Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED
 Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...
 Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...

Cartelul din Carpati - mafia PNL ...

Trecut: Europa versus S.U.A. la c...
 Garantie apartament dezvoltator

Aplicație GPS cu zoom automa...

Ipad Pro & Air 2024

Service si revizii reprezentanta
 

Radulescu vs A2 vs Zoso

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
30 replies to this topic

#19
bogdanpaul

bogdanpaul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 486
  • Înscris: 21.11.2007
Hai sa fim seriosi, daca nu erau prostalaii de la Antena2 nu iesea asa scandal.
Zozu a modificat textul ca sa ne spuna la ce se gandeste el cand vede o tanti de treizecisiceva in chiloti rosii, nu vrea s-o fuxx, vrea sa-i dea muxx. alt mesaj nu are bannerul ala

Edited by bogdanpaul, 17 September 2008 - 15:13.


#20
fracture

fracture

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,883
  • Înscris: 08.06.2006
Nu înțeleg de ce trageți în blogger  :confuzzled:  
Sunt contrariat de ce niște oameni care stau destul de mult pe internet au găsit vinovat un blogger pentru o glumă mai mult sau mai puțin proastă. Tipul are într-adevăr niște idei cam nepotrivite dar totuși, este o entitate privată iar tot ceea ce a realizat până acum a realizat prin forțe proprii.
Faptul că un Marius Tucă se ia de bloggeri nu face decât să confirme invidia pe care caracaleanul o are pe succesul celor din urmă. Din fostă vedetă TV de la miezul nopții acesta a ajuns un simplu editorialist la trustul motanului. Mai mult, în isteria-i bolnavă împotriva unor vedete de internet, acesta se ia indirect și de bunul lui prieten și ucenic Victor Ciutacu (cel căruia-i curgeau balele prin studiourile lui Gâdea) , el însuși un blogger care, în loc să-i taxeze editorialul se apucă să-i înjure pe bloggerii cei răi  :puke:  
La câte prostii apar pe internet (armaghedoane, sexy profesoare și eleve, dezvăluiri senzaționale etc ) nu văd de ce trebuie luată în seamă o glumă. Doar pentru pentru că un nenea și-a permis să fotoșopeze o poză?  :lol:  
Dacă trebuie într-adevăr luat de urechi cineva acela este Gâdea pentru modul în care angajații postului își fac meseria.
moso să fie sănătos, singura lui vină e că nu face glume d'astea mai des  :)

LE:

Se întâmplă ceva ciudat, deși scriu Z.O.S.O în post apare moso  :confuzzled:

Edited by fracture, 17 September 2008 - 15:36.


#21
Jaqueline

Jaqueline

    HyperActive Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,834
  • Înscris: 08.09.2005
Au scos emisiunea din grila de programe :D

#22
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001

Quote

In acest caz, insa, nu recomand nimanui sa intre in conflict cu Mihaela, cum de asemenea nu recomand nimanui sa creada ca nu ma preocupa soarta ei incepand de azi inainte. Oricine loveste in ea loveste practic in mama copilului meu si in viata este bine sa ne ocupam fiecare de propria familie. Oricui a intrat in trecut cu bocancii in familia mea, am incercat direct sau indirect sa nu-i raman dator.

http://www.cancan.ro...a-divortam.html

Aha :huh:

#23
(THX)GogolometroEAW

(THX)GogolometroEAW

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,450
  • Înscris: 08.07.2007

 Monitox, on Sep 17 2008, 19:54, said:


Imi place cum elanu' fumatorului se taie daca o moldoveanca isi arata chiloteii... :)

#24
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001
//// OFFTOPIC

Si cum prostul nu e prost destul daca nu latra la luna.. din seria "unii retarzi pot scrie" iata ce putem citi la adresa de aici:  http://www.zoso.ro/2...-tndaleala.html

Sper ca aparatorii micutului retard cu fata de cal castrat in luna a 3-a de sarcina vor intelege ca discutia e despre un specimen abject ce nu stie decat sa arunce cu noroi in jurul lui pentru ca altfel, micutul MOSO frustrat nu e bagat in seama.

PR pe seama lui Badea, pe imaginea vedetelor pe care le injura ca un birjar ordinar, pe seama Softpedia si a altora MULT mai cunoscuti decat micul gunoi jegos. Ridicati-l in slavi pe puiul de foca vesnic ranit la nas. Pe micutul greieras ce canta vara pe bani negri si iarna urla ca sa il bage cineva in seama. Sa nu se uite cumva ca exista "aparatori ai dreptatii".

Un mic jegos ridicat in slavi de o gasca de frustrati ce ii ridica osanale dupa ce vin pe aici si iau BAN pentru limbaj de mahala, warez si alte "mici prostii" atat de comune speciilor de genul moso. Un muc uscat ce poate sa urle pana raguseste ca NU va vedea "spaga" de la noi ca sa taca asa cum este obisnuit.

Sorry dude.. mars in alta parte la cersit. Latra cat vrei, de la noi nu papi lei :naughty:

PS: si cand citezi o SURSA, dai link catre ea...mare "blogger" ce esti. :rolleyes:

#25
Colonelu'

Colonelu'

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 299
  • Înscris: 05.12.2003
cam frustrat din cate vad...
chill monitox, sa nu faci ulcer de la atatia nervi :)

#26
fracture

fracture

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,883
  • Înscris: 08.06.2006
I'd better stay out of this one  :rolleyes:

Credeam că topicul ăsta este unul dezinteresat, din câte se pare interesele sunt prea mari și intențiile-mi scapă. Ce rămâne? altă bălăcăreală publică în webul românesc.

#27
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001

 fracture, on Sep 18 2008, 13:10, said:

I'd better stay out of this one  :rolleyes:

Credeam că topicul ăsta este unul dezinteresat, din câte se pare interesele sunt prea mari și intențiile-mi scapă. Ce rămâne? altă bălăcăreală publică în webul românesc.

Pai asa si era, dar na, trebuia sa-i dau totusi un raspuns. Ne terfeleste de prea mult timp (la comanda) pe oriunde apuca. Interesele exista, dar nu la noi ci la altii care il sustin pe acest scuipator de noroi la comanda. Vorba celor mai batrani, un TONOMAT care scuipa rahat cand bagi fisa. Asta e el.

Nu m-am enervat absolut deloc, pentru ca e sezonul de toamna, deci moso trebuie sa latre cat mai tare. V-am spus, totul e premeditat in orice miscare a lui. Asta nu inteleg oamenii care il sustin ;) Si sa fie sanatosi si ei.. si el. I don't care.

//// OFFTOPIC CLOSED

#28
the_nightfly

the_nightfly

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,128
  • Înscris: 27.12.2006
Mentionez de la inceput ca nu-mi place de bloggerul respectiv, nici de MR, nici de trustul Intact.

Gluma o fi de santier, dar nici campania nu e de o finete sublima: MR in chiloti alaturi de un text care iti spune ca daca fumezi poti deveni impotent.
Chiar sunt curios la ce reactii se asteptau pentru o campanie cu un mesaj subtil ca: "Doar nefumatorii au cu ce sa o f#ta pe Raduleasca".

Daca vor reactii elevate, ce parere au de un proces pe motiv ca respectiva campanie discrimineaza femeile? :lol:

Singura vina o au antenistii care isi iau stirile de pe net, atat.

#29
(THX)GogolometroEAW

(THX)GogolometroEAW

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,450
  • Înscris: 08.07.2007
Monitorix ti-am apreciat cele cateva posturi pe care le-am vazut pe furum eu fiind un user relativ recent.Da-mi voie sa iti spun cateva lucruri.Atitudinea ta fata de bloggerul in cauza ar trebui sa fie mai moderata.Este stiut faptul e e nitel mai agresiv si mai radical in anumite opinii.Pe de alta parte e un nene care are 50 000 de accesari, adicale nu e chiar atat de tembel... :D
Acum tu in pozitia de copropietar softpedia dincolo de amorul propriu si interesul ranit ar trebui cat de cat sa ponderezi declaratiile tale.De ce?Odata pentru ca esti partizan, Bade, Radulescu si Intact.Nu e nici o problema oricine are pareri simpatii, preferinte si prieteni.Nu te astepta ca userul softpedia sa il sustina grupa mare pe admin pentru ca un blogger l-a calcat pe coada.

Sustin in continuare ca Raduleasca e o fufa, incidentul numai incident nu e, mister Elan numai neinteresat nu este iar, Intact si A2 numai mostre de profesionalism nu sunt.

P.S.Contrar opiniilor bloggerilor de la moso sunt absolut sigur ca tu Monitorix intelegi ca putem avea opinii diferite de ale tale, putem sa vizitam si bloguri si sa fim forumisti softpedia.Nu cred ca acest post va fi sters sau contul meu banat, pentru ca chiar daca softpedia nu e democratie, userii sunt respectati fara ei softpedia nu ar exista.

:)

#30
zuppy

zuppy

    elbonian

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,247
  • Înscris: 12.10.2002
si pe vadim l-au votat 30%, dar asta nu inseamna ca nu e "tembel".
eu nu inteleg de ce i se acorda atata importanta acestui blogger. orice reclama, fie ca e negativa, tot reclama e.

#31
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001

 zuppy, on Sep 19 2008, 11:10, said:

si pe vadim l-au votat 30%, dar asta nu inseamna ca nu e "tembel".
eu nu inteleg de ce i se acorda atata importanta acestui blogger. orice reclama, fie ca e negativa, tot reclama e.

Corect.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate