Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...
 Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...
 Camera auto DVR PNI Voyager S2600...

Cartelul din Carpati - mafia PNL ...

Trecut: Europa versus S.U.A. la c...

Garantie apartament dezvoltator
 Aplicație GPS cu zoom automa...

Ipad Pro & Air 2024

Service si revizii reprezentanta

Ati returnat produse pe aliexpres...
 

Samsung J700

- - - - -
  • Please log in to reply
739 replies to this topic

#55
Neiz

Neiz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 30.07.2008

View Postgogu45, on Oct 2 2008, 09:17, said:

cum pot pune "Music player" in fundal ca la radio?   :cursing:

din cate stiu eu... n-ai cum

#56
monique_all

monique_all

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 302
  • Înscris: 17.09.2007
Voi reusiti sa scrieti sms-uri?
Limba de introducere este romana
Ce anume trebuie sa modific?
Imi baga grupuri de cuvinte..... nu reusesc sa introduc litera cu litera
Ma poate ajuta cineva? :D

#57
marian_c

marian_c

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 82
  • Înscris: 15.05.2006

View Postmonique_all, on Oct 2 2008, 14:00, said:

Voi reusiti sa scrieti sms-uri?
Limba de introducere este romana
Ce anume trebuie sa modific?
Imi baga grupuri de cuvinte..... nu reusesc sa introduc litera cu litera
Ma poate ajuta cineva? :D
esti pe modul T9,trebuie sa schimbi

#58
monique_all

monique_all

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 302
  • Înscris: 17.09.2007

View Postmarian_c, on Oct 3 2008, 22:51, said:

esti pe modul T9,trebuie sa schimbi
Stiam...doar ca am de ales intre T9 si cifre (daca apas *)
Am reusit sa scriu un mesaj cu mare greutate dupa ce am adaugat fiecare cuvant in dictionar. Trebuie sa fie o modalitate mai usoara.

#59
Neiz

Neiz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 30.07.2008

View Postmonique_all, on Oct 6 2008, 13:06, said:

Stiam...doar ca am de ales intre T9 si cifre (daca apas *)
Am reusit sa scriu un mesaj cu mare greutate dupa ce am adaugat fiecare cuvant in dictionar. Trebuie sa fie o modalitate mai usoara.
daca ti apasat * poti sa inchizi/deschizi modul T9.

#60
monique_all

monique_all

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 302
  • Înscris: 17.09.2007

View PostNeiz, on Oct 6 2008, 13:39, said:

daca ti apasat * poti sa inchizi/deschizi modul T9.
thx  :kisstogether:

#61
Revy

Revy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 05.01.2007
Am si io o intrebare,care poate sa imi dea un site de unde pot downloada jocuri gratis pentru Samsung J700V(daca exista) ? Va rog frumos ,ca am tot cautat de cateva ore si nu gasesc nimic,va multumesc.

#62
Neiz

Neiz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 30.07.2008

View PostRevy, on Oct 12 2008, 00:18, said:

Am si io o intrebare,care poate sa imi dea un site de unde pot downloada jocuri gratis pentru Samsung J700V(daca exista) ? Va rog frumos ,ca am tot cautat de cateva ore si nu gasesc nimic,va multumesc.


Erau niste jocuri si site-uri de jocuri postate deja pe aici, cauta mai bine

#63
Ossiriss

Ossiriss

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,274
  • Înscris: 26.02.2005
La un j700 ce a fcut cunostinta cu solul primesc o eroare cand incerc sa ma folosesc de camera "Eroare Examinare", stie cineva care poate fi problema? Am avut displayul spart, l-am schimbat. Am fost la service mi-au spus ca nu stiu exact care este cauza si ca s-ar putea sa fie de la panglica.

Daca a mai patit cineva ceva de genul sau daca are cunostinta de aceasta cauza astept un raspuns.

Va multumesc.

#64
ramzidjoudi

ramzidjoudi

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 21.10.2008
please tell me how to setup java games in samsung sgh j700 please thank's

#65
Neiz

Neiz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 30.07.2008

View Postramzidjoudi, on Oct 21 2008, 12:34, said:

please tell me how to setup java games in samsung sgh j700 please thank's


there are some games posted here from some time ago, look for them. Download those and install them from your phone by opening the JAD file.

#66
mdmm

mdmm

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 21.10.2008
ENGLISH-ONLY.
Please pm or post in this forum the latest version,software for J 700 to solve me three problems in J-700.The problems are ,when I press the button to make a picture it does not click and no picture is made.similarly when press button to make movie,it does not make .second problem is that GPS is not in the list,while in specification it says there is gps.
also the lower arrow in the round central wheel does not respond when i press???

#67
brunetzyk90

brunetzyk90

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 22.10.2008
Salut !
Am si eu 2 intrebari:
1.cum instalez jad-ul sau jar-ul?? le incurc :confuzzled: :confuzzled:  . siteul dupa care trebuie sa iau joucurile il stiu,
http://gallery.mobil...e-java-games/2/, dar de la jocurile alea downloadate lipseste jad-ul care a zis cineva ca se instaleza, dar eu personal nu stiu sa il instalez...

2.mi-am decodat telefonul cu un cod pe care l-am gasit pe odc si nu am stiut ca treb sa scot cartela din telefon ca sa bag codul iar acum am probleme cateodata cu reteaua , mi-o gaseste mai greu , la fel si atunci cand deschid telefonul pe cartela aia, pe alte cartele din alte retele nu am problema asta. Vroiam sa stiu daca stie cineva cum sa remediez problema asta.

Nu stiu daca am sa mai intru pe site-ul asta in cazul in care imi raspundeti la intrebari si daca se poate trimiteti-mi un email la adresa [email protected]

Multumesc anticipat ! :rolleyes:

#68
cobert

cobert

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 23.10.2008

View Postkato_ro, on Aug 16 2008, 07:32, said:

Sal,

Am si eu o problema cu SAMSUNG-ul J700: mi-am luat card micro SD de 1 Gb si folosesc prog. dat de cei de la VODAFONE, PC STUDIO 3 - ptr. a-mi putea transfera melodii si poze de pe PC direct pe telefon (prin cablul USB)
Partea proasta este ca atunci cand activez "stocarea de masa", incepe sa-mi dea erori (se cam blocheaza telefonul), transferul melodiilor se blocheaza si el......si nu stiu din ce cauza!
Am incercat sa formatez card-ul atat din telefon cat si din PC (dar n-am folosit card read-er).
Alta chestie e ca atunci cand reusesc sa bag melodii pe card, in momentul in care accesez cardul din telefon, nu vad toate melodiile pe care le-am transferat (Ex: am transferat 50 melodii dar pe telefon imi arata doar 40 sau 45), cand conectez cablul USB si deschid prog. PC STUDIO 3, imi arata toate melodiile.....
Are careva vreo idee?, de ce se tot intampla asta?
Astept parerile voastre.
Mersi frumos.


nu stiu de ce se intampla asta dar cel putin pt muzica te poti folosi de winamp-ul: deschizi media library si ai o categorie "portables" e forte la indemana pt k poti selecta direct din playlist melodiile apoi clik dreapta send to: locatitia respectiva "L:" de exemplu. Partea proasta e k o sa iti creeze atatea foldere cate ai si p hard, nu iti pune toate mel intr-un singur folder pe care sa il poti defini tu!

#69
mdmm

mdmm

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 21.10.2008
Any  help for samsung J700
ENGLISH-ONLY.
Please pm or post in this forum the latest version,software for J 700 to solve me three problems in J-700.The problems are ,when I press the button to make a picture it does not click and no picture is made.similarly when press button to make movie,it does not make .second problem is that GPS is not in the list,while in specification it says there is gps.
also the lower arrow in the round central wheel does not respond when i press???

#70
brunetzyk90

brunetzyk90

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 22.10.2008
nu stiu de ce se intampla asta dar cel putin pt muzica te poti folosi de winamp-ul: deschizi media library si ai o categorie "portables" e forte la indemana pt k poti selecta direct din playlist melodiile apoi clik dreapta send to: locatitia respectiva "L:" de exemplu. Partea proasta e k o sa iti creeze atatea foldere cate ai si p hard, nu iti pune toate mel intr-un singur folder pe care sa il poti defini tu!




raspuns: trebuie scurtate numele melodiilor, ca poate la melodiile alea care nu  iti apar ra prea lung numele decat limita admisa de carcatere.

imi rasp si mie careva la intrebarea mea???
adik ce fac ca sa nu mai am probleme sa imi pierd reteaua tot la samsung din cauza ca am decodat eu singura tel cu cartela in el. am pus intrebarea mai sus

#71
xgen

xgen

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 05.11.2008
Salut! Am si eu o singura intrebare:D
Am un Samsung j600 si nu stiu cum sa bag jocuri pe el....am mai cautat eu....   .jad  sau .jar dar din pacate nu merge....plz help me
ady_steaua_1   pt detalii;)
va rog
Multumesc!!!!

#72
corny_gl

corny_gl

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 22.08.2008
Am si eu o intrebare..va rog ajutati-ma...am samsung j700 si card MICRO SD de 1 Gb...pana acum o saptamana mi-a mers perfect..insa acum nu mai merge..cand incerc sa pun ceva imi spoone "file protected" nu mai stiu ca sa mai fac...am ioncercat toate mtodele posibile...astept opiniile voastre si raspunsurile voastre...va rog  :cursing:

ps: idul meu e corny4friends  pls...help me

Edited by corny_gl, 08 November 2008 - 19:14.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate