Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

Ce marca de laptop?

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
razvam23

razvam23

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 21.06.2008
Tot caut si nu gasesc mai nimic.....

Care este cea mai buna marca de laptop?Sa fie stabil si ca pret calitate sa fie ok.
Pe langa asta as vrea sa ma sfatuiti dupa ce sa ma uit daca vreau sa imi cumpar un laptop mai mult pt WebDesign/Grafica si ceva programare(c++);
Cam ce fel de placa sa aleg cati rami etc ce monior sa ma incadrez la un pret de 25 mil.
Nu prea imi plac laptopurile dell ,prea mult seamana intre ele,sa aiba procesor rapid. :mellow:
Astept sfaturi  :mellow:

Edited by razvam23, 21 June 2008 - 14:00.


#2
brutus07

brutus07

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 27.03.2008

View Postrazvam23, on Jun 21 2008, 14:59, said:

Tot caut si nu gasesc mai nimic.....

Care este cea mai buna marca de laptop?Sa fie stabil si ca pret calitate sa fie ok.
Pe langa asta as vrea sa ma sfatuiti dupa ce sa ma uit daca vreau sa imi cumpar un laptop mai mult pt WebDesign/Grafica si ceva programare(c++);
Cam ce fel de placa sa aleg cati rami etc ce monior sa ma incadrez la un pret de 25 mil.
Nu prea imi plac laptopurile dell ,prea mult seamana intre ele,sa aiba procesor rapid. :mellow:
Astept sfaturi  :mellow:


Nu poti face un top al laptopurilor care sa nu fie disputata si redisputat de n ori. Fiecare are preferintele lui in materie de producatori.
Din punctul meu de vedere calitate pret merita un Toshiba, Asus.
Daca nu-l vrei pt jocuri trebuie sa te uiti ( nu este important in cazul asta sa aiba placa video dedicata). referitor la ram, recomand minim 1GB.
asus

e doar o recomadare, dar sunt mai multe variante.

Sper ca te-am putut ajuta macar putin.

#3
XLNC

XLNC

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 175
  • Înscris: 01.06.2007
De acord si eu tot asus am si este foarte fain designul dar si performanta este demna de lauda ... nu se incalzese nu se blocheaza, tastatura buna, ecran fara pixeli morti booteaza extrem de rapid si e doar celeron540, pot spune ca booteaza chiar mai repede decat alte leptoape mai ... rachete. Singura nemultumire este ca - si asta nu stiu daca e particularitate doar pentru asus - imi dispar iconitele din taskbar si Fn+F10, Fn+F11, Fn+F12 nu mai functioneaza desi individual tastele functioneaza. AAAA si sa nu uit GARANTIE 2 ANI - FOARTE IMPORTANT.
BAFTA.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate