Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Premier Energy se listeaza la bursa

Unde recomandati un CT cu Casa de...

Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315
 Folie display laptop in Bucuresti?

Pagina Wikipedia

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...
 Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat
 Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...
 

Zapp mobile ?

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
sez

sez

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 89
  • Înscris: 10.12.2004
vreau sa-mi fac un abonament.
dar inca nu am idee ce terminal sa iau.
ma intereseaza daca exista vreunu care sa poate primi / trimite mailuri
nu trebuie neaparat sa aiba ecran color
sa aiba organizer, to do list, anything, dar cat mai complex pentru time managing

sper ca ma pot ajuta cei care au sau au avut mobil zapp. orice sfat este bun venit. astept pareri... ganduri... orice !
:huh:

PS: si poate are cineva idee cum este cu abonamentul zapp share free, si ma refer la modul de plata. de exemplu pentru 5 terminale cat trebuie platit pentru fiecare in parte ?
^_^

Edited by sez, 04 February 2005 - 00:22.


#2
Manowar

Manowar

    Iubitul mileniului.

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,869
  • Înscris: 24.11.2004

sez, on Feb 4 2005, 01:20, said:

vreau sa-mi fac un abonament.
dar inca nu am idee ce terminal sa iau.
ma intereseaza daca exista vreunu care sa poate primi / trimite mailuri
nu trebuie neaparat sa aiba ecran color
sa aiba organizer, to do list, anything, dar cat mai complex pentru time managing

sper ca ma pot ajuta cei care au sau au avut mobil zapp. orice sfat este bun venit. astept pareri... ganduri... orice !
:huh:

PS: si poate are cineva idee cum este cu abonamentul zapp share free, si ma refer la modul de plata. de exemplu pentru 5 terminale cat trebuie platit pentru fiecare in parte ?
^_^

<{POST_SNAPBACK}>


afaik, poti trimite si primi mailuri chiar si de pe hyundai 100 sau 150....toata chestia e sa ai rabdarea necesara pentru a le scrie pe o tastatura de telefon.

ca organizer...poate modelele mai noi...desi , erau o groaza de aplicatii (brew blabla) pentru telefoane. presupun ca exista si asa ceva, nu m-a interesat.

la zapp share free, tu platesti abonamentul + minutele vorbite (in afara celor incluse evident)...nu platesti pentru fiecare, ci totalul, din cate stiu.

mai multe detalii la www.zapp.ro , probabil.

#3
sez

sez

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 89
  • Înscris: 10.12.2004
m-am tot uitat dar nu dau detalii concrete...
oricum mersi, chiar nu stiam ca se pot primi si trimite mailuri chiar de pe modelele de baza

#4
djsave

djsave

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 168
  • Înscris: 27.11.2004
Ai mai multe tipuri de tel din care poti sa alegi!
Z510 care e destul de ieftin si are wap si organiser ce-ti trebuie si binenteles poti primi emailuri pe el
Z710i mai scump dar multmai bun - ecran color, baterie mai bun si sa nu vb de semnal!
z720i - care e cel mai scump dar ai zis ca nu tii sa fie neaparat cu camera!
Alegerea e a ta! Bafta!

#5
AIWAMAN

AIWAMAN

    Moderator

  • Grup: Members
  • Posts: 4,532
  • Înscris: 26.11.2001
510cu baterie extinsa ...isi merita fiecare banutz!

#6
djsave

djsave

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 168
  • Înscris: 27.11.2004
Asa este, are un prieten un z510 si o baterie extinsa si il tine cam 4-5 zile si vorbit la greu (ca doar e zapp  :naughty:  )

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate