Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

Recomandari

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#1
brK-

brK-

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 23.02.2008
Imi puteti recomanda niste jocuri care merita jucate, gen Gothic
Sistemul meu :
Sempron 2200+, 1.25 Gb RAM, placa video Geforce Fx5500 256 MB

#2
csongi12xme

csongi12xme

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 565
  • Înscris: 15.12.2007
Nu-i de gen Gothic..Dar ai putea incerca sa joci WoW.

#3
AlexGP

AlexGP

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,419
  • Înscris: 03.01.2007
MOrrowind 3 ar fi..

#4
truker

truker

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 16.05.2007
ti-as putea recomanda  sa joci Fable: The lost chapters deci storylineul este incredibil pe mine sincer ma fascinat jocu mai mult decat gothic...grafica arata kalumea si in plus iti merge giugiuc la sistemu care il ai....sper sal joci ee foarte interesant jocul te plictiseste putin inceputu cand esti copil dar apoi incepe sa te prinda cu adevarat povestea... :rolleyes:

#5
kastor

kastor

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,415
  • Înscris: 17.12.2006
Da, la inceput esti copil si dupa aia devii mai batran ca maica-ta. :lol:

#6
zink93

zink93

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 77
  • Înscris: 27.08.2008
morrowind??? nu m-ai ziceti prostii... :huh:.eu l-am cumparat si dupa vreo doua ore de joc mi-am dat seama ca am dat banii pe degeaba...este un joc fara inteles...(urat si aiurea)SISTEMUL tau este similar cu al meu...incearca fable(super)the witcher,oblivion(the elders scrools IV),Two worlds,Dungeon lords(rpg-uri gen gothic).Iti recomand s-a incerci:Titan quest,Nox,Diablo(mi-am dat seama ca este un super joc)...cu placere ;)

#7
koltzu

koltzu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 445
  • Înscris: 16.07.2006

 zink93, on Sep 11 2008, 21:08, said:

morrowind??? nu m-ai ziceti prostii... :huh:.eu l-am cumparat si dupa vreo doua ore de joc mi-am dat seama ca am dat banii pe degeaba...este un joc fara inteles...(urat si aiurea)SISTEMUL tau este similar cu al meu...incearca fable(super)the witcher,oblivion(the elders scrools IV),Two worlds,Dungeon lords(rpg-uri gen gothic).Iti recomand s-a incerci:Titan quest,Nox,Diablo(mi-am dat seama ca este un super joc)...cu placere ;)
nu mai ziceti prosti*
recomand sa incerci*

eu chiar vad ca tu nu ti-ai dat seama ce trebuie sa faci in Morrowind.. daca ar fi s-o iei asa cum zici atunci si Oblivion ar fi fost un Morrowind(joc aiurea, urat si fara inteles) cu grafica mai buna poate..

Edited by koltzu, 12 September 2008 - 00:21.


#8
wondermoshu

wondermoshu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 156
  • Înscris: 24.03.2008
Incearca totusi si Morrowind....Poate mai incurcat la inceput, dar pe urma, cu rabdare pana ii descurci itele, s-ar putea sa iti placa...

#9
WizardAly

WizardAly

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 314
  • Înscris: 06.12.2006
Incearca Vampire The Masquerade Bloodlines, Fable, Diablo 2 ...toate le-am jucat si au fost marfa..mai ales Diablo2 daca joci pe net nu te plictisesti...(Dueluri,Trade etc...)

#10
zink93

zink93

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 77
  • Înscris: 27.08.2008
am vazut oblivion la un prieten si m-i se pare mai fain ca morrowind...la morrowind este urat modul in care ataci... :thumbdown: .DIABLO 2 :thumbup:  :thumbup:  :thumbup: super

apropo de diablo:nu are dificultate?(in single-player mod) ma refer... :lol:

#11
koltzu

koltzu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 445
  • Înscris: 16.07.2006

 zink93, on Sep 13 2008, 20:16, said:

am vazut oblivion la un prieten si m-i se pare mai fain ca morrowind...la morrowind este urat modul in care ataci... :thumbdown: .DIABLO 2 :thumbup:  :thumbup:  :thumbup: super

apropo de diablo:nu are dificultate?(in single-player mod) ma refer... :lol:
mi se pare*

in Morrowind ataci la fel ca in Oblivion :|

#12
Ribozom

Ribozom

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,512
  • Înscris: 03.07.2006
koltzu, nu cred ca e nevoie sa corectezi fiecare user in parte.
zink93, ba da, D2 are trepte de dificultate, dupa ce termini Normal, poti incerca pe Nightmare apoi Hell (dupa ce termini Nightmare).
Bafta!

#13
forcewithin

forcewithin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 123
  • Înscris: 21.06.2008

 koltzu, on Sep 12 2008, 01:20, said:

nu mai ziceti prostii*
recomand sa incerci*

eu chiar vad ca tu nu ti-ai dat seama ce trebuie sa faci in Morrowind.. daca ar fi s-o iei asa cum zici atunci si Oblivion ar fi fost un Morrowind(joc aiurea, urat si fara inteles) cu grafica mai buna poate..

De ce corectezi pe altii daca nici tu nu stii sa scrii corect?  ;)

Edited by forcewithin, 14 September 2008 - 13:29.


#14
zink93

zink93

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 77
  • Înscris: 27.08.2008
am Diablo 2(LOD),am terminat actul 1 si am ajuns la actul 2...dar la actul 1 nu mi-a dat misiunea a 4-a.de ce?...l-am omorat pe Arindale si am ajuns in egipt...sunt un druid de level 16.nu inteleg de ce nu mi-a dato...in poza aceea arata un castel sau asa ceva...dar am inteles ca l-a diablo misiunile terminate sunt aratate colorat...iti apar daca le-ai terminat sau nu...ajutor!!!unde iti arata la diablo 2 pe ce dificultate joci?multumesc(astept raspuns) ;)

#15
forcewithin

forcewithin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 123
  • Înscris: 21.06.2008

 zink93, on Sep 14 2008, 18:08, said:

am Diablo 2(LOD),am terminat actul 1 si am ajuns la actul 2...dar la actul 1 nu mi-a dat misiunea a 4-a.de ce?...l-am omorat pe Arindale si am ajuns in egipt...sunt un druid de level 16.nu inteleg de ce nu mi-a dato...in poza aceea arata un castel sau asa ceva...dar am inteles ca l-a diablo misiunile terminate sunt aratate colorat...iti apar daca le-ai terminat sau nu...ajutor!!!unde iti arata la diablo 2 pe ce dificultate joci?multumesc(astept raspuns) ;)

hmmm... Ca sa primesti misiunea a patra trebuie sa gasesti un tome undeva prin Stony Fields (nu mai stiu sigur daca e in zona asta). Umbli pe acolo pana vezi ca e o carte mare pe un pedestal de piatra. Vei primi misiunea acolo. Dupa care va trebui sa gasesti ruinele unui castel, sa cobori acolo pana gasesti pe nu stiu ce contesa si o omori.

Dar oricum nu trebuie sa faci neaparat misiunea asta. Daca nu o faci nu afecteaza jocul cu nimic, si nici nu primesti recompensa numai ceva aur.

Iar dificultatea e NORMAL, poti sa schimbi in mai greu dupa ce termini jocul in normal

#16
zink93

zink93

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 77
  • Înscris: 27.08.2008
mersi mult ...m-am speriat,am crezut ca este un bug sau asa ceva... :lol:  :lol:

#17
koltzu

koltzu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 445
  • Înscris: 16.07.2006

 forcewithin, on Sep 14 2008, 14:27, said:

De ce corectezi pe altii daca nici tu nu stii sa scrii corect?  ;)
cred ca de 12 septembire

#18
m3th0dman

m3th0dman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,269
  • Înscris: 03.01.2007
Recomand Morrowind, Knights of The Old Republic și Bloodlines.

 zink93, on Sep 11 2008, 20:08, said:

morrowind??? nu m-ai ziceti prostii... :huh:.eu l-am cumparat si dupa vreo doua ore de joc mi-am dat seama ca am dat banii pe degeaba...este un joc fara inteles...(urat si aiurea)SISTEMUL tau este similar cu al meu...incearca fable(super)the witcher,oblivion(the elders scrools IV),Two worlds,Dungeon lords(rpg-uri gen gothic).Iti recomand s-a incerci:Titan quest,Nox,Diablo(mi-am dat seama ca este un super joc)...cu placere ;)
Morrowind nu-l înțelegi, și nu-l joci în totalitate nici după 20 de ore. Nu-l termini nici după 200 (cu add-on-uri, cu explorat tot, și eventual și cu ceva moduri).

Edited by m3th0dman, 19 September 2008 - 20:27.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate