Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...
 Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani
 

Softpedia Wallpapers

- - - - -
  • Please log in to reply
88 replies to this topic

Poll: Care wallpaper este preferatul vostru ? (195 member(s) have cast votes)

Care wallpaper este preferatul vostru ?

  1. Pack 1 (34 votes [17.44%])

    Percentage of vote: 17.44%

  2. Pack 2 (72 votes [36.92%])

    Percentage of vote: 36.92%

  3. Pack 3 (19 votes [9.74%])

    Percentage of vote: 9.74%

  4. Pack 4 (62 votes [31.79%])

    Percentage of vote: 31.79%

  5. Pack 5 (1 votes [0.51%])

    Percentage of vote: 0.51%

  6. Pack 6 (2 votes [1.03%])

    Percentage of vote: 1.03%

  7. Pack 7 (5 votes [2.56%])

    Percentage of vote: 2.56%

Vote Guests cannot vote

#1
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001
Iata si primul set de wallpaper-uri oficiale Softpedia. More to come ASAP...

Le gasiti la aceste adrese:

http://www.softpedia.../3/9-3-52.shtml

http://www.softpedia.../3/9-3-53.shtml

http://www.softpedia.../3/9-3-54.shtml

Enjoy   :smoke:

PS: fiecare pachet contine un wallpaper in variantele 800x600px, 1024x768px, 1152x864px, 1280x800px, 1280x1024px si 1600x1200px. Suficient cred pentru toate tipurile de monitoare cat de cat standard ;)

+ noi pack-uri:

http://www.softpedia...er-Pack-5.shtml

http://www.softpedia...er-Pack-6.shtml

http://www.softpedia...er-Pack-7.shtml

Edited by Nozavi, 17 November 2009 - 14:37.


#2
Paxus

Paxus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,560
  • Înscris: 29.08.2002
Setul 2 de wallpapere e 10+ :first:

#3
Piorel

Piorel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,072
  • Înscris: 21.10.2003
Dragutele

Edited by Piorel, 22 October 2004 - 01:22.


#4
Iris_

Iris_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,066
  • Înscris: 02.06.2002
Catalin, sper sa nu mi-o iei in nume de rau, dar chestia asta mi se pare cam aiurea. Nu vad nimic "oficial" softpedia in wallpaperurile astea; tot ceea ce vad sunt niste imagini ca miile de alte imagini pe care le gasesti oriunde pe net pe care s-a scris Softpedia si atat. Wallpaperurile astea nu ma duc cu gandul la site/forum. Au prea putina legatura cu Softpedia, de aceea parca nu-mi vine sa spun "set de wallpaper-uri oficiale Softpedia". Sunt wallpaperuri banale pe care s-a pus un text. Ma asteptam la ceva mai "spectaculos". Doar setul 2 parca se mai apropie de ceea ce m-as fi gandit eu din cauza ca are S-ul ala format (din pacate) tot dintr-o imagine supercunoscuta.

#5
Arpi

Arpi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,950
  • Înscris: 23.06.2003
Cea mai buna(interesanta) poza este poza 1 dar am votat 2 pentru ca e cea mai apropiata de Softpedia!
Arata binisor!

Incercati sa faceti ceva in genul wallpaper-elor de la Win XP!  :peacefingers:

#6
Skelet

Skelet

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,376
  • Înscris: 30.11.2003
Setul 1 is nice...

#7
Courage

Courage

    Founder

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,661
  • Înscris: 26.11.2001
@Iris

Chiar daca ne ocupam de software, nu cred ca este nevoie sa avem wallpapers cu software only.

S-a vrut un exercitiu de creatie, care sa placa ochiului si sa promoveze marca Softpedia, "S-ul" si fundalul albastru.

Ideea este ca macar unul dintre aceste wallpapere sa placa indeajuns de mult vizitatorului, astfel incat sa il puna pe desktop !

Eu am pus setul 3 :)

#8
Iris_

Iris_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,066
  • Înscris: 02.06.2002

Courage, on Oct 25 2004, 00:25, said:

@Iris

Chiar daca ne ocupam de software, nu cred ca este nevoie sa avem wallpapers cu software only.

S-a vrut un exercitiu de creatie, care sa placa ochiului si sa promoveze marca Softpedia, "S-ul" si fundalul albastru.

Ideea este ca macar unul dintre aceste wallpapere sa palca idneajuns de mult vizitaotorului, astfel incat sa il puna pe desktop !

Eu am pus setul 3 :)

<{POST_SNAPBACK}>

Nu ma refeream ca trebuie sa aveti musai wallpapere cu software; ma gandeam la ceva mai abstract si mai aproape de Softpedia decat poze cu gagici :D

#9
Options

Options

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 12.10.2004
setul 2 e supercool  :coolspeak:

#10
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001
http://www.softpedia.../3/9-3-55.shtml

Pack 4 is out!  :)

#11
Tzäçä

Tzäçä

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 724
  • Înscris: 10.10.2003
Fără supărare dar nu văd de ce , să fac download la o singură poză, în 6 variante de mărime, când eu folosesc una singură ??? Mai ales că, sunt pe dial-up.De ce nu se poate descărca o singură marime (1024*768 în cazul meu)???, și subscriu la ceea ce, a zis și Iris.

#12
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001

TzÀçÀ, on Oct 26 2004, 22:08, said:

Fără supărare dar nu văd de ce , să fac download la o singură poză, în 6 variante de mărime, când eu folosesc una singură ??? Mai ales că, sunt pe dial-up.De ce nu se poate descărca o singură marime (1024*768 în cazul meu)???, și subscriu la ceea ce, a zis și Iris.

<{POST_SNAPBACK}>


Dureaza 3-5 Min MAX sa iei chiar si de pe dial-up un pachet de 1.5 Mb. Nu avea rost sa facem 7 link-uri de download ... plus ca rezolutia se poate schimba si atunci e mai simplu sa le ai luate deja  :)

In plus, evident, nu te forteaza absolut nimeni sa le folosesti daca nu iti plac. Eu totusi cred ca e mai bine asa decat inainte cand nu existau. E un pas inainte.

#13
Indianu

Indianu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,322
  • Înscris: 21.08.2003
dintre toate poate setul 2 e mai bun...insa nu cred ca e deajuns de bun...
cred ca se poate mai bine..si idei sunt slava Domnului! astea is parca prea simple.
putin PS si niste imagini de pe net si gata! munca de 30 de min :)
fara suparare...dar la un asemenea site cred ca se pot face niste wallpapperuri mai buneeee!
is prea banale astea !

#14
Tzäçä

Tzäçä

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 724
  • Înscris: 10.10.2003

Cătălin, on Oct 26 2004, 22:42, said:

Dureaza 3-5 Min MAX sa iei chiar si de pe dial-up un pachet de 1.5 Mb. Nu avea rost sa facem 7 link-uri de download ... plus ca rezolutia se poate schimba si atunci e mai simplu sa le ai luate deja  :)
In plus, evident, nu te forteaza absolut nimeni sa le folosesti daca nu iti plac. Eu totusi cred ca e mai bine asa decat inainte cand nu existau. E un pas inainte.

<{POST_SNAPBACK}>


Poate alt dial-up că , pe al meu (rdslink) mai mult de 3-4k nu-mi merge. și ca să îmi schimb rezoluția, mai întîi trebuie să-mi schimb monitorul . și întradevăr e un pas înainte. Dar c-am împiedicat pasul .știu că, îți displac aștia ca mine care sunt tot timpul contra , dar sincer m-am dus la un net cafe, să văd wallpaperele Softpedia și am fost dezamăgit ,pe cea cu s-ul o aveam , iar poze cu gagici, am mult mai faine. Dar dacă pui o poză cu o gagică care postează pe forum , promit că stau și o oră să-i fac download.  smile.gif
În plus, evident, nu te obligă nimeni să ți cont, de ceea ce vreau eu dacă nu îți place . Oricum viața merge înainte , și în plus faceți o treaba bună cu Softpedia, țineți-o tot așa.

#15
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001

TzÀçÀ, on Oct 27 2004, 00:18, said:

În plus, evident, nu te obligă nimeni să ți cont, de ceea ce vreau eu dacă nu îți place . Oricum viața merge înainte , și în plus faceți o treaba bună cu Softpedia, țineți-o tot așa.

<{POST_SNAPBACK}>


Intotdeauna tinem cont de orice remarca fie ea pozitiva sau nu. Iti dai seama ca si noi am vrea 100 de wallpapere supa cool dar.... nu le facem noi si asta a iesit de data asta.

Poate tura viitoare iti vor placea mai mult. Si astea sunt OK pt unii. Stii cum e cu gusturile... O sa incercam sa mai scoatem de-a lungul timpului. E doar un MIC inceput.  :)

#16
Nefersetty

Nefersetty

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,692
  • Înscris: 23.01.2007
Pack 2 este excelent  :coolspeak: . Culorile si imaginea sint soft ,clasice si refreshing. Citeodata chestiile mai simple sint cele mai apreciate.
Go for it guys!

#17
fellow

fellow

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 902
  • Înscris: 28.08.2004
Faine toate. Mai mult 2 ! :D
Imi place ideea  in sine..

Edited by fellow, 30 January 2007 - 13:56.


#18
iulian.dronca

iulian.dronca

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 15.05.2006
Cel mai ok e pachetul 4.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate