Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar
 pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon
 

Grupa Grea Pentru Steaua

- - - - -
  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#19
Neil

Neil

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 823
  • Înscris: 18.09.2003

NostraDamnUs, on Oct 7 2004, 12:01, said:

...a avut chiar bafta porceasca!...

<{POST_SNAPBACK}>

sper ca nu are nici o legatura cu borcea/porcea... :puke:

#20
intruder33

intruder33

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 20.08.2004
victorie cu standard liege si besiktas, pierdem la bilbao si egal la parma. dixit!
trecem mai departe de pe locul 2

Edited by intruder33, 07 October 2004 - 13:01.


#21
Neil

Neil

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 823
  • Înscris: 18.09.2003

intruder33, on Oct 7 2004, 14:00, said:

victorie cu standard liege si besiktas, pierdem la bilbao si egal la parma. dixit!
trecem mai departe e pe locul 2

<{POST_SNAPBACK}>


100% de acord !!

#22
Yoda

Yoda

    Eternal padawan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,468
  • Înscris: 04.10.2002
@ Neil, intruder33

Imi place, sunteti optimisti. Ia ziceti, cate goluri dam in Cehia sambata?  B)

Sau ca sa formulez corect, cu cate goluri dam mai mult decat cehii?  :coolspeak:

#23
Neil

Neil

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 823
  • Înscris: 18.09.2003
nu dam gol !!!
nu inteleg optimismul si mai ales tragismul tuturor romanilor (presa, tv, jucatori, antrenori, conducatori, ...) despre acest meci...
cehii sint mult peste noi...
si nu e nici o tragedie ca o pierdem ! mai ales la ei acasa !
pt ca e normal sa pierdem la cehi acasa... !!!
faceti o comparatie: cum joaca ei, si ce jucam noi...
ce naiba, e evident... !!!

#24
intruder33

intruder33

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 20.08.2004
din pacate, viitorul nu suna bine pentru echipa romaniei. nu ma intelegeti gresit, dar puiu nu mai are ca cauta la echipa nationala. din pacate, se poate ca deja sa fie prea tarziu si ca lucescu sa mai faca ceva. din punctul de vedere al materiei prime, adica al jucatorilor, atata timp cat aria de selectie nu se schimba, nimeni nu mai poate face nimic. jucatorii actuali sunt mult umflati cu pompa, iar valoarea lor este absolut discutabila. putem vorbi despre un viitor atunci cand mircea sandu isi va lua familia si lacheii si va disparea din fenomenul fotbalistic autohton.

cat despre meciul de sambata, 2-0 pentru cehi (si retineti ca sunt plin de bunavointa). cine are ceva de obiectat, mai intai sa urmareasca meciurile disputate pana acum, sa vada cum ne-am chinuit cu niste amarati. iar daca mi se va da exemplu meciul cu germania, ii pot raspunde cu o comparatie: steaua - poli iasi. nu o sa mai vezi a doua oara acest rezultat!!! un simplu accident.

Edited by intruder33, 07 October 2004 - 14:52.


#25
intruder33

intruder33

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 20.08.2004
poate ca ar fi bine ca acest meci sa aiba deznodamantul celui din 02.06.1993, cand acel 5-2 a insemnat schimbarea pentru echipa nationala si un parcurs demn de toata lauda.

Edited by intruder33, 07 October 2004 - 14:55.


#26
intruder33

intruder33

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 20.08.2004
daca vrei sa discutam despre echipa nationala, creaza un nou thread. hai sa lasam aici doar discutii despre steaua si parcursul european de anul acesta.

#27
Neil

Neil

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 823
  • Înscris: 18.09.2003
o luam la minim 2-3 goluri diferenta...

#28
intruder33

intruder33

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 20.08.2004
Am facut un topic in Arena. Hai sa discutam acolo, sa nu amestecam lucrurile.

#29
burvi2001

burvi2001

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 6,055
  • Înscris: 09.04.2002
Exact ce spuneam, chiar daca aproape toti participantii la acest thread n-au fost de acord :

Steaua se califica... add, sper ca ai inteles.

neil, mi-a placut ce spuneai despre meciul cu Cehia, dar presiunea asta de a cistiga, trebuie coroborata cu dorinta de inlaturare a lui Iordanescu.

As putea sa fac pariu ca daca jucam 3 meciuri cu Italia, Brazilia, Germania, si cistigam cu 3-0 in deplasare, iar ultimul meci il cistigam cu 2-0, tot acelasi scandal era.

Acum sa revenim la Steaua, as fi curios sa aud parerile celor care afirmau cu atita inconstienta ca Steaua nu se califica...

#30
cutler

cutler

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,194
  • Înscris: 09.09.2003

cutler, on Oct 5 2004, 19:55, said:

pentru locul trei avem nevoie de minim 6 puncte, asa ca trebuie fructificate la maxim cele 2 intalniri de acasa

<{POST_SNAPBACK}>


punctele le-am nimerit, dar locul cred ca nu :drac:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate