Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 

Motorola ROKR EM325 si EM25

- - - - -
  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#19
Teophileos

Teophileos

    I am who I am, so don't even try to think about bothering me

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,180
  • Înscris: 02.01.2007
3 - 3,5 ore de convorbire in nici un caz mai mult !

#20
CHICOO

CHICOO

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 17.09.2009
its a little s**tty .... but for me it has a charm :)
baterie e cam slabuta ... in rest totul e frumusel...
no video  ( dammit)

#21
bondboy

bondboy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 112
  • Înscris: 31.07.2009
Am un Motorola EM325, iar dupa cum stiti cu totii el se aude incet, ei bine cum as putea s-ai maresc volumul, sa se auda ceva mai tare.
Exista vreoun cod? sau modific ceva din el, daca se poate.

#22
bondboy

bondboy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 112
  • Înscris: 31.07.2009
Am si eu o intrebare, exista vreo modalitate de al face sa se aude mai tare?
caci se aude cam incet. am un var care a reusit sa faca asta la un V360, am reusit si eu dar la un k800i

#23
mariusrap

mariusrap

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 679
  • Înscris: 20.11.2008
am un motorola EM325
imei:356885021452036

care poate sami dea un cod pt deblokare

#24
crispy07

crispy07

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 08.05.2010
am si eu o problema cu un motorola EM325,, nu pot sa imi citesc mesajele imi cere cun cod "Cod blocare telefon"acelasi lucru cand intru la imagini......ar trebui un soft nou?...numai ca am nevoie de program ca sa downloadez softul...am avut unul cu care am gasit sift si la sony ericsson si puteai gasi la mai multe dar nu il mai am...va rog dati-mi si mie un raspuns

#25
antinVidia

antinVidia

    - I'm deranged -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 14.02.2007

 crispy07, on 8th May 2010, 18:46, said:

am si eu o problema cu un motorola EM325,, nu pot sa imi citesc mesajele imi cere cun cod "Cod blocare telefon"acelasi lucru cand intru la imagini......ar trebui un soft nou?...numai ca am nevoie de program ca sa downloadez softul...am avut unul cu care am gasit sift si la sony ericsson si puteai gasi la mai multe dar nu il mai am...va rog dati-mi si mie un raspuns

Probabil tu ti-a parolat imaginile si mesajele, iar acum nu mai stii parola. Ai incearcat toate parolele "standard" :
0000, 000000, 1234, 123456 etc.  
Din pacate modelele mai ieftine de la Motorola (majoritatea sunt asa numitele "ODM phones") nu se pot moda sau resofta la fel ca cele mai scumpe (P2k, MotoMagX etc.)
Poti incerca totusi cu Motorola Software Update, dar nu sunt sigur daca acest model e suportat (alegi din lista EM330 si descarci programul).

#26
Cobr@18

Cobr@18

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 235
  • Înscris: 14.08.2007
Salut, stie cineva de unde as putea cumpara un display pentru em325?

#27
raducanu96

raducanu96

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 09.03.2013
Sall am instalat windows xp si am un telefon vechi motorola em 325 pe care am niste poze si vreau sa mi-l vada PC ma  chinui de 2 ore dar nu merge cine imi spune si mie de unde pot descarca un driver bun va rog.

Apropo am driverul instalat pentru placa de baza:D

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate