Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

RADIO INFO PRO & Network

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
806 replies to this topic

#793
AndreyAlejandro

AndreyAlejandro

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,233
  • Înscris: 05.08.2010
e o bataie de joc. cred ca acest caz e mai revoltator decat radio contact.
macar daca aveau decenta sa iasa de pe pro fm-ul care era inainte si sa ramana doar pe frecventa info pro.
risipa, risipa. si o mare pierdere: muzica buna.

View PostKLAU_B, on 12th September 2010, 11:35, said:

Lasa ca si muzica dance este destul de buna, ce vezi rau in asta, aia cu "papap americano"  cum zici tu a spart topurile si se asculta peste tot in lume. Ce nu vreau si nu prea imi place este muzica noastra pt ca seamana toate intre ele, de acord cu tine cu  "lick shot-ul" romanesc, dar muzica dance internationala este destul OK. Lasa ca am vazut ca mai dau si ceva muzica mai veche, o melodie veche la 3-4 noi este detul de bine. Totusi difera de kiss fm, au si stiri. E destul de OK, doar sa o lasa mai usor cu popcornu romanesc.
problema se pune ca au intrat pe o frecventa unde se asculta muzica.
la 5-6 piese degeaba dau si ei o piesa ceva mai veche.

muzica dance actuala e cea mai proasta care a fost vreodata. house nu difuzeaza pro tzeapa....pardon fm.

#794
calin_naravas

calin_naravas

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 845
  • Înscris: 15.01.2007
Ei, de parcă nu vă dați seama, acum că PRO FM are acoperire în toată țara (acoperire mai mare decât ale celorlalte radiouri pe format CHR - doar ZU se apropie de o acoperire apropiată de cea a ex-INFO PRO fiindcă au ceva stații de mare putere), au ocazia să intre în bătălie directă cu celelalte radiouri comerciale (Kiss, 21, ZU) pentru audiență.

#795
AndreyAlejandro

AndreyAlejandro

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,233
  • Înscris: 05.08.2010
sper sa le stea in gat audienta asta cretina.  si fara sens.
sper sa se scufunde cu propriile lor "arme". sa aiba audienta si mai mica decat inainte. asa cred ca se va intampla. daca ei au crezut ca ascultatorii info pro vor ramane aici, s-au inselat amarnic. vor avea parte de o deceptie colosala.

#796
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
calin_naravas: cred ca vorbesti de KissFM, doar ei se pot compara cu acoperirea actuala ProFM pentru ca au cumparat reteaua MIX si au fost "ajutati" de CNA (vezi reteaua ZU vs reteaua KISS). Radio 21 sta cel mai prost la capitolul frecvente, desi sunt peste ProFM ca programe. Probabil ca asta au si vrut, sa depaseasca Radio21 in audiente ca sa nu mai fie ultimul post CHR. Oricum nu cred ca vor ajunge la nivelul ZU/Kiss :)

Edited by MembruAnonim, 12 September 2010 - 11:16.


#797
AndreyAlejandro

AndreyAlejandro

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,233
  • Înscris: 05.08.2010
sunt sigur ca pro fm se va prabusi. mai ales ca sunt atatea posturi CHR, si-au semnat condamnarea o data cu distrugerea info pro.
sa fim seriosi...cei care vor CHR in stare pura asculta ori kiss ori 21.

au vrut sa impuste 2 iepuri (distrugerea info pro si audienta + frecvente info pro) dar nu vor prinde niciunul.
calicului i se ia totul. trebuiau sa se multumeasca cu ce au. aveau destula audienta, era ok! acum va fi un post detestat. poate mai tare decat kiss fm.

Edited by AndreyAlejandro, 12 September 2010 - 11:23.


#798
calin_naravas

calin_naravas

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 845
  • Înscris: 15.01.2007
Rămâne de văzut dacă acest pas a avut efect pozitiv sau nu.

#799
djbogdi

djbogdi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 701
  • Înscris: 08.06.2009
o mare prostie pro fm muzica comerciala gen zu ,si kiss .................tot ce e bun trebuie sa dispara

#800
AndreyAlejandro

AndreyAlejandro

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,233
  • Înscris: 05.08.2010
doar mie mi se pare sau playlistul pro tzeapa a devenit si mai agasant? `piesa` asta "drums" am auzit-o acum o ora si ceva :o :o

#801
calin_naravas

calin_naravas

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 845
  • Înscris: 15.01.2007
Chiar acum câteva minute pe 99,2 FM Iași am auzit un insert local de jingle PRO FM așa cum era difuzat și pe PRO FM 87,8 FM. Asta înseamnă că de acum știrile locale PRO FM Iași de la fiecare oră și jumătate vor fi difuzate pe fosta frecvență INFO PRO. La fel și pe partea de reclame locale intră insertul local pe 99,2 FM (doar jinglesul pentru reclame PRO FM).

Edited by calin_naravas, 12 September 2010 - 11:41.


#802
chatnoir401

chatnoir401

    CHAT NOIR - MOTANUL NEGRU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,734
  • Înscris: 28.06.2005
Tot formatul CHR vad ca il mentin in continuare, muzica veche mai deloc. Ori asa, prin aceasta extindere a vrut sa dea clasa concurentei.

#803
calin_naravas

calin_naravas

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 845
  • Înscris: 15.01.2007
Exact ceea ce vorbeam mai sus. Extinderea acoperirii PRO FM a fost necesară pentru a surclasa concurența.

Edited by calin_naravas, 12 September 2010 - 11:46.


#804
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,811
  • Înscris: 14.10.2008
Nu mi se pare ca au vrut altceva decat sa dea o lovitura mai ales KISS-ului care se lauda mult cu acoperirea si le-a mai luat si reclamele locale din unele orase. Gandire manelista de 2 bani, sa vedem ce se va mai intampla in Republica CHR-ista Romania.  (sau Republica Manelista Romania :D )

Edited by Neaceasca85, 12 September 2010 - 11:46.


#805
AndreyAlejandro

AndreyAlejandro

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,233
  • Înscris: 05.08.2010
peste 90% vor inapoi info pro. cred ca audienta pro fm-ului va scadea dramatic si fatza de cat aveau pana in prezent.
poate isi vor da seama ca e o prostie ce au facut si vor reveni cu info pro, peste un timp.

#806
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,811
  • Înscris: 14.10.2008
Obisnuieste-te cu ideea ca NU va mai reveni. Vezi cazurile CONTACT, DEEA, ROMANTIC.

Edited by Neaceasca85, 12 September 2010 - 12:50.


#807
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006
Cea mai frumoasa amintire ramane info pro la volan spre moldova si spre constanta . Majoritatea mergeau cu el .

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate