Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 

NG-NETWORK

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
borlalx

borlalx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 50
  • Înscris: 28.01.2009
sunt si eu abonat la NG-Network  de ceva vreme si sunt foarte multumit.stau in zona baba novac dar stiu ca au acoperire pana la Iancului si Diham.La serviciul TEHNIC sunt foarte amabili si prompti..... si cu LAN-ul stau bine.

#2
cipy1185

cipy1185

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 860
  • Înscris: 11.04.2007
si?! e doar o simpla retea de cartier... sunt alte retele mult mai mari, care isi distribuie serviciile in mai multe orase si nu sunt asa cunoscute.... si eu sunt abonat la o retea cu vreo 1000 de abonati si am un download de pe torrenti ziua cu 750 KB iar noaptea dupa 1:00 cu 6MB... din retea iau cu 11-12 MB asta la un abonament de 30 RON... are NG asta asa ceva?

Edited by cipy1185, 28 January 2009 - 23:13.


#3
borlalx

borlalx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 50
  • Înscris: 28.01.2009

View Postcipy1185, on Jan 28 2009, 23:12, said:

si?! e doar o simpla retea de cartier... sunt alte retele mult mai mari, care isi distribuie serviciile in mai multe orase si nu sunt asa cunoscute.... si eu sunt abonat la o retea cu vreo 1000 de abonati si am un download de pe torrenti ziua cu 750 KB iar noaptea dupa 1:00 cu 6MB... din retea iau cu 11-12 MB asta la un abonament de 30 RON... are NG asta asa ceva?

ca nu sunt asa cunoscute e pb lor...m-am abonat la ei pentru ca baietii ofera un suport tehnic pe care nu l-am intalnit la nici o firma din zona ....daca am vreo pb cu PC-ul vine cineva in maxim 2 ore si imi rezolva.eu platesc 65 si am 3 calculatoare,fiecare cu IP public routabil ,fiecare cu banda lui de 4 MB dintre care 1MB GARANTAT!!!...si chiar e garantat.Spune-mi si mie ce firma iti ofera la persoane fizice viteza garantata ?!Nu folosesc torrent-ul ,doar ODC si sub 4Mega nu scade...Au si foare multe peering-uri.Oricum sunt foarte multumit de ei si eu si prietenii din zona care sunt la ei.

Attached Files



#4
br3jn3v

br3jn3v

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 20.10.2007
exceptional.  dar de ce ne ametesti in halul asta si nu ne spui simplu:

sunt proprietarul/adminul/etc retelei "X" si vreau sa imi fac si eu reclama... bla, bla, bla  cat despre acoperire... sa fim seriosi, ca daca nu as sti de unde si pana unde aveti chiar te-as crede

View Postborlalx, on Jan 28 2009, 18:08, said:

sunt si eu abonat la NG-Network  de ceva vreme si sunt foarte multumit.stau in zona baba novac dar stiu ca au acoperire pana la Iancului si Diham.La serviciul TEHNIC sunt foarte amabili si prompti..... si cu LAN-ul stau bine.


#5
borlalx

borlalx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 50
  • Înscris: 28.01.2009

View Postbr3jn3v, on Feb 1 2009, 17:51, said:

exceptional.  dar de ce ne ametesti in halul asta si nu ne spui simplu:

sunt proprietarul/adminul/etc retelei "X" si vreau sa imi fac si eu reclama... bla, bla, bla  cat despre acoperire... sa fim seriosi, ca daca nu as sti de unde si pana unde aveti chiar te-as crede



NU sunt nici admin nici proprietar.sunt doar un simplu abonat al lor....si apropo..de undepana unde au acoperire ?

#6
emb3b3

emb3b3

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 04.02.2009
:coolspeak: :mellow:

#7
razor_titann

razor_titann

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 563
  • Înscris: 24.11.2006
baiatul spune adevaraul, si eu ma mut in zona(tre sa schimb si firma de net) si tot asa am auzit la cineva ca sunt destul de prompti si au viteze bune .  cred ca  la ei ma abonez :D alte variante nu am :)

#8
zeul_zeilor

zeul_zeilor

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 17.07.2006
Si eu vreau sa ma abonez la ng network si sa scap de Ilink.
Nu are cum sa fie mai infect decat Ilink.

#9
nei-k

nei-k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,534
  • Înscris: 21.12.2006
teste pe speedtest

Attached Files

  • Attached File  NG.JPG   113.58K   118 downloads


#10
borlalx

borlalx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 50
  • Înscris: 28.01.2009

View Postnei-k, on 15th February 2010, 00:12, said:

teste pe speedtest


Lucrurile nu stau chiar asa...

#11
nei-k

nei-k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,534
  • Înscris: 21.12.2006
10 ani mai tarziu...

Attached Files


Edited by nei-k, 14 March 2020 - 22:52.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate