Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Premier Energy se listeaza la bursa

Unde recomandati un CT cu Casa de...

Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315
 Folie display laptop in Bucuresti?

Pagina Wikipedia

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...
 Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat
 Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...
 

Toyota RAV4 2007 e de cct

- - - - -
  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#19
T0M

T0M

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 129
  • Înscris: 10.06.2007
Eu am o Toyota de 5 ani pe care am folosit-o in cele mai grele conditii. Este intr-adevar foarte solid facuta si nu cred ca se rupe nimic la o Toyota decat daca a fost supusa la solicitari cu mult mai mari dacat cele normale. Spun asta din proprie experienta, nu sunt povesti.
Cat despre Ssanyong... n-am condus asa ceva, dar o marca care are la vanzare un model ca Rodius si avand in vedere ca tatii celor care o construiesc au mers exclusiv cu carul cu boi... nu mi-as sui copii in asa ceva sa plec la drum lung.

#20
undercoverbrother

undercoverbrother

    Guru Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 18,293
  • Înscris: 02.04.2007
asta-i faza ca aia cu maslina. dupa ce am ametit-o eu 5 minute prin farfurie tu ai reusit sa o iei din prima.
cine stie cati au testat-o inaintea ta si pe unde.

#21
undesignus

undesignus

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,505
  • Înscris: 28.06.2006

 ghioroc, on Jan 10 2008, 10:45, said:

Este inaceptabil ca o masina de 35.000 euro sa cada in halul asta.


Este inacceptabil ca o masina de 35.000 de euro sa iasa pe zapada cu cauciucuri de vara  :notangel:

#22
aeon

aeon

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,487
  • Înscris: 05.08.2002
legile fizicii nu se aplica la masini mai scumpe de 25.000 eur
cel putin in romania

#23
Raiden

Raiden

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,483
  • Înscris: 03.08.2006

 black_shadow, on Jan 12 2008, 00:49, said:

Eu chiar vroiam o Toyota Rav4 :confuzzled: . ce sa fac? cred ca ma indrept spre alte marci. Oare cum o fi kyronul?

i-ati frate rav4 nu te lua dupa toti grandomanii de pe forum, e o masina foarte buna pentru drumuri lungi si in special pentru drumurile noastre proaste, e si destul de micuta sa te descurci in oras cu ea, ce naiba sa faci cu un tanc in orasele noastre super aglomerate, sa te uiti la el si sa te simti barbat adevarat? :)) hai sa fim seriosi

#24
geojoking

geojoking

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,424
  • Înscris: 04.11.2005

 undesignus, on Jan 23 2008, 15:14, said:

Este inacceptabil ca o masina de 35.000 de euro sa iasa pe zapada cu cauciucuri de vara  :notangel:

is mixte. asa cica livreaza Toyota romania.

#25
cryo

cryo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,499
  • Înscris: 28.09.2005
Asa, si? se interzice achizitionarea de cauciucuri de iarna in cazul in care masina nu vine dotata din standard cu asa ceva? pierde garantia, sau ce?

Romanu se zgarceste la cauciucuri, placute de frana & stuff, si dupa aia tzipa ca e masina proasta atunci cand intra sub tir....

#26
horeapp

horeapp

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 25.11.2007

 black_shadow, on Jan 12 2008, 00:49, said:

Eu chiar vroiam o Toyota Rav4 :confuzzled: . ce sa fac? cred ca ma indrept spre alte marci. Oare cum o fi kyronul?
nu  kyron incerca asta http://forum.softped...howtopic=345122

#27
horeapp

horeapp

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 25.11.2007

 T0M, on Jan 20 2008, 21:19, said:

Eu am o Toyota de 5 ani pe care am folosit-o in cele mai grele conditii. Este intr-adevar foarte solid facuta si nu cred ca se rupe nimic la o Toyota decat daca a fost supusa la solicitari cu mult mai mari dacat cele normale. Spun asta din proprie experienta, nu sunt povesti.
Cat despre Ssanyong... n-am condus asa ceva, dar o marca care are la vanzare un model ca Rodius si avand in vedere ca tatii celor care o construiesc au mers exclusiv cu carul cu boi... nu mi-as sui copii in asa ceva sa plec la drum lung.
uitate la ceva care se rupe  http://forum.softped...howtopic=345122

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate