Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Folie display laptop in Bucuresti?

Pagina Wikipedia

Masina veche sau indatorat in ban...

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...
 Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...
 RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...
 Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...
 

Sfat achizitionare tel . Nokia

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
Nesta

Nesta

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 21.11.2004
As dori sa cumpar un tel Nokia, nou, pina in 5 mil. Nu doresc cu camera foto (dealtfel la pretul asta majoritatea nu au), dar m-ar interesa o autonomie cit mai mare (un standby peste 5-7 zile daca se poate!), sa-l pot auzi cind este in geanta, adica sa sune puternic, un ecran color cu un display cel putin bun, posibilitate de a verifica posta electronica sau de a trimite e-mailuri ; Oricum nu am de gind sa navighez mult pe net si nici nu ma pasioneaza jocurile. totusi posibilitatea de a-l conecta la net ma intereseaza cel putin pt. perspectiva viitoare, poate cintari in jur de 100 gr. (nu-mi plac cele liliputane la care sa am probl. cu tastatura). Pe scurt un tel. fiabil cu un bun raport calitate/ pret. Mentionez ca am abonament Orange si ceva puncte ThankYou (aprox 150) asa ca l-as putea cumpara de la shop la un pret ceva mai mic decit pretul lui uzual, numai sa-l aiba la oferta. Mii de multumiri.

#2
shumilica

shumilica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,011
  • Înscris: 05.02.2004
telefoanele cu ecran color de la nokia pana in 5 milioane sunt PROASTE ! nu sunt LCD ci sunt CSTN asta inseamna ca nu o sa prea le vezi in soare si vor avea un timp de raspuns foarte scazut daca e frig afara si niste culori care numai vii nu sunt! sigur vrei nokia si numai nokia la acesti bani ? iti recomand 3220 caci imi place mie la design sau 2600 caci mi se pare mie ca duce a 6230 :) !

#3
Swap

Swap

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 529
  • Înscris: 28.07.2003

Nesta, on Feb 27 2005, 20:50, said:

As dori sa cumpar un tel Nokia, nou, pina in 5 mil. Nu doresc cu camera foto (dealtfel la pretul asta majoritatea nu au), dar m-ar interesa o autonomie cit mai mare (un standby peste 5-7 zile daca se poate!), sa-l pot auzi cind este in geanta, adica sa sune puternic, un ecran color cu un display cel putin bun, posibilitate de a verifica posta electronica sau de a trimite e-mailuri ; Oricum nu am de gind sa navighez mult pe net si nici nu ma pasioneaza jocurile. totusi posibilitatea de a-l conecta la net ma intereseaza cel putin pt. perspectiva viitoare, poate cintari in jur de 100 gr. (nu-mi plac cele liliputane la care sa am probl. cu tastatura). Pe scurt un tel. fiabil cu un bun raport calitate/ pret. Mentionez ca am abonament Orange si ceva puncte ThankYou (aprox 150) asa ca l-as putea cumpara de la shop la un pret ceva mai mic decit pretul lui uzual, numai sa-l aiba la oferta. Mii de multumiri.

<{POST_SNAPBACK}>

CRED ca te poti orienta catre nokia 6100 ... se incadreaza bine in ce vrei tu.

#4
MATRIXU

MATRIXU

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,930
  • Înscris: 09.10.2003
Avand in vedere pretul si autonomia bateriei, 6100 ar fi alegerea perfecta.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate