Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Premier Energy se listeaza la bursa

Unde recomandati un CT cu Casa de...

Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315
 Folie display laptop in Bucuresti?

Pagina Wikipedia

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...
 Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat
 Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...
 

Autocad pe platforma Win Vista Ultimate x64

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
ProBIT

ProBIT

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 31.07.2006
Vreau sa instalez Autocad pe platforma Win Vista Ultimate x64. Stie cineva daca sunt probleme de compatibilitate? Exista versiune Autocad pt 64 biti? Multumesc.

#2
stefanhrg

stefanhrg

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 22.01.2008
nu este program pt xp sau pt vista. este pe platforma x86 si x64. deci tot ce-ti trbuie este autocad 2009 x64. il poti cumpara sau descarca in versiunea trial.

#3
SuperDuper

SuperDuper

    Crushed

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,295
  • Înscris: 25.04.2006
Cumva off-topic: La servici seful a cumparat PC-uri noi cu Vista preinstalat dar a cerut sa fie downgradate la XP (legal este posibil). Asta ca sa nu cumpere noi versiuni de Acad (avem 2009 dar 32 bit).

Edited by SuperDuper, 29 January 2009 - 02:09.


#4
vladut_v

vladut_v

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,715
  • Înscris: 11.01.2005
Te rog mult si repede :) sa-mi zici ce configuratii sunt PC-urile. Sunt gata sa dau o comanda de un sistem dar am nevoie de pareri.

Mersi !

#5
SuperDuper

SuperDuper

    Crushed

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,295
  • Înscris: 25.04.2006
Sorry, nu am vazut intrebarea ta, cred ca acum ai dat deja comnada. Ne-a luat niste Dell-uri C2D, 4GB memorie (din care vede 3 si ceva ca a downgradat la XP 32bit), placi video nVidia NVS 290, bundle cu displayuri LCD (avem acuma cate 2), ceva de aici.

#6
scorpion42

scorpion42

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 18.02.2009

View PostProBIT, on Jan 14 2009, 13:49, said:

Vreau sa instalez Autocad pe platforma Win Vista Ultimate x64. Stie cineva daca sunt probleme de compatibilitate? Exista versiune Autocad pt 64 biti? Multumesc.
Pachetul de 2009 vine cu ambele variante (32 si 64)

#7
rootkit

rootkit

    Awake. Security DNA

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 34,883
  • Înscris: 07.02.2007
Am descarcat si eu trial-ul de la 2009 32 bit si nu a vrut sa se instaleze pe Vista x64.

Bun, am zis...iau versiunea pe 64 biti: cica indisponibila in unele tari. What the hell ?!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate