Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Folie display laptop in Bucuresti?

Pagina Wikipedia

Masina veche sau indatorat in ban...

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...
 Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...
 RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...
 Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...
 

Cum pot sa ma razbun pe cineva

- - - - -
  • Please log in to reply
320 replies to this topic

#1
lonelyC1

lonelyC1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 542
  • Înscris: 28.07.2008
Cum as putea sa ma razbun pe cineva mai smecher ca mine?

#2
adadoi

adadoi

    scorpie bătrână

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,603
  • Înscris: 25.10.2006
nu poti.

#3
lonelyC1

lonelyC1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 542
  • Înscris: 28.07.2008
stiu ca nu pot acum vreau niste sfaturi ca sa reusesc

#4
adadoi

adadoi

    scorpie bătrână

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,603
  • Înscris: 25.10.2006
sa termini cu prostiile se considera sfat?

#5
lonelyC1

lonelyC1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 542
  • Înscris: 28.07.2008
de ce ma?uite ce e ai postat nu poti ok gata asa ramane

#6
sebulbus

sebulbus

    cereal killer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,999
  • Înscris: 03.12.2005
Incearca ce vrei, rezultatul e acelasi: ori iei bataie, ori caterinca.

#7
sonykel

sonykel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,526
  • Înscris: 24.11.2004
ai 2 variante...
ori te iei de el si iti iei bataie
ori te iei de el te razbun si iti iei bataie zilnic
razbunarea e arma prostului
aaaa si inca ceva , nu te pune cu prostu ca are mintea odihnita , daca capu` nul duce si nici mintea nul ajuta lasa-l in pacee

#8
vartolome_1

vartolome_1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 637
  • Înscris: 11.01.2008
il suni cu numar privat si il ameninti...precizezi pe cineva mai smecher decat el
sau faci o citatie falsa in care scrii sa se prezinte nush pe c data(in vreo 2-3 saptamani) la tribunal ptr nush ce acuzatie.

app:daca ai ceva bani(mai multi)...sunt multi baietasi care ptr 1 mil baga cutitul in tine...pui vreo cativa pe el sa il aranjeze.preferabil ca acestia sa nu fie din aceeasi localitate cu tine(ii iei si tu de p la tara de la tine)!bft!

#9
934

934

    Rain Man.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,360
  • Înscris: 14.04.2007
Baga-ti un deget in fund si da-i pe la nas cu el.
Eventual foloseste semne de punctuatie cind scrii. Asta il va face sa se simta umilit de-a dreptul.

#10
Bebeluska

Bebeluska

    Bebelușka Reloaded

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,439
  • Înscris: 20.12.2005

 lonelyC1, on Oct 2 2008, 00:29, said:

Cum as putea sa ma razbun pe cineva mai smecher ca mine?


Bre, voi astia cu obsesia asta a razbunarii chiar aveti o problema cu capu... :disgust:  :puke:

#11
virusel2013

virusel2013

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,215
  • Înscris: 24.04.2006
Apucate sa ii zidesti usa, asa cum a facut unu de pe aici :D

#12
lonelyC1

lonelyC1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 542
  • Înscris: 28.07.2008

 virusel2013, on Oct 2 2008, 14:30, said:

Apucate sa ii zidesti usa, asa cum a facut unu de pe aici :D
Intradevar o idee care merita incercata

 vartolome_1, on Oct 2 2008, 03:11, said:

il suni cu numar privat si il ameninti...precizezi pe cineva mai smecher decat el
sau faci o citatie falsa in care scrii sa se prezinte nush pe c data(in vreo 2-3 saptamani) la tribunal ptr nush ce acuzatie.

app:daca ai ceva bani(mai multi)...sunt multi baietasi care ptr 1 mil baga cutitul in tine...pui vreo cativa pe el sa il aranjeze.preferabil ca acestia sa nu fie din aceeasi localitate cu tine(ii iei si tu de p la tara de la tine)!bft!
nu prea ii stiu pe astia daca stii tu din buc sa-mi zici si mie

#13
alexei

alexei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,073
  • Înscris: 11.06.2005

 lonelyC1, on Oct 2 2008, 14:52, said:

nu prea ii stiu pe astia daca stii tu din buc sa-mi zici si mie

Mergi in Rahova. Gasesti sigur.

#14
m1nun3

m1nun3

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 340
  • Înscris: 09.09.2007
LonelyC1 ti-am citit si celelalte topicuri si chiar cred ca ai o problema, iti recomand sa vorbesti cu un psiholog. Te privesti negativ, nu m-ai surprinde daca mi-ai spune ca esti emo. Capul sus omule, o viata ai! Lasa smecheria, nu ai ce sa-i faci "prietenului" tau, mai ales daca nu ai relatii, mai rau faci daca te dai cocos, taci si inghite, incearca sa-l eviti. Apropo cati ani ai?
Repet ti-ar prinde foarte bine sa vorbesti cu un psiholog, sa-ti spui oful. Educatia care ai primit-o nu a fost chiar de cea mai buna calitate, mi-a spus odata un om mare ca la gradinita inveti sa inveti, dar sa inveti corect este lucru mare. Nimeni nu se naste cu tupeu, nimeni nu se naste cu sange in coaie, asta este o aberatie, totul depinde de tine si de educatie primita in primii ani din viata, atunci iti formezi personalitatea, pe parcursul vietii este foarte greu sau imposibil sa-ti schimbi aceasta trasatura daca o pot numi asa, si acest lucru este cea ce te defineste ca om.
Ziceai ca esti urat, ia incearca tu sa-ti tragi o tunsoare smechera cum are "amicul" tau, sa te mai speli din cand in cand pe fata si sa-ti mai storci in cosurile de pe muian, sa-ti iei vreo doua haine cool o pereche de adidasi din mall un ceas si neaparat sa ai ceva la gat, si o ata e buna si vezi ce fel sa uita lumea la tine.
Ia pune o poza cu tine pe forum, sa vedem si noi cat de "urat" esti si cine stie poate mai este vreo fata pe aici care este in aceasi situatia ca a ta care isi cauta jumatatea

#15
Bobby_ro

Bobby_ro

    Celebru Anonim

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,629
  • Înscris: 30.04.2005

 lonelyC1, on Oct 2 2008, 00:29, said:

Cum as putea sa ma razbun pe cineva mai smecher ca mine?
Dai foc la masina ... daca are, daca nu pastreaza benzina pune-o frumos intr-o sticla de bere de sticla (dupa ce ai baut berea din ea in prealabil, indicat vreo 2, 3 :D ) infige o bucata de panza in gatul sticlei lasand asa 4 - 5 cm inafara acesteia, ia cu tine o bricheta si pe la ora 3, 4 dimineata te postezi in fata geamului jmecherului aprinzi sticla si ii strigi "baaa bulangiule!!" dupa care iei la tinta geamul camerei in care stii ca doarme.

Succes garantat, celebritate asigurata!

#16
Rigips

Rigips

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,075
  • Înscris: 21.02.2005

 lonelyC1, on Oct 2 2008, 00:29, said:

Cum as putea sa ma razbun pe cineva mai smecher ca mine?
Iti propun 2 variante:
1. Incearca sa ajungi mai istet ca el/ea mai intai.
2. Grow up!
3. Vizioneaza Nasul I, II si III consecutiv si fara pauza de tigara.
4. Gandeste-te daca vrei sa te mai razbuni.
5. Scrie aici solutia la care ai ajuns, daca tot vrei sa te mai razbuni, si asteapta pareri pro/contra.
sau
1. Fa-ti rost de un job;
2. Fa-ti o prietena sau insoara-te
3. O sa-ti treaca...;)

Edited by Rigips, 02 October 2008 - 16:58.


#17
lonelyC1

lonelyC1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 542
  • Înscris: 28.07.2008

 m1nun3, on Oct 2 2008, 16:49, said:

LonelyC1 ti-am citit si celelalte topicuri si chiar cred ca ai o problema, iti recomand sa vorbesti cu un psiholog. Te privesti negativ, nu m-ai surprinde daca mi-ai spune ca esti emo. Capul sus omule, o viata ai! Lasa smecheria, nu ai ce sa-i faci "prietenului" tau, mai ales daca nu ai relatii, mai rau faci daca te dai cocos, taci si inghite, incearca sa-l eviti. Apropo cati ani ai?
Repet ti-ar prinde foarte bine sa vorbesti cu un psiholog, sa-ti spui oful. Educatia care ai primit-o nu a fost chiar de cea mai buna calitate, mi-a spus odata un om mare ca la gradinita inveti sa inveti, dar sa inveti corect este lucru mare. Nimeni nu se naste cu tupeu, nimeni nu se naste cu sange in coaie, asta este o aberatie, totul depinde de tine si de educatie primita in primii ani din viata, atunci iti formezi personalitatea, pe parcursul vietii este foarte greu sau imposibil sa-ti schimbi aceasta trasatura daca o pot numi asa, si acest lucru este cea ce te defineste ca om.
Ziceai ca esti urat, ia incearca tu sa-ti tragi o tunsoare smechera cum are "amicul" tau, sa te mai speli din cand in cand pe fata si sa-ti mai storci in cosurile de pe muian, sa-ti iei vreo doua haine cool o pereche de adidasi din mall un ceas si neaparat sa ai ceva la gat, si o ata e buna si vezi ce fel sa uita lumea la tine.
Ia pune o poza cu tine pe forum, sa vedem si noi cat de "urat" esti si cine stie poate mai este vreo fata pe aici care este in aceasi situatia ca a ta care isi cauta jumatatea
daca imi iau haine noi si ce zici tu daca ma vede pe strada ma injura direct si imi trage o palma(a mai facut asta)

 Bobby_ro, on Oct 2 2008, 16:59, said:

Dai foc la masina ... daca are, daca nu pastreaza benzina pune-o frumos intr-o sticla de bere de sticla (dupa ce ai baut berea din ea in prealabil, indicat vreo 2, 3 :D ) infige o bucata de panza in gatul sticlei lasand asa 4 - 5 cm inafara acesteia, ia cu tine o bricheta si pe la ora 3, 4 dimineata te postezi in fata geamului jmecherului aprinzi sticla si ii strigi "baaa bulangiule!!" dupa care iei la tinta geamul camerei in care stii ca doarme.

Succes garantat, celebritate asigurata!
n-are masina

 Rigips, on Oct 2 2008, 17:57, said:

Iti propun 2 variante:
1. Incearca sa ajungi mai istet ca el/ea mai intai.
2. Grow up!
3. Vizioneaza Nasul I, II si III consecutiv si fara pauza de tigara.
4. Gandeste-te daca vrei sa te mai razbuni.
5. Scrie aici solutia la care ai ajuns, daca tot vrei sa te mai razbuni, si asteapta pareri pro/contra.
sau
1. Fa-ti rost de un job;
2. Fa-ti o prietena sau insoara-te
3. O sa-ti treaca...;)
degeaba ma uit la filme despre mafioti filmu e fictiune realitatea e altceva

#18
Kakashi-Hatake

Kakashi-Hatake

    I am from New York. I will kill to get what I need!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,703
  • Înscris: 16.09.2008

 lonelyC1, on Oct 2 2008, 01:16, said:

de ce ma?uite ce e ai postat nu poti ok gata asa ramane
Nu ca " ce ma" ca nu vorbesti cu tata floarea. Poti sa raspunzi politicos si fara sa vorbesti ca un taran.
Si dece sa te razbuni pe el?
Stiai ca razbunarea e arma prostului?

Edited by Kakashi-Hatake, 02 October 2008 - 18:58.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate