Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

RAR- furtul auto roman

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
thedjwilly

thedjwilly

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 27.06.2008
Pe langa c aau scumpit taxa la RAR, coada e mare, tre sa dai spaga, ba la fum , ba la inginrii din hala ,ba pentru o norma euro.Ca de nu iti fac aia masina noua NON euro.Cozi interminabile, nervi si munca cu incetinitorul.
Voi ce parere aveti, stit careva ceva mai mintereseant???

#2
rustic

rustic

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 209
  • Înscris: 17.09.2008

View Postthedjwilly, on Nov 6 2008, 17:32, said:

Pe langa c aau scumpit taxa la RAR, coada e mare, tre sa dai spaga, ba la fum , ba la inginrii din hala ,ba pentru o norma euro.Ca de nu iti fac aia masina noua NON euro.Cozi interminabile, nervi si munca cu incetinitorul.
Voi ce parere aveti, stit careva ceva mai mintereseant???
Felicitari pentru subiectul ales, pentru ca toate posturile de televiziune si toate ziarele se feresc sa discute despre acest subiect.Si eu am un autoturism adus din germania si nu reusesc sa il programez la RAR, la telefon tot timpul e nr. ocupat iar pe net nici o sansa sa ii fac programare si credeti-ma ca am tot incercat de vreo 2luni cam pe toate judetele.In Germania 15minute dureaza ca sa iti de-a numere definitive la noi nu se poate, si ia ganditi-va cate autoturisme are statul german si cate avem noi.MAFIA e in tot si in toate, ar trebui sa imi pun un banner pe mine si sa scriu mare SUNT FERICIT CA SUNT ROMAN!

#3
Zygoth

Zygoth

    specimen

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,077
  • Înscris: 29.04.2006
Aici e aria TV & Radio prin Internet.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate