Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...
 Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 

UNIREA Urziceni

- - - - -
  • Please log in to reply
542 replies to this topic

#541
Stryker_9

Stryker_9

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,348
  • Înscris: 22.05.2007

 vegatronix, on 23rd June 2011, 19:18, said:

Unirea Urziceni e un fel de Fc Timisoara dpdv administrativ. A fost o masina de spalat bani negri a unui interlop cu obrazul fin si discret, ma refer la cazul Urziceni, pe cand la Fc Timisoara inca e un porc isteric dar care a reusit prin nemernicia, grasimea si prostia lui sa manipuleze naivii suporteri de acolo.

uite ce-l doare pe galatean de soarta timisoarei, al dracu suporteri astia de langa braila, rar mi-a fost dat sa vad mai multi "tarani" ca pe hardughia aia cu pretentii de stadion . poate doar la arad sa se apropie ca si numar.

#542
I-MAN

I-MAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,553
  • Înscris: 10.04.2007

 vegatronix, on 23rd June 2011, 19:18, said:

Unirea Urziceni e un fel de Fc Timisoara dpdv administrativ. A fost o masina de spalat bani negri a unui interlop cu obrazul fin si discret, ma refer la cazul Urziceni, pe cand la Fc Timisoara inca e un porc isteric dar care a reusit prin nemernicia, grasimea si prostia lui sa manipuleze naivii suporteri de acolo.

Probabil ca ura ta pentru Timisoara te impiedica sa vezi unele fapte cum ar fi:
- Unirea Urziceni a ajutat coeficientul tarii, avand cele mai bune rezultate la nivel de CL dintre toate echipe noastre, in toata istoria noastra;
- Timisoara a investit enorm in jucatori tineri si tot ce inseamna pregatirea lor, nu e de mirare ca da asa multi jucatori la echipele nationale.

Sau poate ca ai tu dovezi pe care noi (sau alte autoritati ale Statului) nu le avem (si am vrea sa le vedem si noi daca exista), care sa dovedeasca ce spui...da' eu cred ca ura ta pentru Timisoara (sau pentru Iancu) e de vina pentru ce scris pe aici.

#543
vegatronix

vegatronix

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 145
  • Înscris: 02.05.2011

 Stryker_9, on 24th June 2011, 14:54, said:

uite ce-l doare pe galatean de soarta timisoarei, al dracu suporteri astia de langa braila, rar mi-a fost dat sa vad mai multi "tarani" ca pe hardughia aia cu pretentii de stadion . poate doar la arad sa se apropie ca si numar.

Am pomenit de o asemanare Urziceni-Fct dar si de o deosebire intre cei doi interlopi care au administrat destinele echipelor si nimic mai mult. Noi nu suntem langa Braila ci ei sunt la periferia Galatiului. ''Hardughia'' aia a fost si inca este un stadion de cartier intre blocuri. Cand stadionul a fost construit, nimeni nu se gandea vreodata ca Otelul va juca in prima liga si totusi cu unele retusuri este un stadion cochet fara pista cum au ligheanele comuniste.  Totusi vorbeam despre Unirea Urziceni aici, o fosta campioana.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate