Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...
 Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...
 lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...

Cartelul din Carpati - mafia PNL ...
 Trecut: Europa versus S.U.A. la c...

Garantie apartament dezvoltator

Aplicație GPS cu zoom automa...

Ipad Pro & Air 2024
 

Samsung J700

- - - - -
  • Please log in to reply
739 replies to this topic

#73
imblanzitoruldelei

imblanzitoruldelei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,267
  • Înscris: 10.05.2005
Cat ati dat pe jucaria asta?

#74
cosmin_17

cosmin_17

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,251
  • Înscris: 01.06.2007
Stie careva unde gasesc wmp sau winamp pentru samsung J700v? Si inca o intrebare: se poate pune windows mobile pe el?

#75
imblanzitoruldelei

imblanzitoruldelei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,267
  • Înscris: 10.05.2005

View Postcosmin_17, on Nov 15 2008, 15:10, said:

Stie careva unde gasesc wmp sau winamp pentru samsung J700v? Si inca o intrebare: se poate pune windows mobile pe el?

Nu te supara dar vrei prea multe de la un entry-level.

#76
lavinia13p

lavinia13p

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 17.11.2008
Buna!
Sunt noua pe aici!
Acum am dat de forum. Am si eu un j700 si nu reusesc sa fac jad.-urile pt jocuri
Ma poate ajuta cineva?

#77
sylvia1995

sylvia1995

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 20.11.2008
Am si eu samsung j7oo si as vrea sa stiu cum pot instala jocuri pe el!Trebuie sa instalez cv pe el...ca sa mearga...si daca ma puteti ajuta specificati-mi va rog si de unde pot sa iau jocurile gratis!

#78
cosmin_17

cosmin_17

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,251
  • Înscris: 01.06.2007

View Postimblanzitoruldelei, on Nov 16 2008, 13:49, said:

Nu te supara dar vrei prea multe de la un entry-level.
bine sa zicem ca am exagerat putin cu windows mobile pe el,dar un player winamp chiar nu gasesc?


View Postlavinia13p, on Nov 17 2008, 17:10, said:

Buna!
Sunt noua pe aici!
Acum am dat de forum. Am si eu un j700 si nu reusesc sa fac jad.-urile pt jocuri
Ma poate ajuta cineva?
cu programul jad maker poti.


View Postsylvia1995, on Nov 20 2008, 18:36, said:

Am si eu samsung j7oo si as vrea sa stiu cum pot instala jocuri pe el!Trebuie sa instalez cv pe el...ca sa mearga...si daca ma puteti ajuta specificati-mi va rog si de unde pot sa iau jocurile gratis!
jocurile trebuie sa fie format jar+jad pana in 350 kb si sa fie pe rezolutie de 120X160...se pot instala direct de pe cardul de memorie.s-au postat cateva jocuri in primele pagini ale topicului.

Attached Files



#79
imblanzitoruldelei

imblanzitoruldelei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,267
  • Înscris: 10.05.2005
Slabut mp3 playerul de la j700.

#80
laurent1u

laurent1u

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 29.04.2007
Ce nasol ca nu putem sa adaugam theme la el...
am cautat pe multe site-uri , dar cel mai mult mi-a placut urmatorul mesaj :))

Sorry, your Samsung J700 does not support themes. However, feel free to look at themes compatible with other phones.

O intrebare am la voi...din cate stiu eu Orange vinde aceste telefoane pe display in stanga apare o bara cu niste desene...asta e soft instalat de ei sau cum ?

cineva a spus de winamp pt samsung j700

eu am gasit ceva ceva...:)

Attached Files



#81
nu-stiu-nu-cunosc

nu-stiu-nu-cunosc

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 01.12.2008
Am si eu 2 nelamuriri si daca poate cineva sa ma ajute, va rog nu ezitati  :huh:
1. Cum fac din .jar fisieru de configurare .jad?
2. Am observat ca atunci cand conectez telefonu la PC prin cablul USB, se incarca (fara sa ma intrebe nimic), ceea ce nu vreau. Mai stiu ca la alte telefoane te intreaba pe telefon daca vrei sau nu sa incarce cand bagi cablul USB. As vrea sa stiu daca pot sa dezactivez chestia asta cu incarcatul de fiecare data cand conectez prin USB, sau sa apara vreun pop-up cu "vrei bah sa incarci??".
Multumesc

#82
bispider

bispider

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 01.12.2008
salut. pe J700 se pot previzualiza pozele din albumul media? trebuie sa intru in fiecare poza ca sa o vad pe tot ecranul; nu am imagine mica in dreptul ei, ca la nokia sau sony ericsson. nici macar nu pot sari la poza urmatoare (slide show). trebuie sa ies din vizualizare si sa intru in urmatoarea poza. :( am incercat sa setez ca fundal o poza transferata prin bluetooth, de pe alt mobil, si imi zicea fisier nerecunoscut parca (desi era poza facuta cu alt telefon). sa fie chiar atat de nasol Samsungul asta, sa nu am nici macar previzualizare pt poze??? inca o chestie: celor 2 butoane rotunde (meniu si live!) li se poate atribui alta functie cumva? nu folosesc internet pe mobil si nici nu am nevoie de 2 taste pt meniu. mersi

#83
Rebellu

Rebellu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 30.08.2008
as vrea si eu sa stiu daca se poate sa ies din player si sa cante muzica in continuare? se poate instala cv?

#84
laurent1u

laurent1u

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 29.04.2007
Posibil daca se va face alt soft la samsung poate o sa mearga tot ce vrem noi :P altfel nup :) !

#85
cosmin_17

cosmin_17

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,251
  • Înscris: 01.06.2007

View Postlaurent1u, on Nov 24 2008, 18:21, said:

cineva a spus de winamp pt samsung j700

eu am gasit ceva ceva...:)
merci pentru winamp e bun si asa,merge ;)

View PostRebellu, on Dec 2 2008, 13:12, said:

as vrea si eu sa stiu daca se poate sa ies din player si sa cante muzica in continuare? se poate instala cv?
numai radio poti sa folosesti asa.din tot ce am incercat nu prea am avut noroc.

#86
SERGIU POP

SERGIU POP

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 140
  • Înscris: 26.10.2005
Eu sunte destul de multumit de el, numai ca ma enerveaza ca nu face poze si filme direct pe card, si ca melodiile trebuiesc copiate in el pentru a fi ringtones.

#87
SERGIU POP

SERGIU POP

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 140
  • Înscris: 26.10.2005

View Postlaurent1u, on Nov 24 2008, 16:21, said:

cineva a spus de winamp pt samsung j700

eu am gasit ceva ceva...:)

Mersi, e super tare, eu l-am instalat si imi place ca pot sa creez playlisturi nenumarate , cu cate melodii vreau, nu ca playerul de pe samsung cu 4 playlist-uri cu cate 30 de piese  -_- .
Daca vreti sa ascultati cu slide inchis mergeti la meniu->settings-> phone settings ->slide settings (sau intri in meniu si apesi 9,1,7 ) si la slide down puneti continue operation.

#88
nu-stiu-nu-cunosc

nu-stiu-nu-cunosc

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 01.12.2008
jocuri pt acest telefon se gasesc la adresa
http://www.mobilerat...j700-games.html
Stie cineva ce sa fac ca sa nu se incarce bateria cand conectez telefonu la pc prin cablu USB? :confuzzled:

#89
nu-stiu-nu-cunosc

nu-stiu-nu-cunosc

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 01.12.2008
Inca ceva...Cine stie cu ce program pot vizualiza pdf-uri?
Si de ce nu-mi merg videoclipurile cu extensia 3gp?
Am inteles ca doar pe alea le recunoaste, dar mie imi zice format necunoscut. :confuzzled:

#90
SERGIU POP

SERGIU POP

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 140
  • Înscris: 26.10.2005
Mai mie imi inregistreaza video in format mp4. De gp3 nu am auzit. :)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate