Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pagina Wikipedia

Masina veche sau indatorat in ban...

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...
 Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat
 Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...
 Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...
 

Zeitgeist Addendum

- - - - -
  • Please log in to reply
256 replies to this topic

#253
calle

calle

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 944
  • Înscris: 04.03.2009
Nu incurcati miscarea cu filmele. Aici am putea analiza filmul Addendum.

#254
IulianDorin

IulianDorin

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 02.10.2011

 calle, on 4th October 2011, 17:56, said:

Nu incurcati miscarea cu filmele. Aici am putea analiza filmul Addendum.

Ai dreptate, nu am nimerit bine topicul, dar...  sunt nou pe forum, si nush de unde sa-l apuc:)

#255
tibiatg

tibiatg

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 58
  • Înscris: 13.01.2008
E pacat ca nu s-a mai posta nimic aici de ceva vreme.
Dupa cum am vazut diferentele de opinie apar din ignoranta.
Nu cred ca merita zelul celorlalti de ai face sa inteleaga.
Chiar daca nu prea am parte de asa ceva , cred ca o discutie trebuie sa fie constructiva.
Am incercat si eu sa conving dar sint fff putini cei care spun cel putin ca vor sa vada filmul.
Nu este tocmai o conspiratie mondiala.Cred ca se uzeaza mai mult de ignoranta si comoditatea oamenilor care este pina la urma rezultatul cresterii in societatea in care traim si care nu se schimba numai pt. faptul ca o numim comunista sau democratica sau... .
Pt. mine filmul si ceea ce doreste sa exprime el este ca si cind am descoperit ca nu sint singur pe planeta.
Din pacate , pt. ca mi-am creat deja o viata aici  , nu prea am timp sa ii caut pe ceilalti.
As multumi tuturor celor care gindesc cit de cit la fel sa isi gaseasca timp sa intretina acest subiect si poate efortul va avea un rezultat.Cine stie?
O idee cred eu foarte buna ar fi:  ce se poate face ?  Si ar fi bine sa nu cadem in greseala ignorantilor care isi dau cu parerea : nu ne pricepem la toate ; sa incercam sa ne dam cu parerea despre ceva la ce ne pricepem.

#256
EvilDivine

EvilDivine

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 04.04.2012
E superb, THE REVOLUTION IS NOW. Tot acolo vom ajunge, în cazul cel mai fericit.
Foarte tare toată seria. Nu sunt prostii nici primele două, omul s-a documentat.
Ultimul are o viziune destul de realistă, și probabil cel ce trebuie să iasă anul viitor va fi mai detaliat dpdv tehnic.
Să vă meargă la suflet măi.. Dacă începeți să vă uitați nu vă mai opriți. Give it 5 minutes of your time.

Filmele de pe site-ul oficial   sunt și cu subtitrare în română !!

Edited by EvilDivine, 02 May 2012 - 13:07.


#257
malls

malls

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 3,096
  • Înscris: 28.04.2011

 EvilDivine, on 2nd May 2012, 14:05, said:

Foarte tare toată seria. Nu sunt prostii nici primele două, omul s-a documentat.
Asa zic si eu.
Este tras de par pe ici pe colo si se exagereaza mult in unele privinte, dar in mare parte pune punctul pe i.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate