Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Bios laptop Myria MY8315

Folie display laptop in Bucuresti?

Pagina Wikipedia

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...
 Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...
 RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...
 Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...
 

modificare de stringuri

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
paducheflaushat

paducheflaushat

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 29.07.2004
OK, ppl, uitati care e ideea... Am un soft de LAN messaging care chiar imi place, si e gratuit. Partea proasta e ca interfatza e in germana.Dc l-as folosi doar eu, ar fi ok, dar e nevioe de el in cadrul unei retele si nu stiu toti nemteste. Eu am vrut sa il deschid cu ExeScope si cu PE Explorer (sunt singurele pe care le stiu, dc mai cunoasteti, spuneti) ca sa modific doar stringurile si sa le fac in romana. Ideea e ca nu reusesc.Exescope imi da o eroare cretina, iar PE Explorer imi zice urmatoarea eroare:

String table:3842 - resource may be damaged or compressed and can only be viewd as a binary dump

Deci, cum fac sa trec de roarea asta si sa modific stringurile? Ca binary dump e o serie de caractere asci cretine din casre nu inteleg nimic.

Multzam aticipat.

#2
vffv

vffv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 02.05.2004
cu 10$ ti-l fac eu daca nu-i chiar mare programu ;)
iti trimit stringurile intr-un txt si sub ele faci traducerea, iar eu modific apoi. ca nici eu nu stiu germana ;)
batem palma? :) hai ca mai am nopti cand vreau sa mai fac si altceva decat meseria mea ;) mai fac pauze de o juma de ora la 4-5 ore :) so in cateva nopti ii gata :P

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate