Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pagina Wikipedia

Masina veche sau indatorat in ban...

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...
 Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat
 Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...
 Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...
 

Katy Perry

- - - - -
  • Please log in to reply
33 replies to this topic

#19
good_boy_200i

good_boy_200i

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 16.09.2008
Dupa parerea mea in 2 - 3 ani o sa dispara popularitatea ei . Cele 2 cantece" i kissed a girl" si" hot n could" sunt foarte marfa si nu ma plictisesc sa le ascult . Ce iubesc la ea cel mai mult este expresivitatea  ochii mari  fata inocenta si inconstienta si este lipsita de inhibitii :X .
    
     Pot sa fac pariu ca in cateva luni sau mai mult va aparea un scandat cu in ziare si media cu o relatie dea sa

Edited by good_boy_200i, 29 November 2008 - 01:07.


#20
tearsdry

tearsdry

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 93
  • Înscris: 15.06.2008
Cele doua melodii "Hot N Cold "si "I Kissed A Girl" chiar sunt bune,  imi place de ea, adica are expresia de fata cuminte si in melodiile ei arata altceva.Oricum daca nu scoate ceva in maxim 2 luni lumea nici nu isi va mai aminti de ea cum se intampla cu toti.

#21
good_boy_200i

good_boy_200i

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 16.09.2008
Ai spus bine ca daca nu scoate ceva rpd isi va pierde popularitatea , dupa parerea mea nu e o mare cantareata doar ca versurile sunt foarte mijto si cine a produs videoclipulurile a facut-o intr-un mod super profesion (Video hot n could daca te uiti atent vei obs ca este atat de bine facut , au fost foarte atenti la el si la detali rezulta=> ca va scoate ceva in curand foarte mijto deoarece e o vedeta f cunoscuta si multi vor fi interesati sa lucreze cu ea (ma refer ca ea va avea oportunitati mai mari in cea privesti sprijinul acord la (video.... sunete blabla etc.

   Imi place la ea foarte mult ca este lipsita de inhibiti este libera si inocenta (Nu e prosta dar o ia valul foarte usor precum s-a vazut atunci cand s-a aruncat in tort la ema :)) parca era=)) .

#22
Spyridoula

Spyridoula

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 243
  • Înscris: 17.09.2008
Fata popii....

#23
Balalaika

Balalaika

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 457
  • Înscris: 19.08.2007
-_-  Tanti asta nu-mi place ,e comerciala,are o voce groaznica,nu aduce nimic nou,aceleasi subiecte obosite si are videoclip-uri anoste .


Nimic nou sub soare  :rolleyes:

#24
Spyridoula

Spyridoula

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 243
  • Înscris: 17.09.2008
Are voce faina, ma... dar isi strica reputatia.

#25
pure

pure

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 74
  • Înscris: 09.03.2008
imi place  stilul ei neconformist.. spune ce simte si asta e prea tare

#26
AdelinPuya

AdelinPuya

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 615
  • Înscris: 04.08.2008
Canta foarte bine,are voce buna,arata bine si cei care se iau de ea nu stiu despre ce vorbesc..

#27
klaw_godly

klaw_godly

    Preafericitul

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,659
  • Înscris: 10.06.2008
E frumoasa, are voce buna, are un comportament ciudat in sensul bun. imi place de ea :inlove:  :naughty:

#28
eps

eps

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 802
  • Înscris: 26.11.2008
Katy Perry voce buna?? Wtf?
Ia ascultati un live al artistei.. [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/NQv5V2Ljfa4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] .. Pun pariu ca intre ea si alea de la trident nu-i nicio diferenta..

#29
crank_

crank_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,871
  • Înscris: 23.03.2008
Mie imi plac timbrul ei vocal dar sta cam prost cu auzu  :lol: . Aici : [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Darhdm-0NeI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] imi place la nebunie  :inlove:

#30
a-darko

a-darko

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 772
  • Înscris: 20.11.2008
Ascultati muzica adevarata, lasati prostiile de genul Katy Perry, a carei existenta va fi uitata relativ curand.

#31
silviugabor

silviugabor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 247
  • Înscris: 08.03.2007
Pentru cei care asculta Katy Perry sunt curios sa stiu care melodii va plac in mod deosebit. :P
Daca nu ati auzit de ea,bagati click repede pe http://www.song-list...katyperry/songs si cautati macar o melodie pe care o canta (merita).

Mie imi place tot albumul One of the Boys. http://www.song-list...rry/lost/tracks  :)

#32
-Elena-

-Elena-

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 249
  • Înscris: 25.07.2009
Îmi place Katy Perry. Nu în mod deosebit, dar îmi place. Melodiile care îmi plac de la ea sunt : I Kissed A Girl, Hot `n` Cold, Waking Up In Vegas și You`re So Gay.  :)

#33
ccfan_chris

ccfan_chris

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 456
  • Înscris: 04.09.2008
Nu ma deranjeaza. Are melodii faine dar urasc mainstream-ul.

#34
TudoricaFaraFrica

TudoricaFaraFrica

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 23.06.2009
Imi place de bimbo asta, cel mult o melodie, care o ascult la nebunie: Thinking of you :)

O sa dispara peste 2-3 ani.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate