Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pagina Wikipedia

Masina veche sau indatorat in ban...

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...
 Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat
 Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...
 Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...
 

Fiere marita ! am nevoie de mici sfaturi pt regim

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1
pickone

pickone

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,636
  • Înscris: 20.09.2005
Buna ziua...



         Am fost la doctor, mi-a spus ca am fiere destul de data peste cap (deh, naiba m-a pus sa helsc fornetti 4 zile la rand in fiecare masa) ... mi-a spus el in mare ce sa mananc si ce nu, insa n-a fost foarte detaliat....


Asa ca vin si eu cu aceasta intrebare la voi, poate stiti... ca sa nu mai merg iar la doctor

Ce regim sa tin sa-mi treaca fierea ?! Ce sa mananc si eu pentru a scapa de belea? Tot ce mai tin minte de la el este ca n-am voie sa mananc prajeli, castravezi, portocale... si sincer , DOAR atat mai tin minte...

Mai bine ar fi fost sa stiu CE AM VOIE sa mananc... chiar daca sunt multe de spus, dar ar fi mai simplu pt mine, pentru ca asa... imi fac un program zilnic al mancarii, (dimineatza, la pranz si seara) in sensul ca am de unde alege ...


Va multumesc anticipat

Edited by pickone, 14 May 2008 - 08:33.


#2
mianna

mianna

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,779
  • Înscris: 29.06.2005
http://forum.softped...=0#entry3580962

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate