Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Muzica trance

Soluție incalzire apartament...

Culori fire la boxele de jogger

Autorizatie Birou Acte Auto
 Parbriz defect

Ajutor cercetare lucrare de diser...

M-am culcat cu un tip și apo...

Facultate din Bucuresti posibil o...
 Eroare steering

Recomandare service pentru repara...

Premier Energy se listeaza la bursa

Unde recomandati un CT cu Casa de...
 Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315

Folie display laptop in Bucuresti?

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...
 

Nowhereman (Omul de nicaieri)

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
tiestodj20

tiestodj20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,701
  • Înscris: 04.06.2007
Stiu ca era pe AXN si a avut o serie sau 2 ... nu mai stiu exact dar a ramas cam in aer , parca ar fi trebuit continuat. Nu au mai dat nimic cei de la AXN , poate ca nu mai are continuare sau nu stiu de ce... :huh:  <_< Imi placea , era destul de interesant :P .

A mai urmarit careva?

#2
A_L_E_X

A_L_E_X

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,097
  • Înscris: 18.03.2006
Am observat ca posturile de televiziune romanesti au un obicei de a lasa serialele neterminate.

#3
Stan P.

Stan P.

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 368
  • Înscris: 03.10.2006
Nicidecum. Nu e vina posturilor romanesti, ci a studiourilor (intamplator americane) care fac aceste seriale, care nu sunt gandite pentru desfatarea telespectatorilor, ci sunt gandite SA SCOATA BANI. Din acest motiv, cat timp serialul are audienta, este lungit tot mai mult, chiar daca inseamna ca nu vei afla niciodata "secretul".
Cand insa lumea se plictiseste si serialul scade in audienta, inseamna ca postul TV nu mai scoate bani si atunci anuleaza serialul, bineinteles "la jumatate". Pe ei nu-i interesaza sa aflam noi poanta, ci sa scoata ei bani.
Asta-i misterul, de la excelentul Nowhere Man si pana la aberatia Lost.
Iar filmarile la numitul Nowhere Man au fost intrerupte exact din acest motiv: lumea l-a apreciat, dar cand a simtit ca se lungeste artificial, audienta a scazut, si de aceea l-au anulat.

Edited by Stan P., 08 April 2008 - 16:16.


#4
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004

Quote

Asta-i misterul, de la excelentul Nowhere Man si pana la aberatia Lost.
aberatia lost nu s-a intrerupt

imi vine minte alt serial intrerupt tot dupa vreo 20 de episoade, tot prin 96, cu unu care era norocos :)

#5
tiestodj20

tiestodj20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,701
  • Înscris: 04.06.2007

 Stan P., on Apr 8 2008, 17:14, said:

Asta-i misterul, de la excelentul Nowhere Man si pana la aberatia Lost.


Intr-adevar , Nowhere Man a fost excelent , un film " destept " ca sa zic asa , nu multe filme  seriale sau nu au fost atat de bune.


Cat despre LOST  trebuie sa recunosc faptul ca a fost interesant la inceput dar la un moment dat au inceput sa o lungeasca si ei si m-am cam plictisit. O tampenie in LOST este treaba cu fumul ala negru care ii tot urmarea pe ei prin jungla...n-am inteles nici pana acum ce e ala ( o scapare a producatorilor )

#6
A_L_E_X

A_L_E_X

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,097
  • Înscris: 18.03.2006

Quote

n-am inteles nici pana acum ce e ala ( o scapare a producatorilor )
Nu este nicio scapare a producatorilor. Daca avem noroc aflam prin sezonul 6 ce reprezinta fumul negru.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate