Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 

Concurs cu premii!

- - - - -
  • Please log in to reply
86 replies to this topic

#1
Preot

Preot

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 08.11.2007
nu sunt bani multi, dar se dau de-adevaratelea!
acord acest premiu celui care realizeaza cel mai frumos clip de prezentare a unei Biserici(minim 4 min)!
ca doar suntem crestini, nu atei, nu?cu frica de Dumnezeu, nu?
si ateii pot participa!nu facem discriminari!
ca juriu...nu stiu, gunx, tractoristu si cu mine(ca doar eu dau banii,nu?)
banii se dau pe 24 decembrie 2007, ca si cadou de Craciun din partea mea pt cel care s-a straduit sa realizeze cel mai frumos clip de prezentare a unei Sfinte si dumnezeiesti Biserici!frumos cadou, nu?din toata saracia!
ganditi-va ca prin filmarea voastra aduceti slava lui Dumnezeu si primiti rasplata nu numai in ceruri, ci si pe pamant(pentru cel mai vrednic operator)!
spor!

#2
Tractoristu'

Tractoristu'

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 487
  • Înscris: 06.09.2006
:lol:  Laudabila initiativa. Bravos. Pacat ca m-ai introdus in juriu...nu pot participa.   :P

Edited by Tractoristu', 13 November 2007 - 19:33.


#3
GunX

GunX

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,291
  • Înscris: 18.01.2002
tocmai pentru ca pe aici exista oameni cu credinta in D-zeu, se dau warnuri pentru luat numele D-ului la misto.

poti sa faci concursul si fara sa-ti bati joc de credinta unora "veti primi slava in ceruri" etc

#4
Preot

Preot

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 08.11.2007

 Tractoristu, on Nov 13 2007, 19:31, said:

:lol:  Laudabila initiativa. Bravos. Pacat ca m-ai introdus in juriu...nu pot participa.   :P
bine Tractoristule...eu am zis de tine pt ca esti membru activ si te pricepi la filmare!ti-am urmarit discutiile!
nu te cunosc personal...!
propun pe altcineva atunci, un cunoscut: dangabrielus(parca asta era userul):P!
asadar...invitatia fiind facuta, juriul fiind format(GunX, dangabrielus si cu mine), astept sa acord premiul cel mare celui mai valoros!
Doamne-ajuta!

#5
glido

glido

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 930
  • Înscris: 31.03.2005
Si totusi ce se intampla daca parerea ta nu coincide cu parerea lui GunX? ca pana la urma, cum spuneai, tu dai banii..
Cine face balotajul ?

#6
GunX

GunX

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,291
  • Înscris: 18.01.2002
eu o sa refuz politicos orice fel de implicare/participare din lipsa de timp. sorry.

#7
xtremdriving

xtremdriving

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,327
  • Înscris: 18.06.2006
ce se intampla cu materialul? adica, sper ca nu vrea cineva drepturi de autor pt 300 ron, in final...
Si ce fel de prezentare ar trebui? Si care ar fi data limita de postare?

#8
Preot

Preot

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 08.11.2007

 uko, on Nov 16 2007, 13:20, said:

ce se intampla cu materialul? adica, sper ca nu vrea cineva drepturi de autor pt 300 ron, in final...
Si ce fel de prezentare ar trebui? Si care ar fi data limita de postare?
tocmai de aceea sunt 3 oameni care se exprima asupra filmarilor!macar doua tot trebuie sa coincida!
nu vreau drepturi de autor!
o prezentare cat mai duhovniceasca, dar totusi profesionala ar fi suficienta.
data limita e 22 decembrie, din moment ce pe 24 dau premiul!
eee.....o prezentare de minim 4 minute cu sunet, scris, voice over etc!depinde de viziunea proprie!
alte nelamuriri?

#9
xtremdriving

xtremdriving

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,327
  • Înscris: 18.06.2006
una singura. va fi folosit...unde?

#10
Preot

Preot

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 08.11.2007

 uko, on Nov 16 2007, 15:35, said:

una singura. va fi folosit...unde?
nu va fi folosit la nimic!daca ar fi folosit, ar trebui sa AM SI DREPTURI DE AUTOR,NU?
dar trebuie sa fie macar 10 concurenti zic eu!asa...tu centrezi, tu dai cu capul?

#11
Mtz

Mtz

    Retired member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,545
  • Înscris: 01.12.2002
Ai grija la modul cum tratezi colegii de forum pentru ca este posibil ca "tu sa centrezi si tot tu sa dai cu capul" pe 24. Premiul oferit de tine (nu foarte tentant) nu ar trebui sa-ti ridice nivelul nasului. In 4 zile de cand ai anuntat premiul ai primit o singura posibila oferta. Deja subiectul nu mai este "cald" si nu cumva sa ramai si fara aceasta singura oferta.

enjoy,
Mtz

Edited by Mtz, 17 November 2007 - 06:19.


#12
xtremdriving

xtremdriving

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,327
  • Înscris: 18.06.2006
Nu e chiar asa...Drepturile de autor iti dau voie sa il folosesi unde vrei si cum vrei. Ma gandeam ca e posibil sa vrei sa il folosesti in...biserica, ceea ce mi se pare ok. Sau acasa. Dar nu in alta parte. Ok, sa vedem daca timpul imi permite ma bag si eu.

#13
Preot

Preot

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 08.11.2007

 Mtz, on Nov 17 2007, 06:18, said:

Ai grija la modul cum tratezi colegii de forum pentru ca este posibil ca "tu sa centrezi si tot tu sa dai cu capul" pe 24. Premiul oferit de tine (nu foarte tentant) nu ar trebui sa-ti ridice nivelul nasului. In 4 zile de cand ai anuntat premiul ai primit o singura posibila oferta. Deja subiectul nu mai este "cald" si nu cumva sa ramai si fara aceasta singura oferta.

enjoy,
Mtz
Ii rog frumos sa ma ierte pe toti cei care considera ca odata cu lansarea acestui concurs mi-a crescut si nivelul nasului!
nu am vrut sa lezez sentimentele nimanui si nici sa par arogant!
am constatat ca destul de multa lume a citit topicul, insa mai nimeni nu vrea sa se inscrie!
sau poate pregatesc clipurile "in taina"

#14
glido

glido

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 930
  • Înscris: 31.03.2005

 Preot, on Nov 18 2007, 00:10, said:

Ii rog frumos sa ma ierte pe toti cei care considera ca odata cu lansarea acestui concurs mi-a crescut si nivelul nasului!
nu am vrut sa lezez sentimentele nimanui si nici sa par arogant!
am constatat ca destul de multa lume a citit topicul, insa mai nimeni nu vrea sa se inscrie!
sau poate pregatesc clipurile "in taina"
mai degraba as spune ca lumea sta sa vada ce se intampla la workshop si cu cele invatate acolo sa-si incerce norocul...

#15
Preot

Preot

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 08.11.2007

 glido, on Nov 18 2007, 07:50, said:

mai degraba as spune ca lumea sta sa vada ce se intampla la workshop si cu cele invatate acolo sa-si incerce norocul...
asa este!vin si eu la workshopul tau!poate ne inveti sa filmam si biserici(ca un excurs)
daca se dau diplome,cu atat mai bine!prost, prost, dar cu diploma!

#16
wassa

wassa

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 296
  • Înscris: 19.01.2007
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/2iBq4mfuE8o?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] - Biserica Sf. Nicolae Iasi.

#17
Preot

Preot

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 08.11.2007

 wassa, on Nov 19 2007, 20:53, said:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/2iBq4mfuE8o?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] - Biserica Sf. Nicolae Iasi.
mersi wassa! foarte frumoas!dar mi se pare mie sau e filmat din mana?

#18
vajumic

vajumic

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 253
  • Înscris: 09.07.2007

 Preot, on Nov 18 2007, 00:10, said:

nu am vrut sa lezez sentimentele nimanui si nici sa par arogant!

da, noi stim ca nu ai vrut, dar ti-a cam reusit fara sa-ti dai seama. ei, nu-ti face probleme, am fost si eu pe unde esti tu acum si am vazut ca la majoritatea calitatea asta este esentiala si daca nu exista dinainte, se dezvolta foarte frumos pe parcurs. :D

ce mi se pare haios este faptul ca desi ti-a fost inchis topicul deschis de tine cu alt username, din cauza ca nu prea a vrut nimeni sa-ti dea mura-n gura, organizezi un concurs cu premii. ce frumos! hihihi

@moderatori: scuze, dar nu m-am putut abtine

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate