Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare service pentru repara...

Premier Energy se listeaza la bursa

Unde recomandati un CT cu Casa de...

Adaptare masina pentru o persoana...
 Bios laptop Myria MY8315

Folie display laptop in Bucuresti?

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...
 Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat
 Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...
 

Motorola V70

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
sez

sez

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 89
  • Înscris: 10.12.2004
Din cate oferte am vazut telefonul il pot gasi nou in jurul la 5 mil - 5 mil 500, iar SH in jurul la 2 mil.
Dar merita ? Are rost ? Nu am prea gasit, de fapt nu am gasit nici un review adevarat ca sa vad si parti bune, si rele. Ca "look" eu zic ca arata bine. Poate a avut cineva ? Sau inca mai are ? Niste sfaturi... niste warninguri... dati-va cu parerea macar. Am vazut ca are si functia de "calendar" ceea ce chiar mi-ar trebui, dar nu stiu cat de complex o fi la domneiul asta. Displayul pe negru si scrisul alb mi se pare interesant. Modul de iluminare a tastaturii iar este deosebit. Anyway, astept sfaturi si opinii

#2
sersoft

sersoft

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 259
  • Înscris: 13.07.2004
Mie mi se pare urat ca porcu' telefonul asta. La 2-3 mil second si 5 mil nou poti gasi si altceva cu calendar, organizator, etc care sa arate mai bine decat Moto V70.

Whatever, chestie de gusturi, ce-i frumos pentru mine e urat pentru tine si invers poate. Asa ca partea de design e pur subiectiva. Dar nici specificatiile tehnice nu-l prea evidentiaza.

#3
sez

sez

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 89
  • Înscris: 10.12.2004

sersoft, on Feb 18 2005, 07:57, said:

Mie mi se pare urat ca porcu' telefonul asta. La 2-3 mil second si 5 mil nou poti gasi si altceva cu calendar, organizator, etc care sa arate mai bine decat Moto V70.

Whatever, chestie de gusturi, ce-i frumos pentru mine e urat pentru tine si invers poate. Asa ca partea de design e pur subiectiva. Dar nici specificatiile tehnice nu-l prea evidentiaza.

<{POST_SNAPBACK}>


well. ok. you made your point. da-mi niste variante. ce consideri tu ca ar putea sa fie mai bun la banii astia
:huh:

#4
Zazie

Zazie

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,741
  • Înscris: 20.09.2003
Nu vrei sa stii ce porcarie de telefon e motorola ala. L-am avut si crede-ma ca este un dezastru de telefon.
Vrei altceva?? Ia un Nokia, Simens, SE sau un Samsung. In ordinea asta recomand eu.

#5
shobi

shobi

    dabăl iu ti ef?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,945
  • Înscris: 18.01.2005
pai ... la 5 500 nou .. daca mai astepti ceva (ca poate se ieftineste) ia-ti un k500 k e 6 300 acu da s-a ieftinit cu 4 milioane in juma de an , deci totu e posibil ...  :peacefingers:

#6
Nick_White

Nick_White

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 829
  • Înscris: 16.10.2004
V70-u ala e urat cu spume dupa parerea mea, ca si alte "minunatzii" cum sunt Xelibri.
Ia-ti si tu ceva mai aratos, de ex un T610, na!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate