Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

Google Adsense earnings....

- - - - -
  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#19
tecucionline

tecucionline

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 205
  • Înscris: 21.09.2007
mai se poate sa ai conturi multiple. ce nu ai veri, frati , prieteni pe la banca si alte chestii.  daca te duce capul poti avea si 400 conturi. totul e sa ai unde pune acele reclame. daca ai un site 2 cu cate 100 unici pe zi, e mai bine sa treci la alte chestii. deci nu ai ceva cu mai mult de un cont.

#20
soul4blade

soul4blade

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,144
  • Înscris: 28.04.2006
tecucionline, fac eforturi teribile pentru a ordona logic cuvintele tale (de mult nu mi s-a mai intamplat sa citesc o fraza de 3 ori)...
prietene, frizezi absurdul: daca inregistrezi contul pe numele fratelui - e contul lui !!! daca il inregistrezi pe numele lu' bunicu, e contul lui..., asadar nu ai CONTURI MULTIPLE, doar daca te vei fi inrudit cu Bachus sa le multiplici din miscarea pendulatorie a retinei...

in alta ordine de idei, vorbeai aici de o reorientare, atunci cand ai un anumit trafic, si nu contest ca pentru multi poate insemna o reteta de succes, insa nu e cazul la 100 de unici pe zi...

a, sa nu uit, fa-ma si pe mine sa inteleg ce scrie in semnatura ta:

1. Orice costa bani pe lumea asta.
- CORECT - cu asta a fost de-acord si I.C. Dragan pana intr-un anumit moment...
2. Daca ai banii destuii iti gasesc orice ai dori oriunde in lume
- "banii destuii"???
in cazul asta cuvantul "bani" nu se articuleaza, iar "destuii" nu exista in limba româna;
asadar, reformulam: Daca ai bani destui iti gasesc orice ai dori oriunde in lume.
- Prietene, ia stai putin: daca am bani destui imi gasesti tu orice as dori in lume???
Nu, mersi, imi caut singur...

Edited by soul4blade, 27 August 2008 - 09:30.


#21
apolodor_pinguinul

apolodor_pinguinul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 337
  • Înscris: 12.02.2007
Paralel cu discuția ce tocmai se desfășoară cele dolarii împărțiți la nr. de clickuri din primul print screen dau cam 0,80 de cenți pe click.  Sunt tot pe tehnologie (în en) și valoarea medie a clickurilor la mine e de 0,10 cenți. Poate dona cineva niște sfaturi cu privire la cum se scapă de siteurile care plătesc prost?
Mulțumesc anticipat

#22
soul4blade

soul4blade

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,144
  • Înscris: 28.04.2006
prin analiza?...

ti-ai facut un cont Adwords?
ai licitat la cuvintele prezente pe saitul tau?
ai vazut care sunt preturile?

#23
apolodor_pinguinul

apolodor_pinguinul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 337
  • Înscris: 12.02.2007
Good advice! Nu am făcut.

#24
laffin

laffin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,531
  • Înscris: 16.03.2007
cum stai cu geotarget-ul de iei numai 10 centi pe click si care este CTR-ul zilnic ?

Edited by laffin, 27 August 2008 - 11:58.


#25
apolodor_pinguinul

apolodor_pinguinul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 337
  • Înscris: 12.02.2007
CTR variază între 4-5 %, vizitatorii cam 20% din SUA, 20% Canada, 20% Anglia.. România 3%.

#26
tecucionline

tecucionline

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 205
  • Înscris: 21.09.2007

 soul4blade, on Aug 27 2008, 10:28, said:

tecucionline, fac eforturi teribile pentru a ordona logic cuvintele tale (de mult nu mi s-a mai intamplat sa citesc o fraza de 3 ori)...
prietene, frizezi absurdul: daca inregistrezi contul pe numele fratelui - e contul lui !!! daca il inregistrezi pe numele lu' bunicu, e contul lui..., asadar nu ai CONTURI MULTIPLE, doar daca te vei fi inrudit cu Bachus sa le multiplici din miscarea pendulatorie a retinei...

in alta ordine de idei, vorbeai aici de o reorientare, atunci cand ai un anumit trafic, si nu contest ca pentru multi poate insemna o reteta de succes, insa nu e cazul la 100 de unici pe zi...

a, sa nu uit, fa-ma si pe mine sa inteleg ce scrie in semnatura ta:

1. Orice costa bani pe lumea asta.
- CORECT - cu asta a fost de-acord si I.C. Dragan pana intr-un anumit moment...
2. Daca ai banii destuii iti gasesc orice ai dori oriunde in lume
- "banii destuii"???
in cazul asta cuvantul "bani" nu se articuleaza, iar "destuii" nu exista in limba româna;
asadar, reformulam: Daca ai bani destui iti gasesc orice ai dori oriunde in lume.
- Prietene, ia stai putin: daca am bani destui imi gasesti tu orice as dori in lume???
Nu, mersi, imi caut singur...



Multam
esti singurul care a vazut ....
cat despre scris... nu am ce face. asta e stilul meu. tre` sa recunosc ca la gramatica nu prea am dat.
:D:D

#27
pancusb

pancusb

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 604
  • Înscris: 17.02.2007
forex.. mesothelioma .. chestii ;)

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate