Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...
 Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 

Dexter (2006 - 2013)

- - - - -
  • Please log in to reply
738 replies to this topic

#55
psyblink

psyblink

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 180
  • Înscris: 19.03.2008
Da, si asta e  ;) dar si faptul ca Dexter e un personaj complex, cu toate perceptiile lui si modul in care trateaza lucrurile   :coolspeak:

#56
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,382
  • Înscris: 05.09.2005
pentru cei ce au RCS si Dolce , dexter se difuzeaza si pe Universal CH.

#57
Vidike

Vidike

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 290
  • Înscris: 31.07.2006
Am tot auzit de serial dar m-am gandit ca e o tampenie. Cat de mult am gresit. Imediat termin ultimul episod, si pot sa spun ca e unul dintre cele mai bune seriale pe care le-am vazut vreodata. 10/10

#58
Dragoss91

Dragoss91

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 150
  • Înscris: 08.03.2008
Eu din cele 3 sezoane nu am inteles un singur lucru , cand isi aduce aminte de mama lui cand au omorat-o aia cu drujba , in acel container mai erau vre-o 2 cadavre inafara de mama lui , cine erau aia doi ?

#59
gigigogusan

gigigogusan

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 04.02.2007
niste "drogati"... niste persoane de care se puteau lipsi cei cu drujbele :))

#60
Ephram

Ephram

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 16.04.2008
Primele doua sezoane sunt captivante, foarte reusite. Al treilea, dezamagitor. Sper ca in sezonul 4 producatorii sa fie mai inspirati... desi, daca stau sa ma gandesc bine, nu pot face chiar minuni, tinand cont ca este vorba de adaptarea unei carti...

#61
melia

melia

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 15.07.2009
va salut! intru pentru prima data pe acest forum. sunt in cautare de ,,24'' (imi lipsesc ceva episoade din seria 1, n-am seria 3,4,5,6,7 si vreau si redemption- cred ca trebuia sa scriu ca am doar seria 2 completa si primele 2 episoade din seria 1, restul le vreau  :) ) ... dar intre timp mai vreu si Dexter... daca ma poate ajuta cineva... raman profund indatorata :)

#62
mcsilluka

mcsilluka

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 15.04.2009

View Postmelia, on 15th July 2009, 22:32, said:

va salut! intru pentru prima data pe acest forum. sunt in cautare de ,,24'' (imi lipsesc ceva episoade din seria 1, n-am seria 3,4,5,6,7 si vreau si redemption- cred ca trebuia sa scriu ca am doar seria 2 completa si primele 2 episoade din seria 1, restul le vreau  :) ) ... dar intre timp mai vreu si Dexter... daca ma poate ajuta cineva... raman profund indatorata :)

Hello,

Te pot ajuta cu Dexter. Merita de vazut pt. stilul sarcastic si umorul negru al personajului principal.
Contacteaza-ma.

Bye.

#63
daniella1979

daniella1979

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 22.07.2009
hello.
si pentru mine e o premiera, e prima oara cand scriu pe forum. am mai citit pareri, dar nu am si postat vreuna.
da, e f interesant serialul. l-am terminat saptamana trecuta si abia astept sa vina 27 septembrie, sa apara noul episod din seria 4. in schimb, mi s-a parut cam siropos finalul ultimului episod din seria 3. nu semana deloc cu caracterul lui dexter pana atunci...

#64
Albulici

Albulici

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 162
  • Înscris: 18.04.2008

View Postdaniella1979, on 22nd July 2009, 13:31, said:

hello.
si pentru mine e o premiera, e prima oara cand scriu pe forum. am mai citit pareri, dar nu am si postat vreuna.
da, e f interesant serialul. l-am terminat saptamana trecuta si abia astept sa vina 27 septembrie, sa apara noul episod din seria 4. in schimb, mi s-a parut cam siropos finalul ultimului episod din seria 3. nu semana deloc cu caracterul lui dexter pana atunci...


Mie imi place Dexter foarte mult. D'abia asteptam sa vina seara sa ma uit pe PRO TV. E un serial marfa. Stie cineva cand va aparea din nou? sau daca se pot downloada partile din noua serie?

#65
Scrappy_Coco

Scrappy_Coco

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 879
  • Înscris: 11.08.2008
Si eu astept sezonul 4 , mai putin pana pe 27 septembrie.

#66
cata_csm

cata_csm

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 111
  • Înscris: 07.09.2007
a aparut pe net primul episod din sezonul 4(preair), asa ca ep.2 nu'l vedem pana la sfarsitul lui septembrie, insa si acesta e binevenit :coolspeak:

#67
higheaven

higheaven

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 490
  • Înscris: 01.09.2005
Dexter Living the Dream (04x01) trailer

#68
ciumpalak

ciumpalak

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 461
  • Înscris: 26.09.2006
ah, cel mai bun serial din ultimii ani - parerea mea

ahhh2, daca din primele trei sezoane nu ai inteles cine erau aialalti din container  ... nu te mai uita ca nu are rost :P

ps:  eu ma pot uita la cate un singur episod, astept sa apara 4-5 si ma uit la toate odata... mai e cineva 'ca mine' ? :D

Edited by ciumpalak, 23 September 2009 - 11:24.


#69
ax3ll

ax3ll

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 202
  • Înscris: 12.03.2009
E prea "criminal" serialu'!!!
Recomand

#70
tc2007

tc2007

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,198
  • Înscris: 12.03.2008
Foarte bun inceput de sezon 4.E clar unul dintre cele mai bune seriale pe care le-am urmarit vreodata.

#71
florina

florina

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,958
  • Înscris: 10.05.2005
Dexter isi merita nota de pe imdb.

Iubesc glumele lui de genul: "I will not kill my sister, i will not kill my sister" :lol: Dar uneori ma enerveaza "artificiile" pt un rating mai mare, cum ar fi Lila :lol:

#72
metallboy

metallboy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 100
  • Înscris: 05.07.2006
Nu gasesc o subtitrare (in romana) pt sez.5 ep.5.
Ma poate ajuta cineva?

Edited by metallboy, 28 October 2009 - 16:54.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate