 lei vechi mai mare decat la schimbul celor 2400 USD... Pana acum le-am trantit doua reclamatii la ANPC dar degeaba... au scapat de ambele, raspunsurile mi-au venit de fiecare data de la ANPC, se pare ca ING-ul te fura in regula... din nefericire.

Si din nefericire pentru mine cursul de peste o zi sau doua de cand procesau ei nu era niciodata mai mic decat cel la care aparea tranzactia in asteptare. Daca in schimb las paypal-ul sa imi schimbe la cursul lui e si mai dezastru.  :lol:

Edited by RedCap, 11 October 2009 - 20:14.


#38
yoneyu

yoneyu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 23.06.2010
hey am o intrebare, mi-am facut card student de la ing si cineva mi-a trimis prin paypal o plata in dolari. Pot sa ii scot din moment ce cardul nu este in valuta, sau trebuie sa-mi fac alt card?

#39
Gabysh

Gabysh

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,326
  • Înscris: 06.08.2008

View Postyoneyu, on 21st November 2010, 10:45, said:

hey am o intrebare, mi-am facut card student de la ing si cineva mi-a trimis prin paypal o plata in dolari. Pot sa ii scot din moment ce cardul nu este in valuta, sau trebuie sa-mi fac alt card?
Poti vira banii pe card chiar daca nu ai card in valuta respectiva.

#40
yoneyu

yoneyu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 23.06.2010

View PostGabysh, on 21st November 2010, 22:56, said:

Poti vira banii pe card chiar daca nu ai card in valuta respectiva.
Chestia e ca nu am card in valuta de nici un fel... scuze sunt varza cand vine vorba de economie/banci/credite

#41
Gabysh

Gabysh

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,326
  • Înscris: 06.08.2008

View Postyoneyu, on 22nd November 2010, 10:31, said:

Chestia e ca nu am card in valuta de nici un fel... scuze sunt varza cand vine vorba de economie/banci/credite
Nu conteaza moneda in care ti-ai deschis cardul.

#42
yoneyu

yoneyu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 23.06.2010

View PostGabysh, on 22nd November 2010, 11:32, said:

Nu conteaza moneda in care ti-ai deschis cardul.
Multumesc mult de raspuns *hugz* M-ai linistit :D

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate