Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

Nevoie mare de ajutor !

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
andiluX

andiluX

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 20.12.2001
Oameni buni shtiu ca voi va pricepetzi asha ca va voi spune pe scurt ce vreau:
poate shtitzi vre-un site de unde pot achizitziona la cel mai mic pret camera video sony dcr vx 2000 si placa de captura pinnacle dv 500. Am cautat shi eu de am innebunit dar ma gandesc ca poate voi shtitzi ceva sigur....de exemplu care ar fi procedurile de plata... cum trebuie sa fac comanda.... Eu am banii shi in vre-o 2, 3 saptamani vreu sa am aparatura... Asa ca va rog la modul cel mai serios, daca putetzi, ajutatzi-ma !!!
  Multzumesc anticipat !

#2
eXecu7or

eXecu7or

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 455
  • Înscris: 07.12.2001
incearca pe vreo bursa din strainate... e-bay.

Sorry, daca ai mai fost p-acolo. Si stii cum e cu românii. Apoi mai e si chestia cu tzeapa... Auzi, tu chiar vrei sa o cumperi de pe net?... :D

#3
GunX

GunX

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,291
  • Înscris: 18.01.2002
si eu am cautat si nu prea gasesti ce vrei tu, cel mai bine este sa te duci frumusel sa ti le iei de afara, altfel risti enorm de multi bani

#4
ripper

ripper

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,257
  • Înscris: 25.03.2002
Cele mai multe magazine virtuale de la noi fac livrari numai in Bucuresti,eu de exemplu(din Ploiesti) am primit o pereche de incinte Sony mf 600 intr-o luna.Site-ul este http://www.comod.ro

P.S:N-are rost sa te complici sa cumperi de pe net!

#5
andiluX

andiluX

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 20.12.2001
oky pana aici totul e bine... problema e la ce pret le gasesc in bucureshti... fie shi aduse pe comanda... imi putetzi da vreo adresa de firma care se ocupa cu asa ceva ?
10x

#6
GunX

GunX

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,291
  • Înscris: 18.01.2002
preturile la electronica in general, dar mai ales IT sau camere video sunt efectiv de doua ori mai mari. la vx2000-ul tau, plus-ul este de aproape 2000$ daca le iei din Romania, si la banii astia mai bine te duci tu cu avionu si ti le iei din State, tot iesi mai ieftin (te costa doar 1000$ cu totul si mai vezi si lumea) :)

#7
andiluX

andiluX

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 20.12.2001
macar un nume de firma sau un site la noi in tzara nu shtitzi ?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate