Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 

fritz 11

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
bbflorea

bbflorea

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 139
  • Înscris: 20.10.2005
am cumparat astazi fritz 11 de la http://www.buygames....itzchess11.html si, dupa instalare nu mi-a dat nici un serial number.
Am putut sa il inregistrez pe escalibur....um este producatorul , dar cand ma loghez pe playchess.com imi cere un serial pe care ar trebui sa il cumpar.
iNTREBAREA ESTE : am luat jocul numai asa sa ma joc off- line ? iar pe net imi mai trebuie inca o cumparatura de serial?
pai ce dracu' am facut, daca nu imi da toate facilitatile de a lucra on -line?
multam de raspuns!

#2
relu69

relu69

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 49
  • Înscris: 25.07.2006

Vizualizare mesajbbflorea, pe Aug 29 2008, 23:49, a scris:

am cumparat astazi fritz 11 de la http://www.buygames....itzchess11.html si, dupa instalare nu mi-a dat nici un serial number.
Am putut sa il inregistrez pe escalibur....um este producatorul , dar cand ma loghez pe playchess.com imi cere un serial pe care ar trebui sa il cumpar.
iNTREBAREA ESTE : am luat jocul numai asa sa ma joc off- line ? iar pe net imi mai trebuie inca o cumparatura de serial?
pai ce dracu' am facut, daca nu imi da toate facilitatile de a lucra on -line?
multam de raspuns!

Fritz chess e un program foarte tare, in 2006 a reusit sa-l bata pe campionul mondial; in mare, pe algoritmul ala ai dat banii.
playchess.com este un serviciu independent si iti cere un serial pe care il vinde pe site. Se pare ca au scos ei o versiune "Fritz Chess by ChessBase" care include si un an gratuit, dar ala e un alt produs.

Edited by relu69, 15 September 2008 - 11:07.


#3
jugarul

jugarul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 14.12.2008

Vizualizare mesajbbflorea, pe Aug 29 2008, 22:49, a scris:

am cumparat astazi fritz 11 de la http://www.buygames....itzchess11.html si, dupa instalare nu mi-a dat nici un serial number.
Am putut sa il inregistrez pe escalibur....um este producatorul , dar cand ma loghez pe playchess.com imi cere un serial pe care ar trebui sa il cumpar.
iNTREBAREA ESTE : am luat jocul numai asa sa ma joc off- line ? iar pe net imi mai trebuie inca o cumparatura de serial?
pai ce dracu' am facut, daca nu imi da toate facilitatile de a lucra on -line?
multam de raspuns!
Ce o fi excalibur asta? Sa inteleg ca te asigura ca ai cumparat un joc cu licenta? Site-ul producatorului este www.chessbase.com si la ei costa mai scump decat de unde ai cumparat tu(57 euro cu tot cu taxe,inclusiv de transport)fata de 30 euro cat cred ca ai dat tu...practic,ai cumparat mai ieftin,dar fara serial number-ul ce iti dadea un an gratis pe playchess.com,pentru care trebuie sa mai dai 30 euro si iesi acum un pic in paguba...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate