Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Premier Energy se listeaza la bursa

Unde recomandati un CT cu Casa de...

Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315
 Folie display laptop in Bucuresti?

Pagina Wikipedia

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...
 Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat
 Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...
 

Programator PHP

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
MLSanucean

MLSanucean

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 31.08.2006
:worthy: Am început un program interesant (cu care sper cândva să pot face și bani).
O aplicație PHP, formulare PDF, cu o baza de date PostgeSQL, Javascript pentru validari si ceva AJAX.
Am lucrat puțin la el, dar deoarece mai am si alt job destul de solicitant (si familie) doresc ajutor (binențeles contra cost).
Încerc să maresc puțin viteza dezvoltarii (in ritmul meu cred ca va  dura 2 - 3 ani).
Cred ca pana la final voi avea nevoie de 30-50 pagini de cod.
Deoarece  vreau să am controlul întregului proiect, doresc doar un preț pe pagina (aprox. 50-100 linii de cod).
Ca să fie interesant mă angajez că dacă semnez un contract acesta va fi pe minim 1/3 din proiect si plătesc în jur de 300-500 euro. (tot proiectul 1.500 euro) - în funcție de ofertele primite.  
Vreau contracte legale (notar) și clauze de confidențialitate și neconcurență (în caz contrar dacă încep proiectul, dezvoltatorul dupa ce va cunoaște proiectul si va avea o copie după cod va putea foarte ușor să-mi facă concurență). Sunt de acord sa platesc fără chitanță fiscală, putem negocia și un avans.
Nu vor fi termene imposibile (cred ca 1 săptămâna per pagină e rezonabil), dar doresc seriozitate și rigurozitate.
Eventual consultanți pentru securitate și grafică, dar asta poate mai spre sfârșitul proiectului (când vor avea ce îmbunătăți și testa) și eu voi fi convins de potențialul proiectului.
Nu am un caiet de sarcini (cred că numai caietul de mi-ar lua 1 an în ritmul meu).
Daca se ofera cineva vă rog mail la: MLSanucean at hotmail dot com. B)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate