Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

franciza INMEDIO"

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
sonder

sonder

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 28.02.2007
sunt interesat de o afacere de acest gen,dar nu stiu de unde sa incep "cercetarile".Caut pe cineva care stie "dedesubturile" acesteia.Multzam mult

#2
ciurca_vlad

ciurca_vlad

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 30.06.2007
Salut.Si eu sunt interesat de o franciza inmedio si acum sunt in cercetari.Pe site-ul francize.ro poti sa gasesti mai multe informatii despre franciza.Zilele urmatoare voi vorbi cu cineva care are Inmedio in franciza si voi vedea ce aflu ca sa stiu daca se merita sau nu .Tu ai aflat mai multe informatii ca sunt interesat? Daca vrei sa vorbim mai multe pe tema asta iti dau id-ul meu si discutam mai multe pe mess: ciurca_vlad.

#3
sonder

sonder

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 28.02.2007
Salut! M-am uitat la cam tot ce apare pe net vis-a-vis de aceasta franciza,insa voiam mai mult de atat...Sunt deja bagat pana in gat intr-o afacere de acest tip,un pic mai mare ca nivel,si,sincer,nu sunt prea incantat de rezultate.De aceea voiam sa stiu macar la ce castig sa ma astept.Stiu care sunt cerintele,atat.Cat priveste "garantia",imi pare de-a dreptul amuzant,"echivalentul vanzarii medii pe trei zile" :) .Daca stiam,imi luam un intreg lant de InMedio pe garantia care o am depusa pentru afacerea pe care o am...>Stau si ma gandesc,care poate fi nivelul vanzarilor unui InMedio,in conditiile in care mare parte din stocul de marfa este format din produse cu valoare mica?Ramane sa vorbim,ma bucur ca am mai gasit pe cineva interesat de aceasta afacere.ID-ul meu de mess:dorinrogobete.Iti doresc "Sarbatori Fericite!" si toate cele bune!La fel,tuturor forumistilor de pe Softpedia,multe chestii am lamurit de cand am descoperit acest forum.

#4
klauss74k

klauss74k

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 16.07.2007
Salut. As dori si eu niste informatii cu privire la aceasta franciza daca se poate. In masura in care ati mai aflat ceva concret as fi interesat sa stiu care-s conditiile de indeplinit, persoana de contact. Ar fi interesant daca cineva care opereaza efectiv aceasta franciza ne-ar impartasi din experienta proprie.
Va multumesc.

#5
cosmin_nl

cosmin_nl

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 04.02.2008
Nu cred ca e rentabila.Concurezi cu Rodipet care e numarul 1 in romania.Nu stie lumea de InMedio.

#6
cicudaf

cicudaf

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 183
  • Înscris: 05.12.2007

 cosmin_nl, on Feb 15 2008, 20:13, said:

Nu cred ca e rentabila.Concurezi cu Rodipet care e numarul 1 in romania.Nu stie lumea de InMedio.

Va inselati, Rodipet-ul nu este in capul listei.

Nu-mi dau cu parerea despre InMedio. Nu stiu nimic despre dumnealor sau despre franciza. La prima vedere, pare o investitie buna dar serioasa (chiar daca nu trebuie investit mult).
http://www.francize....p...rt&Itemid=1

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate