Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

Steaua - Standard 2-0

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
@lien

@lien

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 710
  • Înscris: 12.03.2004
Daca fotbalul a ajuns sa fie jucat ca sa nu te supraevalueze adversarul, atunci e grav. Credeti ca daca o echipa are jucatori buni si intalneste o alta care a avut un parcurs mediocru(ca sa nu-si arate valoarea), atunci acest lucru e esential? Sa fim seriosi! Un meci modest poate insemna si o calificare pierduta, ca si un campionat pierdut. Nu trebuie sa ne lasam dusi de acest baietel care crede ca a vazut un meci si atunci se poate lega de istoria unei echipe!

#20
burvi2001

burvi2001

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 6,055
  • Înscris: 09.04.2002
alien,
Pe vremea cind Italia juca prost toate meciurile, dar cistiga CM dupa CM, tu nu stiai ce e ala fotbal.

Daca habar nu ai ca e o moda sa apelezi la strategii false in meciurile disputate, atunci iti dau voie sa-mi pui intrebari la subiect.

brownie,
Daca vrei un pronostic pentru Parma, trebuie sa ma intrebi in zilele imediat premergatoare meciului...
Trebuie sa mai vorbesc cu cei din conducere, cu jucatorii, etc.

Edited by burvi2001, 22 October 2004 - 21:08.


#21
vektor12

vektor12

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,977
  • Înscris: 20.05.2004
burvi, esti simpatic B) ... auzi, ca tot a venit vorba de pariuri, unde se pot face pariuri doar pe un singur meci?

#22
Alecsxus

Alecsxus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 223
  • Înscris: 25.06.2004
Mah fratilor stiti care este parerea mea....e adevarat am avut noroc...poate destul de mult....dar jucatorii au fost de laudat...chiar si-au dat viata pe teren...adika s-a vazut ca si-au dorit mai mult decat orice sa castige....de galerie nu mai zic...yo unu merg de ceva timp in galerie dar niciodata nu am ragusit...si la fel au patit si multi prieteni de-ai mei...dar revenind la subiect...nu credeti si voi ca a venit si timpul nostru sa avem noroc dupa atata ghinion...(Danemarca - Romania ; Norvegia - Romania ; Liverpol - Steaua si alte meciuri in care de fiecare data noi romanii am avut "ghinion"si de fiecare data arbitru "nu a vazut bine faza si ne-a dezavantajat") A VENIT SI TIMPUL NOSTRU! FORTZA STEAUA SI LA MAI MARE MAI ALES LA PARMA!!!!Bafta multa!

#23
pelican_xro

pelican_xro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 113
  • Înscris: 15.05.2004
Stie cineva care sunt premiile oferite de UEFA la victorie si la calificarea din grupe? ( In comparatie cu Liga Campionilor?)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate