Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat
 Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...
 Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...
 Cartelul din Carpati - mafia PNL ...

Trecut: Europa versus S.U.A. la c...

Garantie apartament dezvoltator

Aplicație GPS cu zoom automa...
 

1 magazin 3 site-uri

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
alex7905

alex7905

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,065
  • Înscris: 08.09.2005
Dorind sa achizitionez cateva componente noi de calculator am facut urmatoarea constatare:
PC Brand Shop, 24PC si AloPC au aceleasi date de contact si preturi, deci acelasi magazin. Deoarece am cateva indoieli am urmatoarele intrebari:
1. A cumparat cineva de la ei?
2. Este serioasa firma?
3. De ce trei site-uri total diferite ca denumire (chiar daca structura este identica) pentru un singur magazin?

#2
Cus

Cus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 90
  • Înscris: 18.09.2006
Se numeste SPAM  ce fac ei cu cele 3 clone.Amanunte aici.

Edited by Cus, 15 October 2007 - 16:17.


#3
aristotel.c

aristotel.c

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 11.10.2007
Ai cumparat de la astia? Chiar sunt curios.

In ceea ce priveste discutia la care face trimitere Cus, tipii aia care isi dau cu parerea mi se par destul de prostuti. Astia cu 24PC-urile lor intra de 3 ori in lista de rezultate pe Price si Shopmania, deci e la mintea cocosului ca au sanse mult mai mari sa vanda decat unul care intra o singura data. E o strategie desteapta, tinand cont de faptul ca la noi cumparatorul online numai de fidelitate fata de brand nu poate fi banuit.

#4
alex7905

alex7905

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,065
  • Înscris: 08.09.2005
nu am cumparat, intentionez in viitorul apropiat, preturile sunt bunicele. Vroiam sa stiu parerea cuiva care a cumparat. Vreau cu livrare la domiciliu sa nu ma duc eu la ei, mai ales ca e aproape un calculator intreg de cumparat.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate