Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 

Digg.ro a fost "spart"

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
XtraVagAnT

XtraVagAnT

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 620
  • Înscris: 26.06.2005
Cu 300 de euroi iti faci SC DIGG SRL si poate sa stea si in cap digg.com dupa aia ;)

#20
cipcip

cipcip

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 739
  • Înscris: 01.03.2007

View PostXtraVagAnT, on Oct 30 2007, 23:02, said:

Cu 300 de euroi iti faci SC DIGG SRL si poate sa stea si in cap digg.com dupa aia ;)


nu ai voie sa inregistrezi un trademark care deja exista.

#21
XtraVagAnT

XtraVagAnT

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 620
  • Înscris: 26.06.2005

View Postcipcip, on Oct 31 2007, 00:28, said:

nu ai voie sa inregistrezi un trademark care deja exista.
A mai fost discutia asta pe forum, cei de la registrul comertului nu colaboreaza cu osim asa ca poti sa inregistrezi ce firma vrei tu.
Eu nu am zis ca inregistrezi un trademark ci doar iti deschizi o activitate ce iti da dreptul de a folosi un anumit domeniu. Crezi ca daca te duci la reg com aia stiu careva ce inseamna digg? Poti sa le zici ca vine de la "Demolam Imobile, Garaje si Gradini" :lol:
Ei verifica doar in baza lor de date daca numele este disponibil si atat.
Hai noroc!

#22
ciupanezul89

ciupanezul89

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 22.11.2007
Cu okazia acestui topic, doresc sa imi exprim antipatia cumplita, pe care o am pentru copilashii astia care pur si simpu, nu au ce face ! Deci daca mai intampin atacuri informatice, jur ca sunt in stare sa impusc pe cineva , daca ajung la concluzia ca el este micul "creer" care mi-a penetrat sistemul, pe care de timp bun incerc sa-l perfectez!
          Cei care cunosc ceva flexuri in ale securitatilor, ii rog a ma contacta pe privat sau chiar messenger, pe care nu prea obinuiesc sa imi pierd timpul ! :death:

#23
Haotik

Haotik

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 26.12.2004

View PostSecure-X, on Oct 30 2007, 00:54, said:

Site-ul are in spate pligg.com si din punct de vedere al structurii nu e ilegal deloc.

Ca nume... cum a spus cineva mai sus, atata timp cat digg nu stie daca Romania e sat, comuna, rau sau denumire de trib indian, poti sa te ocupi linistit de dezvoltarea lui.

Cand cei de la digg vor fi interesati de acest lucru, tu vei fi mai mult decat strabunic :)


Uite cineva care gandeste si nu pune comentarii super destepte pe aici.


Si pentur cei care comentau ca e luat de la MyX, na ca nu mai e luat de acolo, am cersit bani la mama si mi-a dat sa cumpar vreo 7 domenii care le aveam inca la myx. Mai am 5 si gata cu myx. A fost bun la vremea lui dar cred ca totusi vremea lui a trecut.

#24
demos

demos

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,993
  • Înscris: 05.11.2006

View Postciupanezul89, on Jan 16 2008, 23:17, said:

Cu okazia acestui topic, doresc sa imi exprim antipatia cumplita, pe care o am pentru copilashii astia care pur si simpu, nu au ce face ! Deci daca mai intampin atacuri informatice, jur ca sunt in stare sa impusc pe cineva , daca ajung la concluzia ca el este micul "creer" care mi-a penetrat sistemul, pe care de timp bun incerc sa-l perfectez!
          Cei care cunosc ceva flexuri in ale securitatilor, ii rog a ma contacta pe privat sau chiar messenger, pe care nu prea obinuiesc sa imi pierd timpul ! :death:
Sigur te va cauta sau va sta in cap sa iti caute numarul de telefon se va ruga de lume sa ii dea nr tau sau isi va rezerva o audienta la tine ... iti gaseste iti sparge si pleaca

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate