Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Care este cel mai bun mod de a pr...

Recomandare centrala termica apar...

samsung Xcover 5 Nu mai vrea

Telefon de budget pentru filme 10...
 Recomandare serviciu / firma recu...

La mulți ani @Piniuli!

Pret inghetata corso kaufland?

La multi ani @Constantin si Elena...
 La mulți ani @Ion_Bumbu!

Obiecte vechi și inutile car...

Mentenanta Acoperis

Cheder deteriorat , zgariat, cum ...
 Laptop HP 15-AF001NQ, AMD E1-6015...

Blat de bucatarie lungime 4,60 m

Termostat incalzire si racire

Configurare retea cu modem Vodafo...
 

Ce lenjerie va place cel mai mult ?

- - - - -
  • Please log in to reply
55 replies to this topic

#37
kappa_man84

kappa_man84

    Fiord

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,226
  • Înscris: 15.02.2007

View PostDanutBurlan, on Mar 23 2008, 10:51, said:

Sa ajuti? Cu ce ? Nu ai scris nici macar un cuvant. Eu nu vad decat un smile. Atat.

Doamne apara si pazeste....vezi post-ul meu, ce e bold-uit e scris de mine ca raspuns la anumite intrebari ale tale. :rolleyes:

#38
Jaqueline

Jaqueline

    HyperActive Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,834
  • Înscris: 08.09.2005

View PostCICI&Co, on Mar 23 2008, 10:28, said:

Merg aproape toate culorile, insa sa fie placute, iar lenjeria de bun gust.
Ah, si sa corespunda marimile neaparat. Nu sa scrie 90C pe sutien si el sa fie de 80, ca restul e burete.  <_< N-am inteles niciodata de ce se foloseste burete la cupele mari, ca tipa de vine sa cumpere sutienul ala, clar are ce baga in el! <_<
Din cate stiam eu, A B C D... sunt marimile cupelor. Aia de la 70 in sus e circumferinta bustului, adica breteaua aia la care te inchei. Si buretele e facut ca sa sustina sanii, ca daca-i ai mari si lasati si mai iei si un sutien fara burete...  :wacko:

Edited by Jaqueline, 23 March 2008 - 11:54.


#39
blackkitten

blackkitten

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,283
  • Înscris: 03.04.2007

View Postendless80, on Mar 23 2008, 09:33, said:

ce poza vrei sa pun :lol:
Cu lenjeria aia verde cu picățele albastre...

#40
Dari@

Dari@

    Hoașcă pur si simplu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,733
  • Înscris: 18.06.2007

View Postdon_dannielo, on Mar 23 2008, 10:45, said:

Online nustiu cat de bine merge.

de ce sa nu-i mearga? eu prefer sa cumpar haine si mai ales lenjerie intima online decat din magazin unde toate țoapele si tigancile pun mainile nespalate pe ele, de trebuie mai intai sa pui la fiert produsul nou cumparat inainte de a-l incerca macar...  cumpar online de la Quelle si toate hainele sunt trimise in plasticul lor sau in ambalajul de carton, sigilat.

#41
DanutBurlan

DanutBurlan

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 13.06.2007
[quote name='kappa_man84' post='4285959' date='Mar 22 2008, 09:49']-_-[/quote]


Imi cer mii de scuze, chiar nu am vazut ce ai scris tu cu bold, serios. Sunt nou pe softpedia si nu sunt obisnuit cu tema.  Am crezut ca ai facut un [quote] dupa ce am zis eu si apoi ai adaugat un smile si atat. Raspunsurile tale sunt de mare ajutor, inca odata imi cer scuze.

#42
endless80

endless80

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 104
  • Înscris: 16.02.2008
sunt prea sexy ca sa pun poze :lol:

#43
HABIBA

HABIBA

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 605
  • Înscris: 01.03.2008

View PostJaqueline, on Mar 23 2008, 11:53, said:

Din cate stiam eu, A B C D... sunt marimile cupelor. Aia de la 70 in sus e circumferinta bustului, adica breteaua aia la care te inchei. Si buretele e facut ca sa sustina sanii, ca daca-i ai mari si lasati si mai iei si un sutien fara burete...  :wacko:
eu nu stiu sa fie asa , eu am 75B  si in cm am 87  :rolleyes:

#44
s3ction31

s3ction31

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,729
  • Înscris: 05.01.2008

View PostHABIBA, on Mar 24 2008, 23:16, said:

eu nu stiu sa fie asa , eu am 75B  si in cm am 87  :rolleyes:
75 e circumferinta de sub sani (nu peste, cum ai masurat tu!), iar B este marimea cupei (cu cat sanii sunt mai mari... literele merg spre Z  :lol: )
Pricepusi acu?

#45
HABIBA

HABIBA

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 605
  • Înscris: 01.03.2008

View Posts3ction31, on Mar 24 2008, 23:48, said:

75 e circumferinta de sub sani (nu peste, cum ai masurat tu!), iar B este marimea cupei (cu cat sanii sunt mai mari... literele merg spre Z  :lol: )
Pricepusi acu?
da
merci mult

#46
LauriciD

LauriciD

    señorită

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,984
  • Înscris: 10.07.2007
Cum ați spus și voi, lenjeria de calitate e preferabilă :P
Dar, din punctul mei de vedere, când e cazul să-ți cumperi așa ceva, trebuie să vezi cu ochii tăi. Un sutien îl probezi, un chilot îl poți "măsura" ochiometric și, cunoscundâ-te pe tine, știi dacă îți vine sau nu.  :P

#47
madalinastr

madalinastr

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 05.09.2008
Prefer oricand lenjeria de calitate in locul celei ieftine si de proasta calitate...chiar am vazut ca au aparut multe chinezisme care se dau drept lenjerie de firma cand de fapt...par la fel dar controlul calitatii nu exista la chinezi...aia doar copiaza si vand la gramada...bune, proaste nu conteaza...

#48
free_fiber

free_fiber

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 20.02.2005
Eu caut lenjerie  mai mica, S sau chiar XS.

#49
catalincaramalau

catalincaramalau

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 03.06.2008

View Postcostamaya, on Mar 21 2008, 12:24, said:

Hai sa deschid eu seria pe scurt: calitate, mai bine dau un ban si stau in fata, mai ales pentru durabilitate si pentru confort.
Cat despre bomboane, nu te obosi sa promiti, nu cred in gesturi gratuite ;)

I.D. Sarrieri, la asta te referi. Va recomand magazinul de lenjerie intima online http://shop.sarrieri.ro

View Postberlinish, on Mar 21 2008, 13:53, said:

prefer sa -mi cumpar ceva de calitate superioara , la un pret ceva mai sus .am fost , sunt si voi fi adepta calitatii in locul cantitatii .
ca si culori prefer negrul , rozul si movul inchis .

atunci aici e locul tau magazinul online lenjerie intima http://shop.sarrieri.ro

#50
bubu30

bubu30

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,396
  • Înscris: 04.11.2008

View Postcatalincaramalau, on Jan 7 2009, 10:43, said:

I.D. Sarrieri, la asta te referi.

Sigur ca da, la asemenea preturi astronomice prefer sa raman la 'shtifturile' de la VS

#51
jay333

jay333

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,175
  • Înscris: 02.04.2007
T-string fantezie cu talie joasă I.D. SARRIERI 173,71 RON   :w00t:

Lola Luna sunt mai ieftine.

#52
valibis

valibis

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 14.04.2009
salut, ma intereseaza daca ti-ai deschis magazinul de care vorbeai, si daca da ai fi interesat de o colaborare?

#53
katya09

katya09

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 11.09.2009
Am aflat recent de Charlott (stiu ca au intrat de vreun an pe piata, insa eu abia acum i-am descoperit  :rolleyes: ). Am vazut ca lenjeria e frantuzeasca si ca ar fi de calitate foarte buna. Mie imi surade ideea de a fi consultanta pentru ei (am inteles ca cei de la Charlott vand prin marketing direct), ca sa-mi mai suplimentez venitul  :D . Ce parere aveti? Ati incercat ceva de la Charlott?

#54
En1gm4

En1gm4

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 08.05.2010
Intamplator am gasit acest forum cautand lenjerie sexy si am stat si am citit cateva comentarii.Pot spune ca si eu am fost adepta lucrurilor mai scumpe crezand ca or sa aiba o calitate mai buna, insa m-am inselat amarnic, am tot cumparat chestii scumpicele si mi-am tot spus ca de se mai si rup, dar intr-un final a pus capac un corset de la Obssesiv si care a costat ceva banuti si sa rupt in 2 zile de la cumparare si 1 purtare.Pai nu vreau sa ma tina o viata dar nici 2 zile, cu bani aia cumparam 2-3 corsete si tot ma tineau 4 zile.Brusc mi-am schimbat parerea asupra calitati.Chinezii sau cine or mai face ce fac, intamplator mai fac si lucruri bune.Acum am gasit un site online si imi fac cump numai de acolo si pot spune ca sunt f multumita si de calitate si mai ales de pret.Acum cu 2-400 lei imi cumpar cel putin 5-6 sau mai multe produse gen corsete, babydoll-uri body-uri  si etc, nu 2 :).As fi scris situl aici dar nu stiu daca am voie sa fac reclama si nici nu vreau sa sune ca o reclama.
Sper sa nu fii suparat pe nimeni ca mi-am spus parerea aici.

P.S. m-am uitat mai atenta si am vazut ca au mai scris si alte fete si baieti despre magazine online.Magazinul de unde imi fac eu cumparaturile este Chic Lingerie chiclingerie.ro

Edited by En1gm4, 08 May 2010 - 03:46.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate