Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Premier Energy se listeaza la bursa

Unde recomandati un CT cu Casa de...

Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315
 Folie display laptop in Bucuresti?

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...
 Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...
 Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...
 

Carti SEO

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
b0gdanel

b0gdanel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 06.03.2006
Sal,

Eu personal am tot incercat sa... caut o carte SEO buna, in fine... mai multe carti seo bune, si in afara de cea a lui Aaron Wall - SEO Book nu am gasit nimic special care sa ma poata ajuta.

De ce cauti o carte cand ai atata informatie pe web ?

Ei bine raspunsul pentru mine este simplu am nevoie de o structura pe care sa pot urma calumea, si oricat de bune sunt anumite posturi sau bloguri tot nu pot inlocui o carte scrisa bine.

In plus ... eu inca nu am descoperit cum se face o campanie SEO de la cap la coada, am un site optimizat de la text pana la cod, totul este super ok, am luat cu el page rank 3 din prima, adica presupun ca am facut o treaba destul de buna, cu toate astea nu am reusit sa-l trec de pagina 3 pe google.

(am uitat sa specific, am incercat si cu toate directoarele, directorasele si asa mai departe)

Poate ne explica si noua cineva asta, sau mai bine ne recomandati vreo carte ceva care sa ne poata ajuta pe toti !? Sunt sigur ca mai sunt si altii nedumeriti.

Edited by ciuly, 08 July 2008 - 16:52.
k-user; sters linku de afiliat


#2
Krumel

Krumel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,371
  • Înscris: 19.05.2004
PDF-uri seo, articole seo, comunitate seo, etc.

Ai materiale la greu, sint oameni (romani) dispusi sa vorbeasca. Trebuie doar sa cauti, sa citesti, sa intrebi si sa experimentezi.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate