Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 

colectare bani din UE. CUM? UNDE?

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
spetru32

spetru32

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 30.10.2003
Cam peste 2 luni tb. ar incep sa colectez niste sume marunte din UE(de ordinul a 5- 10 euro) de la diverse pers. sau firme. Problema mea este ca nu stiu cum sa procedez. Deschid un cont. La ce banca din Romania? Ce servicii sa solicit? Care este cea mai comoda varianta pentru expeditor?:help:

#2
Eminem

Eminem

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 206
  • Înscris: 11.01.2004
pt ce faci aceasta colectare ? :)
pot sa colectez si eu pt mine ? intr-un cont propriu ... sau daca vrei ..te ajut sa ii trimiti la mine in cont :D

:cya:

#3
Mi_

Mi_

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 917
  • Înscris: 13.07.2002
Cred ca cel mai bine deschizi sau gasesti pe cineva cu un cont în UE, strângi acolo totul o perioada, si transferi masiv în Ro. Altfel te-ar ruina comisioanele de transfer pentru sume asa de mici.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate