Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Trotineta Bolt cu reducere de 3 lei

Aragaz cu plita pe gaz si cuptor ...

Cablu FFC

Poco F6/F6 Pro
 Scurgere catre hazna

De la 24V la 5V DC?

Deducere TVA

Intalnire cu un tip de pe tinder ...
 Open WRT nu sincronizeaza ceasul ...

salariu plafonat

sistem actionare electrica pentru...

Sfaturi achizitie auto ~10k€
 ICC/ICM soft monitorizare si cont...

Recomandare ipad

Ce fel de disc pentru acest circu...

Windows 11 24H2 pe release?
 

Unde-s userii de altadat' ?

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
414 replies to this topic

#379
perus

perus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 500
  • Înscris: 01.06.2007
Ce multe s-au schimbat de cand nu am mai intrat pe acest forum...

#380
Bobby_ro

Bobby_ro

    Celebru Anonim

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,629
  • Înscris: 30.04.2005

View Postevon, on 19th February 2012, 16:21, said:

la cate conturi am avut pe softpedia si cati moderatori am prins  :rolleyes: unii chiar fac abuzuri,si te fac sa iti ceri ban la cont.
ma mir de cum am rezistat 2 ani pe asta fara warn,cand in trecut am avut vreo 25 de clone..............
Da fix, eu nu am prins nimic in 7 ani. Interesant ca nu am avut nevoie de nici o clona pentru a sustine ideile sau aberatiile postate si nici nu m-a facut nimeni sa imi cer ban la cont sau sa-mi crestez vena:


PS: momentan am 50% warn, dar nu ma simt abuzat de nimeni  :mellow: . Cred ca daca fiecare si-ar vedea in mod realist lungu` nasului the world would be a better place.


Cat despre cei care parasesc incinta la prima disputa / discutie in contradictoriu: sa se duca tare, degeaba ai cunostinte intr-un domeniu daca nu ai caracter.

Edited by Bobby_ro, 19 February 2012 - 17:19.


#381
bilibistrocizel

bilibistrocizel

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 6,326
  • Înscris: 29.08.2009

View PostBobby_ro, on 19th February 2012, 16:48, said:

Ce simplu e, ne "supara" cineva ne luam jucariile si plecam  :console: . Asta este, unii nu pot sa depaseasca statul mental de prescolar ...
daca pe forum se supara si isi ia calabaracu,in viata reala...

#382
tom_1133

tom_1133

    utilizator Linux Mint

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,716
  • Înscris: 10.02.2011
Î: " Unde-s userii de altadat' ?"

R: fugea un câine cu ei in coadă.

Si-au gasit lucruri mai interesante de facut in viata.

#383
Al1

Al1

    tata balamuc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,134
  • Înscris: 01.09.2005
Eu nu am înțeles niciodată supărările astea. Dac-ar fi să mă supăr în viață, m-aș supăra și eu pe ceva cu adevărat important, nu pe părerile, impresiile și relatările unora pe care, în majoritatea cazurilor, nici nu-i cunosc. E greu să mă supăr, e greu să mă enervez și așa o să fie atâta timp cât o să pun mereu în balanță liniștea mea sufletească și motivele, scopurile pentru care aș face un astfel de lucru, cu disputa în sine.
Iară ce nu înțeleg și n-am să pricep, ce-i drept, nici nu încerc, e asta cu abuzatul și simțitul că cineva-ți pune pumnul în gură. Am participat și eu la dispute, le-am avut și eu de-a lungul anilor cu diverși colegi de forum, am luat și eu warn, chiar dacă două în 6 ani și ceva, le-am luat, dar niciodată nu m-am simțit abuzat, niciodată n-am simțit că mi-a pus cineva pumnu-n gură, ba dimpotrivă, chiar cred că pot discuta liber despre ce-mi trece mie prin cap și pentru asta trebuie să mulțumesc că am ocazia unde s-o fac cu oameni pe care nu-i cunosc. Probabil că-s și ajutat de caracter puțin, am încercat și am reușit mereu, iar cei care m-au cunoscut și-n persoană de pe acest forum știu că așa-s eu, fiind același om din spatele acestui monitor, cu aceleași impresii, idei, exprimări, metehne, cum sunt și-n afara casei. Am avut perioade când n-am mai avut chef să scriu, să citesc, să trec, dar am făcut-o fără să mă dau în spectacol, să cer banări, ori să anunț oficial acest lucru care, cred eu, ține de modul în care fiecare vrea să facă spectacol.
Problema e nu unde-s utilizatorii de altădată, ci unde-s oamenii de altădată. Că-n ziua de azi asta găsești mai greu, oameni de calitate. Ce se vede și pe acest forum e un rezultat al degradării societății, iar generațiile ce vin din urmă confirmă tragedia.

#384
Motzoc

Motzoc

    VENERABIL

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,644
  • Înscris: 29.01.2007
Am depasit 5 ani de Softpedia, fara a suferi vreo atentionare din partea mozilor!
Nu am raspuns la injurii, sunt o fire calma, cine a vrut sa interactioneze adevarat cu mine, a facut-o, public sau in privat!
Cat despre calitatile celor care posteaza aci  sau despre topice, ma abtin sa comentez, astia sunt oamenii, cu astia defilam!
Sper sa ne mai intalnim ( cel putin cu mine!) pana ma vor lasa puterile/mintea sau PC_ul!
Eu va doresc ( ca si mie de altfel!) multa sanatate tuturor!

Edited by Motzoc, 20 February 2012 - 09:09.


#385
ripper

ripper

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,257
  • Înscris: 25.03.2002
Pc-ul il mai schimbi, dar mintea nu prea... deci doar aia sa nu va lase, bunicule! :D

#386
Mur

Mur

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 10,144
  • Înscris: 16.01.2012

View PostMotzoc, on 20th February 2012, 09:07, said:

Am depasit 5 ani de Softpedia, fara a suferi vreo atentionare din partea mozilor!
Dumneata ai alta varsta. Ia zi, la 30 de ani, la fel de calm erai? :)

#387
Motzoc

Motzoc

    VENERABIL

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,644
  • Înscris: 29.01.2007

View Post101010, on 20th February 2012, 14:50, said:

Dumneata ai alta varsta. Ia zi, la 30 de ani, la fel de calm erai? :)
1.Nu era internet, ca sa poti sa ai curaj din spatele tastaturii , vis-a-vis de un display!
2.Sunt o Balanta echilibrata, asa am fost intotdeuna si cred ca am pierdut din aceasta cauza multe trenuri in viata, neputand  sa ma hotarasc!
2.PC_ul ( laptop Dell) l-am mai upgradat, mintea nu se mai poate, neuronii care mor nu se mai regenereaza!

#388
Bobby_ro

Bobby_ro

    Celebru Anonim

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,629
  • Înscris: 30.04.2005

View PostMotzoc, on 20th February 2012, 15:21, said:

2.PC_ul ( laptop Dell) l-am mai upgradat, mintea nu se mai poate, neuronii care mor nu se mai regenereaza!
Nu`i plange, ii compenseaza inzecit experienta celorlalti :)



Sa traiesti  :peacefingers:

#389
NASTYPRIMUL

NASTYPRIMUL

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,605
  • Înscris: 20.09.2008

View PostMotzoc, on 20th February 2012, 15:21, said:

1.Nu era internet, ca sa poti sa ai curaj din spatele tastaturii , vis-a-vis de un display!
2.Sunt o Balanta echilibrata, asa am fost intotdeuna si cred ca am pierdut din aceasta cauza multe trenuri in viata, neputand  sa ma hotarasc!
2.PC_ul ( laptop Dell) l-am mai upgradat, mintea nu se mai poate, neuronii care mor nu se mai regenereaza!
Iti sint dator cu o urare de la multi ani. Si multumesc. Sper ca dta erai, dupa poza din cont.. :coolspeak:

#390
destrug

destrug

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,386
  • Înscris: 03.08.2004
Unde a disparut Mosotti?

#391
doctorwho

doctorwho

    Softpedist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,069
  • Înscris: 11.05.2009
unde au disparut si restul...

#392
ordinaryfantasy

ordinaryfantasy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 466
  • Înscris: 23.03.2012
Eu as vrea sa se intoarca Thylacine.

Edited by ordinaryfantasy, 28 April 2012 - 18:59.


#393
jeffy86able

jeffy86able

    True Evil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,524
  • Înscris: 06.01.2012
Ala ce facea ?  :huh:

#394
un_terorist

un_terorist

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 3,707
  • Înscris: 03.01.2012
invision asta era de belea, ce paranghelii trageam ..

#395
ak15

ak15

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 13.09.2011
De mine nu ii este dor la nimeni?Hai ca stiu ca va este dor dar nu vreti sa recunoasteti.

#396
Vladinskaya

Vladinskaya

    Rustproof Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,225
  • Înscris: 06.03.2011
Daca s-ar da un test IQ la inregistrare, ne-am rascoli serios memoria sa ne mai amintim "bravi useri banati"....

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate