Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

Cat dureaza sa iti accepte adsense site-ul ?

- - - - -
  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1
fabius_d

fabius_d

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 332
  • Înscris: 30.10.2007
Nu stiu exact daca am postat bine aici...daca am gresti imi cer scuze.
As vrea sa stiu cat dureaza sa iti accepte adsense site-ul de cand ai facut cererea? Din ce am citit pe adsense dureaza maxim o saptaman. Este posibil sa dureze mai mult?

#2
radetzy

radetzy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 995
  • Înscris: 15.03.2006
Da, poate sa dureze mai mult de o saptamana. Au fost multe cazuri in care a durat 3 - 4 saptamani (siteuri in lb. romana).
Mie mi-au activat in 2 - 3 zile, dar pentru un site in lb. engleza si asta s-a intamplat acum ceva vreme...

#3
fabius_d

fabius_d

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 332
  • Înscris: 30.10.2007

 radetzy, on Nov 10 2007, 12:32, said:

Da, poate sa dureze mai mult de o saptamana. Au fost multe cazuri in care a durat 3 - 4 saptamani (siteuri in lb. romana).
Mie mi-au activat in 2 - 3 zile, dar pentru un site in lb. engleza si asta s-a intamplat acum ceva vreme...
Site-ul meu este tradus in 3 limbi. Limba aleasa cand m-am inregistrat a fost romana. Este posibil sa dureze asa mult din cauza asta?
Intre timp pot aplica o cerere pentru alt site?

Edited by fabius_d, 10 November 2007 - 12:49.


#4
radetzy

radetzy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 995
  • Înscris: 15.03.2006
Da, e posibil sa dureze mai mult daca te-ai inscris cu lb. romana. Nu cred ca poti sa mai inscrii inca un site, asta ar insemna sa iti faci 2 conturi, ceea ce nu e posibil. Asteapta sa-ti accepte contul si dupa aceea poti sa pui reclame si pe alte siteuri.

#5
fabius_d

fabius_d

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 332
  • Înscris: 30.10.2007

 radetzy, on Nov 10 2007, 14:16, said:

Da, e posibil sa dureze mai mult daca te-ai inscris cu lb. romana. Nu cred ca poti sa mai inscrii inca un site, asta ar insemna sa iti faci 2 conturi, ceea ce nu e posibil. Asteapta sa-ti accepte contul si dupa aceea poti sa pui reclame si pe alte siteuri.
Totusi am mai incercat 1data sa pun reclame pe un site...tot in limba romana, si mi-au dat raspunsul in 3 zile. M-au refuzat pt ca era despre droguri.
Dupa ce imi accepta contul pot sa pun reclame si pe alte site-uri fara a le spune lor nimic?

Edited by fabius_d, 10 November 2007 - 14:56.


#6
radetzy

radetzy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 995
  • Înscris: 15.03.2006

 fabius_d, on Nov 10 2007, 14:53, said:

Totusi am mai incercat 1data sa pun reclame pe un site...tot in limba romana, si mi-au dat raspunsul in 3 zile. M-au refuzat pt ca era despre droguri.
Dupa ce imi accepta contul pot sa pun reclame si pe alte site-uri fara a le spune lor nimic?
Da, asa se procedeaza. Dupa ce iti accepta contul, poti sa pui reclame pe oricate siteuri vrei, DAR acele siteuri pe care vei pune reclamele sa respecte conditiile adsense (fara copyright, droguri, ...).

#7
fabius_d

fabius_d

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 332
  • Înscris: 30.10.2007
Au trecut 11 zile de cand ma facut cererea la adsense, si nu am primit nici un raspuns, iar cand intru la ei pe site si incer sa ma loghez la contul adsense , imi spune ca cererea este in curs si ca voi primi raspunsul pe e-mail in maxim 7 zile  :thumbdown:
Ce ar trebui sa fac? Sa mai astept sau sa le trimit un mail in care sa le cer explicatii ?  :angry:
I s-a mai intamplat cuiva asa ceva?

#8
wallgames

wallgames

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 329
  • Înscris: 07.03.2006

 fabius_d, on Nov 13 2007, 11:31, said:

Au trecut 11 zile de cand ma facut cererea la adsense, si nu am primit nici un raspuns, iar cand intru la ei pe site si incer sa ma loghez la contul adsense , imi spune ca cererea este in curs si ca voi primi raspunsul pe e-mail in maxim 7 zile  :thumbdown:
Ce ar trebui sa fac? Sa mai astept sau sa le trimit un mail in care sa le cer explicatii ?  :angry:
I s-a mai intamplat cuiva asa ceva?
mai asteapta cateva zile

#9
cipcip

cipcip

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 739
  • Înscris: 01.03.2007
mai asteapta,

eu acum 1 an jumate cand mi-am facut cont la ei am asteptat in jur la o luna si ceva ... si nu ... nu aveam site in limba romana, era in limba engleza.

#10
el_bandito

el_bandito

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,123
  • Înscris: 07.07.2006

 fabius_d, on Nov 13 2007, 11:31, said:

Au trecut 11 zile de cand ma facut cererea la adsense, si nu am primit nici un raspuns, iar cand intru la ei pe site si incer sa ma loghez la contul adsense , imi spune ca cererea este in curs si ca voi primi raspunsul pe e-mail in maxim 7 zile  :thumbdown:
Ce ar trebui sa fac? Sa mai astept sau sa le trimit un mail in care sa le cer explicatii ?  :angry:
I s-a mai intamplat cuiva asa ceva?
ai fost suspendat pana acum?daca da, nu mai aastepta pt ca a doua oara nu iti trimite nici un mail

#11
fabius_d

fabius_d

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 332
  • Înscris: 30.10.2007

 el_bandito, on Nov 15 2007, 18:42, said:

ai fost suspendat pana acum?daca da, nu mai aastepta pt ca a doua oara nu iti trimite nici un mail
Nu am fost suspendat... adik am mai vrut 1data sa ma inscriu cu un site dar nu m-au acceptat pentru ca au spus ca este despre droguri. De data asta am incercat cu alt site, mi-au trimis mailul de verificare a informatiilor si de atunci astept. Au trecut 2 saptamani si inca nimic. Daca intru la ei pe site si incerc sa ma loghez imi spune ca cererea mea este in curs si voi primi raspunsul in maxim 1 sapt de la depunerea cererii ( au trecut deja 2  :angry: )

#12
tYg3r

tYg3r

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 291
  • Înscris: 18.06.2007

 fabius_d, on Nov 17 2007, 13:37, said:

Nu am fost suspendat... adik am mai vrut 1data sa ma inscriu cu un site dar nu m-au acceptat pentru ca au spus ca este despre droguri. De data asta am incercat cu alt site, mi-au trimis mailul de verificare a informatiilor si de atunci astept. Au trecut 2 saptamani si inca nimic. Daca intru la ei pe site si incerc sa ma loghez imi spune ca cererea mea este in curs si voi primi raspunsul in maxim 1 sapt de la depunerea cererii ( au trecut deja 2  :angry: )
poti astepta si mai mult de o luna eu am asteptat 3 saptamani sa imi activeze contul :D

#13
FortMinor

FortMinor

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 09.07.2007
o sa primesti raspuns. eu am asteptat 2 luni, asa ca rabdare

#14
fabius_d

fabius_d

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 332
  • Înscris: 30.10.2007

 FortMinor, on Nov 20 2007, 14:59, said:

o sa primesti raspuns. eu am asteptat 2 luni, asa ca rabdare
Sunt nesimtiti totusi  :thumbdown:
Spune destul de clar ca raspunsul il primesti in MAXIM o saptamana. Asa ceva nu se face...  :nonobad:
Ma asteptam la mai multa seriozitate de la google.

#15
TERMINATORU

TERMINATORU

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 233
  • Înscris: 15.02.2006
scuze ca am scotocit topicu asta  ..  dar  am si eu o intrebare  potzi verifica undeva sa vezi daca se mai uita la situl tau :)

am si eu unu aplicat acu 3 zile si nimik  un forum mai precis phpbb3

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate