Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

Pret termopane ap. 4 camere?

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
cezar_alx

cezar_alx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 16.05.2007
Salutare. Am un ap. cu 4 camere si as vrea sa pun termopane peste tot, adica 4 ferestre + balcon (nu neaparat inchis). Inca nu am cautat nici pe net nici in magazine sa vad cam cat ma costa, aveti idee la cat ar putea sa duca? EVentual se fac reduceri daca pui la tot apartamentul...sau chestii de genul asta? M-ar interesa orice bonificatie, orice pont. Precizez ca am ferestre normale, nu din acelea mari. multumesc

#2
euribiontuL

euribiontuL

    dibaci

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,275
  • Înscris: 15.07.2006
chiar intenționam un topic despre prețuri, dar și acestea se fac pe baza unor dimensiuni aproximative.
chiar nu se poate ghici cam cât măsoară o fereastră normală, adică nu din aceea mare  :lol:

#3
HADE 61

HADE 61

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 746
  • Înscris: 02.03.2007
masoara-ti singur dimensiunile ferestrelor ,am inteles ca pe din -afara spatiului e mai bine ,daca nu poti ,masoara-le din camera,gandeste-te cum vrei deschiderile  ,da telefon la mai multe firme ca nu te costa nimic si n-ai obligatia sa faci cu ei ,si vei face comparatie .unii fac reduceri ,altii monteaza plase de insecte gratuit sau pun glafuri .

#4
conu71

conu71

    Termopanist

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,066
  • Înscris: 22.06.2004
din pacat reducere nu o sa ai, sau o sa ai daca vanzatorul a inclus in pretul final acea reducere. am fost la o "mare firma" cu o fereastra care dupa calculele facute de mine costa 400 euro. ajung la "marea firma" si imi spune: 860 de euro dar in perioada asta beneficiati de 45% reducere. m-a bufnit rasul si am plecat mai departe. e si asta o strategie de marketing.... de obicei reducerile babane le obtin constructorii si cei cu complexurile de vile sau vilele mari. in speranta ca nu te-am "desumflat"  prea rau iti urez succes. oricum sfatul meu: pune termopane nemtesti cu 5 camere pe alb

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate