Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pagina Wikipedia

Masina veche sau indatorat in ban...

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...
 Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat
 Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...
 Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...
 

ASIROM

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
ionut_ionut

ionut_ionut

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,786
  • Înscris: 01.12.2007
anul trecut am facut casco unui BMW 320d,1190e/an la asirom,masina evaluata la 17k euro parca

in fine,mi-o gasesc usor lovita in parcare bara spate,ma duc fac constatre la politie,apoi trec prin service filaret sa imi faca baietii un deviz (bara,armatura,suport dreapta);ma duc la casco,animalul ala nu a vrut sa treaca decat bara spate,dupa certuri grele cu sefii si drumuri multe imi spun ca se rezolva.Ajung la filaret,aia nu lucreaza cu asirom,platesc din buzunar aprox 2900ron,ma duc cu facturile la asirom,imi cer poze din service (noroc ca am facut),apoi se uita pe facturi si imi zice un alt animal "noroc ca reparatia nu depaseste 6000ron,ca altfel nu am fi platit,daca va trimiteam noi in alt service oricum ieseati mai ieftin".....eu ii raspund ceva de genu cum sa ma trimiti in alta parte sa multumiti ca nu m-am dus la bavaria si cam fost la filaret,ca au preturi bune,daca aveam masina de 500k euro ma trimiteai tot la nea mitica in colt sa mi-o repare,sa iasa cu luft de o palma si in 3 culori,vb aceea si 1310 sa fi avut ca tot la reprezentanta ma duceam

ma mai si intreaba daca vreau sa prelungesc casco,numai ca acum va fi cu franciza(adica prima suta de euro de la mine din buzunar),le-am zis ca nu

#2
mihi78

mihi78

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 266
  • Înscris: 31.01.2008
dar ai vazut pe cineva multumit pe acolo in desele drumuri ce spui ca le-ai facut?te compatimesc  :console: "preietenii stiu de ce" :thumbup:

#3
rossu

rossu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 02.02.2006
in mine a dat o blonda. avea asigurare la Asirom. agentul de asigurare, un tip varza de tot, m-a trimis la un service cu care avea el o intelegere. Pana la urma mi-a facut masina, dar dupa multe drumuri + telefoane ale mele si un deviz umflat la maxim.
daca vreti sa va razbunati pe cineva, va faceti asigurare la Asirom si dupa aia intrati usor in masina lui.  :naughty:

#4
floraur

floraur

    pitic insignifiant

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,284
  • Înscris: 22.07.2005

View Postrossu, on Nov 14 2008, 14:13, said:

daca vreti sa va razbunati pe cineva, va faceti asigurare la Asirom si dupa aia intrati usor in masina lui.  :naughty:

O sa tin minte...
Numai ca se vor considera toate incidentele la calculul asigurarii.

Edited by floraur, 16 November 2008 - 10:11.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate