Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China
 Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED
 Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...
 Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...

Cartelul din Carpati - mafia PNL ...

Trecut: Europa versus S.U.A. la c...
 

Intarziere livrare LOGAN VAN

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
9er

9er

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 29.04.2008
N-ai citit pana la capat, masina a venit pe 29 aprilie si am ridicat-o pe 30. Chiar a venit cu 3 saptamani "mai devreme" decat termenul pe care il dadea initial sistemul lor computerizat dupa greva. Da, probabil ca ar fi trebuit sa ma uit si la alte marci, dar parca nu ma incantau variantele de origine franceza la care sincer ma sperie service-ul, dat fiind ca masina era programata sa faca multi kilometri, dovada fiind ca intr-o luna a facut deja aproape 4000 de kilometri, majoritatea in Bucuresti. Nu ca Dacia ar avea cine stie ce fiabilitate, dar m-am gandit ca o avea costuri in service mai mici, sper sa nu ma insel.

Aoleu, ce cuvinte mari folosesti. Auzi, corelare!  :lol: Mi-au trimis o scrisoare datata 17 aprilie, care ajuns la mine pe 21, in care imi spuneau ca masina va fi livrata pe 20. Aprilie! Au scris gresit data, pentru ca initial era mai, nu aprilie. A venit Pastele si nu m-am mai ocupat, dupa care pe 29 a venit. Puteau fi dati in judecata usor si ar fi meritat. Pentru prostie si incompetenta! Dar ce ma mir, vorba lui Badea: "traim in Romania...."

#20
bogdan2007

bogdan2007

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 685
  • Înscris: 11.01.2007
Ba da, la tine am citit.Ii spuneam initiatorului topicului :lol:
Sincer, lipsa de profesionisti in orice domeniu, ne trage in jos.Iar din ce spui tu, acolo e o adunatura de tampitii nesimtiti, care inca merg pe principiul :"Lasa ca oricum o ia pe asta si asteapta, ptr. ca de aceea au ales masina asta, daca bani de una mai scumpa nu au"

#21
9er

9er

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 29.04.2008
Scuze, may bad, vorba unora....Ai sintetizat destul de bine optica lor asupra clientilor. Probabil ca n-ar fi trebuit sa ma las sedus de oferta, dar asta e...oricum e o masina caraus, fara mari pretentii de calitate. Sper sa nu existe probleme majore de fiabilitate....

Din punctul de vedere al nesimtirii ce poti sa mai spui? Replicile alea doua memorabile vorbesc de la sine.

#22
9er

9er

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 29.04.2008
[Scuze, my bad, vorba unora....Ai sintetizat destul de bine optica lor asupra clientilor. Probabil ca n-ar fi trebuit sa ma las sedus de oferta, dar asta e...oricum e o masina caraus, fara mari pretentii de calitate. Sper sa nu existe probleme majore de fiabilitate....

Din punctul de vedere al nesimtirii ce poti sa mai spui? Replicile alea doua memorabile vorbesc de la sine.[/quote]

Am vrut sa corectez si am postat din nou. Scuze de post dublu.

Edited by 9er, 30 May 2008 - 11:04.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate