Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Bios laptop Myria MY8315

Folie display laptop in Bucuresti?

Pagina Wikipedia

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...
 Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...
 RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...
 Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...
 

salut

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Alynho

Alynho

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 30.01.2008
Salutare! Am si eu o problema cu o imprimanta Lexmark X2350!
cum sta treaba :
am schimbat cartusul (#1)cu unul care nu e tocmai original, pentru ca cel vechi nu mai mergea! acesta a mers aproximativ 1 luna, apoi a inceput sa-mi dea eroarea :"unsupported cartridge", dar a continuat sa mai mearga vreo saptamana! intr-un final, a "murit" asa ca am cumparat alt cartus #1 si l-am bagat in imprimanta! surpriza, eroarea a disparut, numai ca acum imi apare o alta eroare si imi zice ca e o problema cu cartusul! zice ca nu cumva cartusul sa fie blocat de ceva sau partea superioara a imprimantei sa fie deschisa, dar totul e normal! eroarea asta, imi apare dupa ce am dat sa printez ceva, aproximativ pe la 50% din printare! ciudat e ca face un zgomot mare, ca si cum s-ar lovi de ceva! ea isi trage hartia, incepe sa scrie primul rand si se aude un "trosc" inauntru, apoi incepe sa falfaie ledul de power si apare eroarea!
nu stiu care sa fie problema! sa fie de la cartus? mentionez ca e nou! azi l-am luat si acesta e original! sau sa fie oare imprimanta?
multumesc anticipat!

#2
tomycta

tomycta

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 980
  • Înscris: 22.07.2005
vezi dc iti afiseaza un cod de eroare pe display... si posteaza pe forum, fiecare cod de eroare inseamna ceva

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate