Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Unde recomandati un CT cu Casa de...

Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315

Folie display laptop in Bucuresti?
 Pagina Wikipedia

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...
 Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...
 Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...
 

Solenza 1.4MPI, 75cp

- - - - -
  • Please log in to reply
332 replies to this topic

#37
C.F.S.

C.F.S.

    Jos comunismul!

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,214
  • Înscris: 04.10.2007

View Postmicutza08, on Dec 27 2008, 22:20, said:

Ms, da' m'am gandit eu ca daca tot cade el si nu sta, de ce sa ma mai chinui sa il pun? Daca zice ceva nenea politist il pun sa il faca el sa stea :)
Eh,acu serios, iti dai seama ca daca chiar vroiam sa le pun calumea dadeam 2 lei sa imi iau altele, dar ce farmec mai au, daca nu imi dau si ceva batai de cap?

'nteleg ca nu vrei sa treci pe la mine. Stai linistita nu esti prima :cursing:


Serios vorbind..."semnele" de incepator sunt fix puza... dar e bine sa le ai

Edited by C.F.S., 28 December 2008 - 00:33.


#38
micutza08

micutza08

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 839
  • Înscris: 10.10.2008
Mama ei a zis ceva de instructorul care nu mai e langa ea, si ca ea i'a zis sa fie atenta si sa se asigure mereu, deci era mai incepatoare decat noi  :lol: Eu prin incepator inteleg mai putin de 2-3000 de km, nu neaparat anu' ala, ca degeaba ai mai mult de un an si ai iesit de 3 ori cu masina in oras....


Dar nu am zis ca nu trec pe la tine, nenea mosh craciun. Pentru un suc ma mai gandesc :P Ps: unde la tine? :)

#39
micutza08

micutza08

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 839
  • Înscris: 10.10.2008
Si ieri frumusica mea a ajuns la 45000 km. sa'mi traiasca mult si bine :D

#40
wizake

wizake

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,299
  • Înscris: 24.05.2003
sa-ti traiasca !

#41
micutza08

micutza08

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 839
  • Înscris: 10.10.2008
Inca 2 poze. Azi a facut baitza, si s'a si ales cu o mica zgarietura de la taranu gras care a parcat prea aproape de masina mea si n'a mai avut loc sa iasa. Il prind eu alta data cand nu vorbesc la telefon si'l pun sa'mi vopseasca toata usa!

ps:Nu se vede decat daca ma uit f atenta de la maxim 30 cm, da l'am vazut cand a iesit din masina. daca se vedea calumea ii lasam un mesaj cu cheia pe capota sa mai slabeasca!

Edited by micutza08, 05 January 2009 - 00:07.


#42
crst_g

crst_g

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,167
  • Înscris: 27.06.2006
de ce ai parcat asa in prima poza? :rolleyes:

Edited by crst_g, 04 January 2009 - 23:49.


#43
Talkabout

Talkabout

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,691
  • Înscris: 20.09.2006
s-o stapanesti sanatoasa :)
ce taran ala.. trebuia si asa sa iti vopseasca el usa ca doar n-ai avut nicio vina

#44
micutza08

micutza08

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 839
  • Înscris: 10.10.2008
pai, asa parcheaza toata lumea acolo(cand am parcat eu era masina in dreapta mea) maine sau poimaine va fac alta poza cu parcarea plina sa vedeti ca nu's nebuna :)
Acum mi'am dat si eu seama ce poza de pus pe net la chestii comice am facut, deh, a vazut-o si prietenul( e de la el de acasa facuta) si nu i s'a parut nimic ciudat cunoscand zona )


Le: Am si poza cu masina de langa, e miscata, dar...am :D

Pozele puse inapoi, am vrut sa sterg numarul si n'am mai putut sa editez.

Attached Files


Edited by micutza08, 05 January 2009 - 00:19.


#45
sebulbus

sebulbus

    cereal killer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,002
  • Înscris: 03.12.2005
Odd, nici pe mine nu ma lasa sa editez si sa scot thumbul ala. O sa mai citesc niste almanahe, poate poate.

#46
micutza08

micutza08

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 839
  • Înscris: 10.10.2008
Gata sebu, nu te speria, nu scot nimic, nu mi-e rusine cu mine atata timp cat nu am gresit cu nimic. Am scos numarul ca sigur se gaseste vreun glumet sa puna poza prin alta parte cum ca ar fi la el in fata blocului si e parcare facuta de vreun taran :)

#47
Ade_Dear

Ade_Dear

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,526
  • Înscris: 23.03.2007
si eu am parcat in noaptea de craciun la ~10cm in laterala unui golf 3 din lipsa de loc de parcare. am facut poza la masina sa vad daca gasesc vre-o zgarietura. desi usa lui din stanga era blocata, nu am gasit nici macar stergatoarele ridicate(desi aveam si numerele de telefon pe masina). cu aceasta ocazie: scuze si respecte  :cheers:    

micutza08: sa-ti traiasca si cat mai putine evenimente in noul an!

#48
micutza08

micutza08

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 839
  • Înscris: 10.10.2008
iti dai seama ca nici eu nu ma suparam,mai mult ca sigur nici nu observa, dar omu' avea loc sa o traga mai in dreapta 10 cm ca sa aiba loc sa iasa, sau macar sa puna mana la usa sa nu o zgarie, ca sa nu mai zic ca putea iesii pe partea cealalta, dar el nimic. L'am si vazut cum iese si il doare undeva ca da cu usa in masina mea....  :fyou:


Multumesc!

Edited by micutza08, 05 January 2009 - 00:29.


#49
slimboy

slimboy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 28.08.2008
Felicitari pt masina. Km fara numar si fara probleme.

O masina buna! Am experienta unei Solenze clima pe care am condus-o deja vreo 52000 km si pot sa spun ca sunt f multumit de ea. In afara de consumabile am schimbat doar planetarele acum vreo 10000 km...masina avand acum putin peste 180500 km la bord si credeti-ma ca nu a fost crutata deloc (in viitorul apropiat voi schimba cele necesare pe la directie si bucsaraia punte spate). A vazut toate categoriile de drumuri din frumosa noastra patrie si cam pe toate le-a parcurs in pas alergator datorita...time is money.

Ai facut o alegere buna si sunt sigur ca nu o vei regreta. Masina ta parca ar fii sora geamana,cei drept cu un an mai tanara, a masinii despre care am scris mai sus.

Numai bine...

#50
C.F.S.

C.F.S.

    Jos comunismul!

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,214
  • Înscris: 04.10.2007
De aici iti "controlezi" ce ai atasat pe forum. LINK

#51
micutza08

micutza08

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 839
  • Înscris: 10.10.2008
Pai degeaba daca nu le pot edita :(

#52
Talkabout

Talkabout

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,691
  • Înscris: 20.09.2006

View Postmicutza08, on Jan 7 2009, 23:48, said:

Pai degeaba daca nu le pot edita :(
le poti sterge, apoi adauga din nou dupa ce le-ai editat :)

#53
micutza08

micutza08

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 839
  • Înscris: 10.10.2008
Intre timp masinuta a facut 45500 km, adica ~2000 de cand e la mine, nici o problema,nici un greierash nimic, doar sunetul ala ciudat dimineata cand pun frana mai apare din cand in cand <_<

Am observat ceva, cand e rece motorul masina se infige mult mai bine(si cu greu ma abtin sa nu apas acc  :blush:) , dupa o noapte friguroasa am impresia ca ma urc intr-o masina cu ceva mai multi cp. e posibil sau e creierasu' meu defect pe frig?

Ps:Din super fericire mi'a cazut semnul de pe spate si nu mai sta deloc. in acelasi timp cu el au "cazut" si flasuri-le si claxoanele aiurea  :OK:

Edited by micutza08, 18 January 2009 - 11:57.


#54
bossake

bossake

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,713
  • Înscris: 22.11.2007
Vezi ca nu e recomandat sa o calci prea tare cat e cu motorul rece...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate