Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Folie display laptop in Bucuresti?

Pagina Wikipedia

Masina veche sau indatorat in ban...

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...
 Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...
 RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...
 Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...
 

Slogan firma de transport

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
decefalus

decefalus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 89
  • Înscris: 07.08.2007
Salut.
Am o firma de transport (GEORGIAN TRANSPORT) marfa si nu stiu ce slogan sa ai pun astept idei si pareri,firma detine 5 autoutilitare Dacia drop side,transportul se face in toata tara.Va multumesc si astept ideile voastre

#2
erik

erik

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,004
  • Înscris: 22.12.2004
chiar te astepti sa primesti multe sugestii gratis? pentru asa ceva se dau bani grei, uneori mai mult decat valoarea a 5 Dacia drop side...

uite ceva pe gratis... deci dacia drop side... daca vrei un slogan general, care sa descrie starea de fapt, poti scrie "GEORGIAN TRANSPORT - e pur si muove". cine va vedea masinile va intelege, vorbele lui galileo ar trebui oricum trecute sub seria de sasiu a oricarei dacii.

sau poti sa te adresezi direct clientilor sau viitorilor clienti... de exemplu cu ceva in stilul clint eastwood - "we'll do our best. do you feel lucky, punk? well, do ya?". :naughty:

#3
C.F.S.

C.F.S.

    Jos comunismul!

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,214
  • Înscris: 04.10.2007
Georgian Transport rupe tara in doua
Nu avem slogane, avem logane


:roflmaofast: :roflmaofast: :roflmaofast:

Edited by C.F.S., 12 February 2008 - 23:21.


#4
xtremdriving

xtremdriving

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,327
  • Înscris: 18.06.2006

View Postdecefalus, on Feb 12 2008, 21:26, said:

Salut.
Am o firma de transport (GEORGIAN TRANSPORT) marfa si nu stiu ce slogan sa ai pun astept idei si pareri,firma detine 5 autoutilitare Dacia drop side,transportul se face in toata tara.Va multumesc si astept ideile voastre
da-mi datele firmei sa iti tai o factura... ;) si gasim si sloganul (mai tare ca loganul)

#5
C.F.S.

C.F.S.

    Jos comunismul!

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,214
  • Înscris: 04.10.2007

View Postxtremdriving, on Feb 13 2008, 09:28, said:

da-mi datele firmei sa iti tai o factura... ;) si gasim si sloganul (mai tare ca loganul)

Cum, nu ii iei si masina daca gasesti un slogan mai bun ca el?

#6
H725

H725

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,587
  • Înscris: 19.03.2005
contraexemplu: am vazut pe o masina ceva de genul: we like to carry and we carry because we like it :death:


      T
GEORGIAN
      A
      N
      SPORT

Edited by H725, 13 February 2008 - 10:46.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate