Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Folie display laptop in Bucuresti?

Pagina Wikipedia

Masina veche sau indatorat in ban...

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...
 Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...
 RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...
 Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...
 

Probleme autocad 2004

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
PepsiMan

PepsiMan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 11.06.2005
La serviciu lucrez cu doua versiuni de Autocad.
- Autocad 2008 LT
- Autocad 2004 (doar pentru anumite comenzi care nu le am in 2008 LT)

Dintr-o data versiunea 2004 are probleme si nu stiu pe unde sa mai umblu in meniuri
- Delete-ul din tastatura nu mai functioneaza. Pot sterge doar din butonul "Erase" sau din meniul "Modify"
- Obiectul selectat nu arata din ce layer face parte, arata doar layerul de lucru.
- Obiectul selectat nu arata culoarea asociata, arata doar culoarea de lucru (banuiesc ca face la fel si la tipul de linie si grosime).
- Daca doresc sa schimb la un obiect selectat culoarea sau layerul nu se schimba, se schimba in schimb cele de lucru.
- La printare, in preview se vede plansa ok dar pe hartie lipsesc elemente din ea (elementele nu sunt defpoints).
Posibil sa am si alte modificari in profil  de care nu am dat inca de ele, cred ca am mostenit proprietatile astea de la o plansa lucrata in alta parte?

Mentionez ca programele sunt cu licenta, si am doar cont de user pe win (nu pot reinstala sau alte balarii).

Si o ultima intrebare, aveti idee de un program de vizualizare plt-uri dar care sa fie free ?

Multumesc frumos!

#2
ploiesteanu

ploiesteanu

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,591
  • Înscris: 02.10.2006
Parerea mea, ori iei legatura cu vanzatorul softului, ori incerci un "trial" urmand sa te validezi pe net cu numele si parola data de ei. Singur nu poti s-o rezolvi, softul e compromis.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate