Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Trotineta Bolt cu reducere de 3 lei

Aragaz cu plita pe gaz si cuptor ...

Cablu FFC

Poco F6/F6 Pro
 Scurgere catre hazna

De la 24V la 5V DC?

Deducere TVA

Intalnire cu un tip de pe tinder ...
 Open WRT nu sincronizeaza ceasul ...

salariu plafonat

sistem actionare electrica pentru...

Sfaturi achizitie auto ~10k€
 ICC/ICM soft monitorizare si cont...

Recomandare ipad

Ce fel de disc pentru acest circu...

Windows 11 24H2 pe release?
 

download trilulilu

- - - - -
  • Please log in to reply
61 replies to this topic

#1
XWD

XWD

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 384
  • Înscris: 27.12.2007
care stie cum pot sa downloadez ceva de pe trilulilu.ro ?
ms anticipat

#2
again

again

    WEB DUDE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,068
  • Înscris: 21.10.2005
http://www.magic-imv...d/download.html

#3
liviucrl

liviucrl

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 12.03.2006
nu mai functioneaza pentru Trilulilu ... stiti si alte variante?

#4
roly_f1

roly_f1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 06.07.2008
Am avea o intrebare: si eu ma gandesc sa fac un site pentru download video, muzica de pe trilulilu, youtube, 220.ro si altele.
Intrebarea ar fi ca acest lucru nu este cumva ilegal? Si daca da, atunci poate cineva sa ma amendeze sau nu?

#5
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Da este ilegal, intrugat preiei date de pe acele site-uri fara acordul proprietarilor lor.

#6
roly_f1

roly_f1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 06.07.2008
Si pot sa primesc pentru asta ceva amenda? Am vazut ca sunt site-uri de download, si nu cred ca au vreo problema... Voi ce credeti?

#7
madaboss

madaboss

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 439
  • Înscris: 28.10.2007
Hai sa fim sinceri ceea ce fac aceste siteuri este oarecum legat de piratare, deci de la acele siteuri de unde preiei video nu ai cum sa iei amenda, parerea mea
Era un site in care puneai linkul cu video de pe trilulilu sau youtube si descarcai in format .php

Edited by madaboss, 25 July 2008 - 22:11.


#8
xdave

xdave

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 17.11.2006
program java pentru download melodii si clipuri trilulilu in format flash si mp3 si clipuri youtube in format mp4(iPod si apple phones) si flash.
pentru a-l putea folosi trebuie sa aveti java instalat pe pc. adresa programului este:http://rapidshare.com/files/133047005/dist.zip.html

#9
flippi

flippi

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 03.08.2008
:coolspeak: Xdave.Demult cautam ceva pt trilulilu!Si cum ma pricep nevoie mare la computere,pt mine a fost super sfatul tau.
Sa vedem cat o sa tina si chestia asta.Ca am tot incercat tot felul de programe ,dar intre timp fac ce fac aia de pe trilu si nu mai merg. :cursing:

Am uitat tks B)

#10
Alta_

Alta_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,197
  • Înscris: 22.05.2007
Mulțumiri eterne! Tocmai mi-am luat și eu niște melodii ce nu le găseam pe nicăieri.

#11
comando

comando

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 08.09.2007

View PostXWD, on Jan 25 2008, 22:22, said:

care stie cum pot sa downloadez ceva de pe trilulilu.ro ?
ms anticipat
media-downloader.com ;) e bun

#12
matzu_2003

matzu_2003

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 872
  • Înscris: 19.02.2008
eu unul utilizez mozilla Firefox iar de pe trilulilu youtube 220 ro nu am probleme la downloadat
si am instalat de la ei de la mozilla download helper
restu ramane sa cititi instructiunile cum downloadati este ffff simplu
spor la treaba!!!!!!!!!!!!

#13
roly_f1

roly_f1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 06.07.2008
Inca un site foarte bun: www.downloader.ro

#14
eusceptic

eusceptic

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 21.09.2008
incerca file2hd.com si alege "movie", cel putin pentru youtube merge f bine

#15
Danbog_1920

Danbog_1920

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,910
  • Înscris: 24.10.2008

View Postandyradutza, on May 4 2008, 20:47, said:

Mai puteti downloada fisiere de pe trilulilu de aici: http://www.fisierul.as.ro . DAR, fiti atenti la instructiuni: Dupa ce ati introdus linkul si ati apasat butonul de download va apare fereastra de download, fisierul stream.php il salvati intr-un loc usor accesibil pt ca apoi sa-l redenumiti cu extensia potrivita (.mp3 sau .flv) in functie de tipul fisierului ( audio sau video) . Succes !  :peacefingers:


Omule,daca folosesti Opera iti alegi direct sa ti le salveze in format winamp;) dar orikum ms dak nu erai u akm ma uitam ca boul la poarta noua la melodiile de pe trilulilu.ro

#16
gabyhackerteamcode

gabyhackerteamcode

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 11.05.2008
Merge cu www.triluliludownload.totalh.com  :thumbup:
Descarca Audio si Video

#17
zmeutz

zmeutz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 793
  • Înscris: 25.07.2006

View Postmadaboss, on Jul 25 2008, 21:42, said:

Hai sa fim sinceri ceea ce fac aceste siteuri este oarecum legat de piratare, deci de la acele siteuri de unde preiei video nu ai cum sa iei amenda, parerea mea
Era un site in care puneai linkul cu video de pe trilulilu sau youtube si descarcai in format .php
atunci daca tu zici ca nu ar fi piraterie,
de ce crezi ca nu au facut chiar ei treaba cu download, crezi ca nu stiu sa faca acest modul?
ca sunt unii useri care iau videoclipuri de pe torrente, cu ajutorul capturii, sau alte modalitati si apoi le pun pe youtube, asta e partea a2a
dar daca faci un report la acel videoclip si ai un motiv foarte bun, iti zic eu ca o sa il sterga si acel user va primi si un advertisment ... :)

#18
csongi12xme

csongi12xme

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 565
  • Înscris: 15.12.2007
www.download.com si www.softpedia.com sunt cele mai bune!Fara warez,virusi,popup si alte tampenii.Daca nu gasesti pe google tot mai exista alternativa pt. Torrents si DC++.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate